Ultimul razboi oare ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu se cred, chiar sunt... ca de aia au traista in loc de stromeleag :(
 

DeletedUser

Pai castigati ca nu stiu cum faceti dar ii ademeniti pe toti la voi! Aveti bomboane?:)) Si nu e corect 3 triburi contra 1 ! :)) Da ce sa mai zici! Dupa ce castigati ce faceti? Instalati pacea mondiala?:))
 

DeletedUser

alt zmeu care a fugit de pe o lume si a venit sa isi umfle muschi pe aici....1 luna
 

DeletedUser

Pai castigati ca nu stiu cum faceti dar ii ademeniti pe toti la voi! Aveti bomboane?:)) Si nu e corect 3 triburi contra 1 ! :)) Da ce sa mai zici! Dupa ce castigati ce faceti? Instalati pacea mondiala?:))

cu riscul de a fi acuzat .. e greu sa resuscitezi o lume cand unii nu isi dau seama ca prieteniile (si e mult spus prietenie) din afara jocului te impiedica sa te distrezi pe JOC .. si cand spun prietenii ma refer la jucatori cu care iesi la o bere si afli multe... gen .. nu frate .. razboi cu aia? nu facem ca m-am intalnit cu x si e super baiat si .. moaa .. am vorbit multe despre viata .. ah .. e super prieten ...o sa mai vorbim iar peste 7 luni cand vine in oras.. si la obraz .. nu as putea .. lasa ca terminam cu astia si dupa vorbim cu adminii .. schimba astia clar regulile pentru noi .. lumea va trai vesnic in pace .. si ne vom imbogati toti .. mintile .. sufletele .. va fi ca in Avatar .. wow

ok poate am exagerat putin .. dar doar a sa arat ce logica au unii .. eu de exemplu aveam "prieteni" in triburi dusmane si asta nu insemna ca nu ii atacam .. si ii stiam de mult mai mult timp, nu i-am intalnit pe lumea asta

dar na poate unii sunt foarte singuratici si se agata de aceste amicitii pe joc

ca o concluzie .. aici multe prietenii sunt bazate pe interes .. cand nu mai poate beneficia cineva de pe urma ta te lasa in urma .. te baga in seama din an in paste.. asa ca cine stie .. poate in 5 luni va mai fi un mare razboi .. daca prietenul nu mai prezinta interes .. pana atunci.. NUMB
 

DeletedUser

Brarian

Mda ....prieteni...or fi ,dar tot tradatori raman ...!stiu cativa playeri care nu aveau nici un prieten in Crash si sau dus acolo de frica razboiului :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Facandu-ma pe mine zmeu, te dai tu defapt! Daca aveti multe pct. sunteti smecheri? Si cu prieteniile nu stiu ce sa zic .... am vecini din zona[viata reala] care unu e in 300 altu in crash altu in FR ...si nu-i nici o problema ,ca e un joc...pana la urma! Aia care sunt la dusmani sunt la dusmani si aia care-s cu mine sunt cu mine! Eu de exemplu nu am tovarasi mari sa ma laud s-au sa pun pe la profil "tovaras cu x , prieten de catarama cu z", joc de placere si daca maine zbor de pe harta asta e, nu stau sa zic aici ca din cauza tradatorilor si nu stiu ce! Fiecare joaca in felul lui, poate pt pct , ii place sa ia barbari ca sa nu piarda sate ...sau ii place sa se implice, depinde! Oricum.... unora le place sa fie zmei pe aici!
 

DeletedUser

Facandu-ma pe mine zmeu, te dai tu defapt! Daca aveti multe pct. sunteti smecheri? Si cu prieteniile nu stiu ce sa zic .... am vecini din zona[viata reala] care unu e in 300 altu in crash altu in FR ...si nu-i nici o problema ,ca e un joc...pana la urma! Aia care sunt la dusmani sunt la dusmani si aia care-s cu mine sunt cu mine! Eu de exemplu nu am tovarasi mari sa ma laud s-au sa pun pe la profil "tovaras cu x , prieten de catarama cu z", joc de placere si daca maine zbor de pe harta asta e, nu stau sa zic aici ca din cauza tradatorilor si nu stiu ce! Fiecare joaca in felul lui, poate pt pct , ii place sa ia barbari ca sa nu piarda sate ...sau ii place sa se implice, depinde! Oricum.... unora le place sa fie zmei pe aici!

nu era un apropo legat de tine .. era continuarea unei discutii incepute de tine .. sunt altii care sunt sigur ca s-au simtit
 

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: CrashF, BURN, ~Fr~
Parte 2:
Triburi: 300

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 71
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 545,447
Tabăra 2: 690,716
Diferență: 145,269

chart


asta da =)) 70 cuceriri intro saptamana :))))))) lume activa,activa de tot.pacat nu mam lasat mult mai repede.
 

DeletedUser

Voi a-ti jucat pentru cuceriri pe granita noi am jucat pentru a castiga razboiul.
Rezultatul : you can run, but you cannot hide! » Arată statisticile
Alianţă
Crash se joaca cu Focul
Inamic
~300~ (dizolvat)
Rezultat
Victorie
Începutul războiului
în data de 19.10. la ora 12:35:53
Durata războiului
106 zile 10:45:42
 

DeletedUser3504

Ce razbel ati castigat voi?.....cu noi NU, VOI CRASH CU ORG? nuuuuu
tot noi cu voi am castigat razbelul
deci voi singuri nu ati castigat niciun razboi
asa, trebuia precizat ca sa inteleaga toti:))) mai ales clepo:)))
dar poate o sa va aveti revansa , nu se stie, de data astaunde o sa mai fugiti oare?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

in viata mea nam jucat pentru si nu miam dorit castigarea unui razboi;joc doar pentru cuceriri,oda si demolari.
 

DeletedUser

Ce razbel ati castigat voi?.....cu noi NU, VOI CRASH CU ORG? nuuuuu
tot noi cu voi am castigat razbelul
deci voi singuri nu ati castigat niciun razboi
asa, trebuia precizat ca sa inteleaga toti:))) mai ales clepo:)))
dar poate o sa va aveti revansa , nu se stie, de data astaunde o sa mai fugiti oare?:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Stiu ca am un fanclub larg, prefer sa imi si cunosc fanii :D

L20 este istorie si nu tin neaparat sa fac parte din ea.
M'am distrat , am cunoscut fel de fel de oameni.
Medaliile sa le ia cine le doreste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41565

Tribul Friends a declarat război tribului Crash se joaca cu Focul! 01.04.12 11:18
Tribul Friends a declarat război tribului Burn In Hell! 01.04.12 11:17
 

DeletedUser

Hai crash, aveti ocazia acum, ca e confuzie mare intre familia Burn, dati si voi un razboi acolo:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus