Ultil/twmap

quz0r

member
Scor reacție
144
http://ro17.tribalwarsmap.com/ro/

Acum, şi pentru L17.
Se pot vedea inactivii, ultimele sate cucerite, satele atacate, jucătorii fără trib..se pot colora si forma grupe de jucători, ş.a.
Un ghid complex, mult mai complex decât twstats, care este de folos şi poate deveni indispensabil.
Îmi cer scuze de bâlbâiala de la titlu, e din cauza somnolenţei..:D
Dacă se poate, să modifice un mod.

46622326.png
----------
40083285.png
----------
17290761.png
Nu-mi săriţi in cap, ştiu că unii ştiaţi deja de el.
 
Ultima editare:

DeletedUser8607

Nu mi se pare o idee bună acest tool. Jocul îşi poate pierde din farmec şi îi dezavantajează pe cei mai slab pregătiţi.
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Iskafel, vrei să spui că niciodată nu ai folosit twstats?
Cred eu că principiul este acelaşi, doar că acest tool are câteva adăugiri.
Cine vrea, il foloseşte.Cine nu, nu.
Desigur, il poţi folosi dar să nu-l inţelegi..asta e partea a doua..:D

In plus, farmecul jocului care este?
Nu cred că iţi trimite acest tool atacurile la secundă, ori face dodge in locul tău, ori socializează cu oricine din joc (cred eu că ăsta este scopul jocului, farmecul lui).

Incă o dată imi cer scuze dacă deranjează topicul.
Nu am făcut decât să prezint un tool pe care il folosesc şi eu, sperând că fac un bine multor jucători.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Ma bucur ca a aparut si pentru L17. Acum cateva zile din cate stiu eu nu era.
 

DeletedUser

ma intrebai daca sa ma fac fermier. raspunsei: la ce bun mie.
pt asa instrument, sergiule, care esti tu sergiule, ai castigat un fermier in cuget si-n simtiri.
f bun instrumentul.
twstats a murit, traiasca twmap!
 

DeletedUser6558

E ăla care arată cât timp a trecut de la ultima logare a unui jucător? Mi se pare evident că distruge orice urmă de fair play, câtă mai era , oricum nu prea era . Cu scula asta, nu o să mai aibă importanţă decât timpul petrecut în faţa ecranului. Şi până acum era aşa, dar de acum înainte va fi şi mai şi. Am găsit în sfârşit un motiv să mă las de triburi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

mda,intelegem ca vrei sa obtii castiguri personale dar ne-ai frecat original.
mersi fain q.
 

DeletedUser

Mersi q,e util,iar celor care nu sunt de acord,le spun ca noobi,sunt si vor ramine tot noobi.Asa ca nu trebuie sa va ingrijorati,citi stiu si il vor folosi?
 

DeletedUser

eu stiam de el,dar nu l-am folosit...daca nu vrei,nu il folosesti,ce e asa greu? :)
 

DeletedUser

Ungure, ideea era alta, Q stie la ce ma refer cu descoperitul site-ului :)
 

DeletedUser

site-ul asta e iesit din star trek:))oricum am reusit cat de cat sa il inteleg
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ideea a fost in sine un post de drept, cu toţii avem drepturi egale in joc.
Am impartaşit o informaţie ultiă mie, mai departe.Nu am avut ca scop dereglarea ideilor sau fair-play-ului.
 

DeletedUser

eu stiam de el,dar nu l-am folosit...daca nu vrei,nu il folosesti,ce e asa greu? :)

cine s.ar inghesui sa zica ca el nu stie:|
desigur ca si daca e prima oara tot se dau mari ca vai eu il "stiam"[de la gradinitza:confused::confused:]..nici o aluzie la tn:p
 

DeletedUser

cine s.ar inghesui sa zica ca el nu stie:|
desigur ca si daca e prima oara tot se dau mari ca vai eu il "stiam"[de la gradinitza:confused::confused:]..nici o aluzie la tn:p

mi-a aratat un prieten pe l15 de aceasta unealta...insa nu am stat sa mi bat capul cu el,ca desi iti da anumite avantaje,parca e mai fain fara :)
 
Sus