Un alt fel de trib

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Suntem tribul oficial NASA.
Nu suntem o academie.
Suntem o fundaţie ştiinţifică.

CE FACEM?

Noi procurăm sfaturi profesionale bazate pe 4 ştiinţe (nexialism, pshologie, matematică, psihoistorie), într-un format accesibil chiar şi pentru cele mai inferioare minţi, despre cum poţi ajunge pe locul întâi chiar dacă te afli pe locul 2808.
Membrii acestui trib nu vor fi numai genii ci şi "învăţăcei".

CUM LUCRĂM?
Nu ne oferim în totalitate unui singur trib. În fiecare lună vom organiza o licitaţie pe acest topic în următorul fel:
  • Dacă câştigi licitaţia va trebui să-mi dai 20 lăncieri + 20 spadasini.
  • Licitaţia se face pe materii prime.
  • Dacă ne câştigi o să ne ai ca fundaţie ştiinţifică doar o lună!
  • Tribului care a câştigat licitaţia o să-i soloicităm unul dintre conducători ca reprezentant al nostru.

Pentru mai multe informaţii căutaţi-ne în joc cu numele NASA.
 

DeletedUser

vin si eu la voi in trib cu o singura conditie :D : sa ma lansati in spatiu :))
 

DeletedUser34006

Limba roman na-ti bagat-o la stiinte ? Vad ca stati cam prost la acest capitol 'pshologie' :d no offense.
 

DeletedUser

MasSacRe X - "Limba roman na-ti" - du-te la pasune ca esti varza ! Dupa ce dracu mai scrii pe forum daca esti bata ?
 

DeletedUser34006

In sfarsit gasesc si eu o comunitate interesanta ;) gj. Despre trib tot succesu.
 

DeletedUser

MasSacRe X - Dai si tu un EDIT la gafele tale gramaticale sa nu te mai faci de "minune" criticule :D
 

DeletedUser

La capitolul "pshologie" mi-am reinstalat sistemul de operare iar procesorul nu funcţionează perfect, aşa că tastatura omite unele litere. Deci chinuiţi-vă să mă înţelegeţi!
 

DeletedUser33976

bautura de la nasa primim ca iti vin cu hoarda de barbari sa facem p&p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus