Ultima suflare CK umileste NOI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

qilindory mai bine taci,te bagi ca si ...nu am vazut sa scrie la topic ceva despre maretul SAS ,asa ca ciocu mic si joc de glezna
cat despre topic,nu cred k isi are locul,probabil ca domnsoara codite mai are vreo 50000 de puncte iar vecinii din NOI au cateva milioane,e si normal sa te chinuiesti sa iei un sat cand moral e undeva pe la 20


moral minim este 30 .
oricum cei din c.k. sunt pe duca =)) asa ca nu stiu de ce faceti atata tam-tam ..?

Side 1:
Tribes: NOI
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,235
Tabăra 2: 115
Diferență: 6,120

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 583
Tabăra 2: 54
Diferență: 529

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 47,501,982
Tabăra 2: 1,025,636
Diferență: 46,476,346

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,776,933
Tabăra 2: 552,683
Diferență: 5,224,250

image.php


uite si asta nu e cea adevarata pt ca multi au iesit din c.k cand au pierdut sate ;) asa ca ciocu mic pe forum,iti dai seama ce a facut helloman ? a atacat 3 zile si nu putut sa iti ia un sat :O ce e o rusine in asta ?

iata adevarata statistica daca MARII jucatori ai c.k.-ului nu ar fi parasit tribul ....

Side 1:
Tribes: NOI
Players:

Side 2:
Tribes: C.K.
Players: Chemicall Shorgar kokoshatu cafelutza28 BURGUND Caesar1985

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,235
Tabăra 2: 137
Diferență: 6,098

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 727
Tabăra 2: 59
Diferență: 668

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 47,501,982
Tabăra 2: 1,051,518
Diferență: 46,450,464

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,198,161
Tabăra 2: 573,212
Diferență: 6,624,949

image.php


asa ca cine mai are ceva de spus il astept ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da eu , Nu au moral mic . Au dat in mine cu moral 100 Mi-au golit Satele pe langa faptul ca se cearta pt sate ca-s intr-o mare rosie si dau aiurea de la 30 de ore cate 10 curatari pt sat gol cu zid 0 isi trimit sprijin dupa ultimul nobil , dar tot la mine ajunge ca iau satu back... Oare atat s-ar fi chinuit si triburile care se respecta gen Waroom , Mt si altele?:) ??
Plus dovada ca-s un trib unit :)) . Acum doua zile am ras de shefu stranutelu ca sunt prea multi in trib si atat de rau s-a ofticat ca un copil mic si ce s-a gandit el cu mintea lui ilustra sa ceara satele la jucatorii cu puncte putine sa le ia cei cu puncte multe facute nu stiu cum;) . Cine nu vrea il concediaza si oricum il ataca in masa ... Asta e trib? Asta e caracter ?

Si popiliu , CK inca exista deocamdata mai exista asa cum e el mic . si degeaba arati statisticile alea nu dovedesc nimic mai ales ca mai sunt 4 5 6 jucatori in mijloc-ul NOI , pune si o statistica cu Waroom , Sas si altele unde va dovediti puterea tribului , sau nu-s concludente?
Si mi-ar fi si rushine ca 4 5 jucatori intr-o mare roshie totusi sa aibe sate cucerite de la dusman ! Ca uite-te pe statisticile tale vezi si verde asa-i?

N-am zis niciodata ca nu-s jucatori de valoare unii , cu altii nu am avut ocazia sa ma "intersectez" , pe unii chiar ii respect si mereu am respectat oamenii care au caracter. Chiar pe insusi stranutelu il respectam . Pana ieri cand mi-am dat seama cat il duce capu` sau ma`rog cat nu`l duce .... Sa ai puncte putin nu inseamna ca esti prost ca si jucator , cum sa innobilezi oamenii doar ca n-au 1 mil 2 mil puncte ? Oamenii aia s-au chinuit sa aibe sate sunt activi si voi nu aveti altceva da facut decat sa le Cereti satele?
Rushine MARE trib NOI ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

qilindory mai bine taci,te bagi ca si ...nu am vazut sa scrie la topic ceva despre maretul SAS ,asa ca ciocu mic si joc de glezna
cat despre topic,nu cred k isi are locul,probabil ca domnsoara codite mai are vreo 50000 de puncte iar vecinii din NOI au cateva milioane,e si normal sa te chinuiesti sa iei un sat cand moral e undeva pe la 20

De cand joci triburile? Nici atat nu ai invatat ca moral mai mic de 30 nu exista?.. Si nu , domnisoara coditze nu are 50000 puncte are mai mult ca sa-ti raspund si la intrebare . Si ce conteaza moral-ul cand satul este gol si zid 0?
 

DeletedUser

qilindory mai bine taci,te bagi ca si ...nu am vazut sa scrie la topic ceva despre maretul SAS ,asa ca ciocu mic si joc de glezna
cat despre topic,nu cred k isi are locul,probabil ca domnsoara codite mai are vreo 50000 de puncte iar vecinii din NOI au cateva milioane,e si normal sa te chinuiesti sa iei un sat cand moral e undeva pe la 20

sa iti raspund?
mai bine nu...
 

DeletedUser

Da eu , Nu au moral mic . Au dat in mine cu moral 100 Mi-au golit Satele pe langa faptul ca se cearta pt sate ca-s intr-o mare rosie si dau aiurea de la 30 de ore cate 10 curatari pt sat gol cu zid 0 isi trimit sprijin dupa ultimul nobil , dar tot la mine ajunge ca iau satu back... Oare atat s-ar fi chinuit si triburile care se respecta gen Waroom , Mt si altele?:) ??
Plus dovada ca-s un trib unit :)) . Acum doua zile am ras de shefu stranutelu ca sunt prea multi in trib si atat de rau s-a ofticat ca un copil mic si ce s-a gandit el cu mintea lui ilustra sa ceara satele la jucatorii cu puncte putine sa le ia cei cu puncte multe facute nu stiu cum;) . Cine nu vrea il concediaza si oricum il ataca in masa ... Asta e trib? Asta e caracter ?

Si popiliu , CK inca exista deocamdata mai exista asa cum e el mic . si degeaba arati statisticile alea nu dovedesc nimic mai ales ca mai sunt 4 5 6 jucatori in mijloc-ul NOI , pune si o statistica cu Waroom , Sas si altele unde va dovediti puterea tribului , sau nu-s concludente?
Si mi-ar fi si rushine ca 4 5 jucatori intr-o mare roshie totusi sa aibe sate cucerite de la dusman ! Ca uite-te pe statisticile tale vezi si verde asa-i?

N-am zis niciodata ca nu-s jucatori de valoare unii , cu altii nu am avut ocazia sa ma "intersectez" , pe unii chiar ii respect si mereu am respectat oamenii care au caracter. Chiar pe insusi stranutelu il respectam . Pana ieri cand mi-am dat seama cat il duce capu` sau ma`rog cat nu`l duce .... Sa ai puncte putin nu inseamna ca esti prost ca si jucator , cum sa innobilezi oamenii doar ca n-au 1 mil 2 mil puncte ? Oamenii aia s-au chinuit sa aibe sate sunt activi si voi nu aveti altceva da facut decat sa le Cereti satele?
Rushine MARE trib NOI ..



bine ai mai ziso...
oricum stai linistita nu tine mult nici asta... sau poate? depinde
oricum felicitari pt perseverenta daca nu pt altceva...
 

DeletedUser

poi si cum faceti voi de rusine tribul NOI ?? poate ca cel care te-a atacat nu a fost inspirat ..dar nu poti ** despre intreg tribul ;) eu am pus statisticile sa vada si cei care se uita aici cum faceti voi de ras tribul NOI ...
 

DeletedUser

poi si cum faceti voi de rusine tribul NOI ?? poate ca cel care te-a atacat nu a fost inspirat ..dar nu poti ** despre intreg tribul ;) eu am pus statisticile sa vada si cei care se uita aici cum faceti voi de ras tribul NOI ...

Tu te intelegi ce scrii? Citesti bine ce am scris eu si apoi comenteaza ca esti total pe langa ! Am si spus ca NU tot trib-ul ! Da ce sa-ti cer nici macar acu nu te-ai prins ca nu exista moral 20 esti in ceatza asa-i?
Statisticile alea fac de ras trib-ul NOI este evident ca da ! Sunt 3 jucatori CK intre mari jucatoti din NOI si au cuceriri ce mai vrei mai mult de atat?
 

DeletedUser9837

:eek: iarasi a intrat marele zeu al triburilor :)))

@Hapciu

Qween M te-a umilit...Eu te-am umilit...Viata te-a umilit...ramai umil


@Dorule...agita-l tata!....alearga de unul singur si mereu este pe locul 2...Poate ii da cineva o schema :)))

A si @gygypytoc :))) suntem aproape unii de altii pe L9...o sa te penetrez cu ceva CU sa imi povestesti despre joc si despre guru cand oi strange ****(baga defensiva si ceva poppers )

Si nu in ultimul rand catre coditze :* felicitari...iar a stat stranutelu cu cablu'n vene 17 ore ... l-ai umilit:)))

On topic: Ultimii membrii CK sunt doar la amuzament...si au iesit la rampa pentru ca sunt dezgustati de Tribul NOI...trib ce s-a ocupat preponderent de innobilari interne,de trimiteri trupe la mama naibii...Intr-un cuvant sunteti cel mai dizgratios grup de care am dat eu pe L5...

Evident raspunderea o poarta zeul triburilor,intemeietorul NOI...Lui va trebui sa ii multumiti ca aveti un caracter atat de mizer...Posibil sa il urmati si in viata reala...Sa nu se faca diferente...caci in joc si in orice actiune intreprinsa de un om...caracterul lui lasa amprente...si daca amprentele sunt mizere...

Asadar...va doresc o slugarnicie placuta:)

Propaganda voastra are atata spam de prost gust incat,imi face scarba...E ultimul post pe L5

Dane...ai ocazia sa postezi vehement la adresa mea :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12312

Eu nu am vrut sa supar pe nimeni.. Dar au atatea arfe si figuri unii de acolo incat nici ei nu-si dau seama ... Am exagerat poate in unele chestii d-aia am si reformulat dar sunt penibili !

Hm..oare?De ce suntem penibili?Ca atacam cu moral mic satele unora care sunt sustinute de alte triburi?Ca suntem ambitiosi?Ca ati pierdut cate 30 de sate odata?Ca intr-o luna v-am lasat de la 7 mil la 1...nu prea cred..sincer sa fiu.
 

DeletedUser

Hm..oare?De ce suntem penibili?Ca atacam cu moral mic satele unora care sunt sustinute de alte triburi?Ca suntem ambitiosi?Ca ati pierdut cate 30 de sate odata?Ca intr-o luna v-am lasat de la 7 mil la 1...nu prea cred..sincer sa fiu.

Nu de asta , Ca va innobilati oamenii activi doar ca nu au puncte multe , daca nu vor ii concediati:) . In fine nu vreau sa ma cert cu tine ca stii ca esti unul dintre putinele persoane pe care le respect din acest TRIB .. Era evident ca veti lua satele din zona aia . Te asigur ca daca erai in locul meu te distrai si tu la fel ca si mine. PS : moral-ul pana ieri era de 100 asa ca nu mai bagati pe asta cu moral-ul! Singurul care ma ataca cu moral mai mic la ora actuala e helloman . ... sprijinita da la urma urmei d-aia se numeste " triburile" ca sa ne ajutam intre noi , nu sa ne innobilam cand nu aveam puncte multe .., cum face trib-ul NOI . D-aia sunteti penibili ca trib .. Nu din alte considerente
 

DeletedUser6843

Si nu in ultimul rand catre coditze :* felicitari...iar a stat stranutelu cu cablu'n vene 17 ore ... l-ai umilit:)))



Bai trabantul triburilor ce treaba are treaba asta cu mine?

Acum doua zile am ras de shefu stranutelu ca sunt prea multi in trib si atat de rau s-a ofticat ca un copil mic si ce s-a gandit el cu mintea lui ilustra sa ceara satele la jucatorii cu puncte putine sa le ia cei cu puncte multe facute nu stiu cum;)


Esti tu sigura de asta?Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu mai esti pe harta sa ne ruinezi zilele.
Ai "spiritul" C.K. in tine-NICIODATA NU O SA CASTIGI NIMIC

Chiar daca ai gandi
Pierzi sate si te dai mare :)).
Chiar ca este timpul sa te lasi de joc...
 

DeletedUser18538

stranutelu nu te mai agita asa pt ca "CoditZe" te face din cuvinte

Ai grija cu trabantu` ca te trimit moderatorii in vacanta:))
 

DeletedUser6843

stranutelu nu te mai agita asa pt ca "CoditZe" te face din cuvinte

Ai grija cu trabantu` ca te trimit moderatorii in vacanta:))

1.Ai citit si tu pe forumul tribului SAS ca exista si forum extern?
2.Inainte sa imi dai mie o recplica trebuie sa te gandesti de 10 ori inainte sa spui ceva care nu este la locul sau.
3.Suferi de treaba aia de a te baga in lucrurile oamenilor?
4.Crezi ca daca imi spui mie ce sa fac,o sa te ascult vreodata?
5.Tu "sageata" cui mai esti in joc?
 

DeletedUser

Tu te intelegi ce scrii? Citesti bine ce am scris eu si apoi comenteaza ca esti total pe langa ! Am si spus ca NU tot trib-ul ! Da ce sa-ti cer nici macar acu nu te-ai prins ca nu exista moral 20 esti in ceatza asa-i?
Statisticile alea fac de ras trib-ul NOI este evident ca da ! Sunt 3 jucatori CK intre mari jucatoti din NOI si au cuceriri ce mai vrei mai mult de atat?
frate tu esti in ceata ... citeste putin mai sus sa vezi cine a zis de moral 20 ;) si numai zice de altii ...eu ziceam de tema "ultima suflare CK umileste NOI" asa ca uita-te ce scrii tu ;) cred ca esti in ceata pt ca de la 8-900 k ai ajuns la sub 200 k asa ca in locul tau dadeam delete la contul de pe extern ;)
 

DeletedUser18538

stranutelu


Te lupti cu morile de vant ca nu te asculta nimeni
Dar nu stiu de ce te iei in gura cu noi?
Accepta adevarul NOI nu o sa mai reziste mult timp
Si foarte multi am zis asa NOI SUFERA MARI PROBLEME IN CADRUL CONDUCERII!!


concluziile le tragi singur
 

DeletedUser6843

stranutelu


Te lupti cu morile de vant
Dar nu stiu de ce te iei in gura cu noi?



concluziile le tragi singur


Sunt "luminat"...ai dreptate,dar cand vad oameni ca tine care nu au nici o legatura cu jocul stau si ma intreb de ce ati facut cont....Ai "Punctat bine"
 

DeletedUser18538

Sunt "luminat"...ai dreptate,dar cand vad oameni ca tine care nu au nici o legatura cu jocul stau si ma intreb de ce ati facut cont....Ai "Punctat bine"

:)) pai daca te lupti cu morile de vant atunci dc te iei in gura cu noi?:))

ps:am dat stergere de cont ca ai zis tu :D
 

DeletedUser6843

Joc mai bine ca tine de o mie de ori d-aia nu o sa dau stergere cont;) Hug?

Nu cred ca este cineva sa joace mai prost ca mine.Sincer,am dat si eu odata 2 fake-uri si mi`au venit inapoi :p
Nu te`a obligat nimeni sa dai stergere cont,spre deosebire de altii din ck ai luptat pana la ultima suflare. >:D<
 

DeletedUser

Am terminat o tema de citit, inceput alta:
aceiasi jucatori, aceleasi atacuri la persoana.
Tema inchisa.
Orice alta tema deschisa pe acest subiect de va sanctiona drastic, deoarece vad ca nu va linistiti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus