Ultimul razboi oare ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashM, BURN, ~Fr~, LOST
Parte 2:
Triburi: 300, 300.Jr

Timeframe: 17/10/2011 00:00:00la24/10/2011 11:02:44

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,219
Tabăra 2: 1,296
Diferență: 923

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270
Tabăra 2: 50
Diferență: 220

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 20,131,346
Tabăra 2: 12,661,909
Diferență: 7,469,437

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,754,010
Tabăra 2: 487,638
Diferență: 2,266,372

chart
 

DeletedUser18437

tu traiesti pe alta lume frate :)) te crezi in paradis ? dupa razboiul asta ce va fi ? dau toti stergere ?
 

DeletedUser

dupa se apeleaza la lista magica .. se va face un trib cu cei mai "buni 100" si restu adio si n-am cuvinte ... a da .. si eu .. eu .. eu nu sunt pe lista finala.. vreau sa fiu pe lista finala .. vreau sa fiu pe lista finala ... toate listele finale sa apeleze la mine
 

DeletedUser

Mai sunt 457... pana se termina razboiul de mai sus, se poate face un top100 si gata lumea :)

Nare rost sa o lungim si sa dam conturile nepotilor :)) Sa le dorim macar o viata mai frumoasa lor :))
 

DeletedUser18437

Mai sunt 457... pana se termina razboiul de mai sus, se poate face un top100 si gata lumea :)

Nare rost sa o lungim si sa dam conturile nepotilor :)) Sa le dorim macar o viata mai frumoasa lor :))

423 :D
+daca dau stergere nu mai raman doar vreo 400 :)
 

DeletedUser

Mai sunt 457... pana se termina razboiul de mai sus, se poate face un top100 si gata lumea :)

Nare rost sa o lungim si sa dam conturile nepotilor :)) Sa le dorim macar o viata mai frumoasa lor :))

lista finala nu inseamna primii 100 din top .. suntem in romania ce naiba .. e cu pile aici .. era un film cu sfarsitul lumii si sareau bogatasii cu banii sa fie scapati .. eu daca sunt sarac ce pot face? nici nu am noroc ca altfel as pune la loto :))
 

DeletedUser18437

lista finala nu inseamna primii 100 din top .. suntem in romania ce naiba .. e cu pile aici .. era un film cu sfarsitul lumii si sareau bogatasii cu banii sa fie scapati .. eu daca sunt sarac ce pot face? nici nu am noroc ca altfel as pune la loto :))

daca nu pui la loto e normal sa nici nu castigi :))
 

DeletedUser

ma si nici pile nu am .. femeie nu sunt .. cred ca pun casa la vanzare :))
 

DeletedUser

Ultimul razboi ? Nu prea cred... urmeaza si razboiul cu barbarele :(
 

DeletedUser

there's no escape with those villages :))
e singurul razboi care nu iti da nicio satisfactie .. si nu ai nicio placere.. urasc barbarele
ma gandesc sa fac o lista .. cei 200 outsiders .. stii .. si razboi .. 100 the black list .. vs 200 ai mai mici .. stiu si ce se potriveste la declansarea razboiului “Imi este teama de o armata de 100 de oi conduse de un leu, decat de o armata de 100 de lei, condusi de o oaie.” .. pentru a nu lasa loc de interpretari .. nu fac pe nimeni oaie .. ci pur si simplu sunt sigur ca nu va putea fi un conducator .. ca din aia 100 macar 10 au personalitate.. una e sa ai in trib multi jucatori buni .. alta e sa fii un trib bun
 

DeletedUser

Pai da... jucatori buni mai rar, dar formeaza un trib bun... ca altfel du-te la un cs sau o fifa si aia e.
 

DeletedUser

Observ ca stimabilul mrmayster pune statistici pe toate lumile cu exceptia lumii 20, nu reusesc sa inteleg de ce:rolleyes:
Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashM, BURN, ~Fr~, LOST
Parte 2:
Triburi: 300, 300.Jr

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,506
Tabăra 2: 322
Diferență: 2,184

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,822,343
Tabăra 2: 3,043,387
Diferență: 21,778,956

chart





Parte 1:
Triburi: CrashF, CrashM, BURN, ~Fr~, LOST
Parte 2:
Triburi: 300, 300.Jr

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 515
Tabăra 2: 76
Diferență: 439

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,080,454
Tabăra 2: 704,301
Diferență: 4,376,153

chart
 

DeletedUser18437

toata lumea stie ca pierdem :confused: nici n-a fost vorba ca facem tribul 300 sa castigam :confused: l-am facut sa pierdem mai putin, si sa lungim jocul :)
 

DeletedUser18437

tre sa fii obsedat si prost ca la ora 2:30 sa lansezi atacuri.loool
 

DeletedUser38065

tre sa fii obsedat si prost ca la ora 2:30 sa lansezi atacuri.loool

daca omul atunci e on!!! nu e chiar obsedat si nici prost ;) si scuzati ca ma bag si eu in seamna, dar acum cu cate atacuri mi-ai dat pe satul ala, m-am gandit sa te salut ;) nu ironic, si nici nu sunt modest...doar salut old friend ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus