Un concurs mai smecher decat cel al lui Rakanishu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Scorpy, ti-am zis de atatea ori sa nu mai bagi mucii in seama! Baga-i in batista ! :D :))
 

DeletedUser

mai lasati-ne cu acest TSL....
de la lumea 7 nu a mai demonstrat nimic.
 

DeletedUser41917

Pe L24 s-a mai facut TSL-ul , era in top20 , eu fiind intemeitor , alaturi de cssLazioRoma si Dread Lord.
Iar acum pe L27 Dread Lord in familia Select e intemeitor , eu fiind conducator intr-o academie , dar m-am plictisit asa ca am dat delete la cont , face si el ce poate ,dar mai nou am aflat ca se bate cu Avalon , SH si CrashV , nu cred ca mai raman mult pe L27 din pacate.
Iar acum pe L29 am vazut echipa TSL in K33 , dar nu e in componenta si Lordistul , e ocupat pe L27 de numa numa , sper sa faceti si voi ceva pe acolo.



In rest nu stiu sa mai fi jucata pe Ro echipa TSL.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe L24 s-a mai facut TSL-ul , era in top20 , eu fiind intemeitor , alaturi de cssLazioRoma si Dread Lord.
Iar acum pe L27 Dread Lord in familia Select e intemeitor , eu fiind conducator intr-o academie , dar m-am plictisit asa ca am dat delete la cont , face si el ce poate ,dar mai nou am aflat ca se bate cu Avalon , SH si CrashV , nu cred ca mai raman mult pe L27 din pacate.
Iar acum pe L29 am vazut echipa TSL in K33 , dar nu e in componenta si Lordistul , e ocupat pe L27 de numa numa , sper sa faceti si voi ceva pe acolo.



In rest nu stiu sa mai fi jucata pe Ro echipa TSL.

Nu stiu cine esti, dar nu ai nici o legatura cu noi, asa ca lasa-ne te rog...
Nu am auzit sa fi jucat Dread , deci nu mai abera te rog...
Si ce atatea discutii aici, nu eu am adus vorba de asa ceva...
PS,nu facem nimik in k33, caci nu ne-am propus sa facem ceva.. Avem noi ce sa facem in alta parte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41917

1.E nou nicknameul , nu aberez , iar daca nu stii nimic despre mine nu arunca vorbe aiurea.
2.Eu joc impreuna cu Dread de pe L24 in K44 cand l-am intalnit , de atunci am facut echipa cu el de fiecare data.
3.Vad si eu ca nu faceti mai nimic in K33.
 

DeletedUser

1.E nou nicknameul , nu aberez , iar daca nu stii nimic despre mine nu arunca vorbe aiurea.
2.Eu joc impreuna cu Dread de pe L24 in K44 cand l-am intalnit , de atunci am facut echipa cu el de fiecare data.
3.Vad si eu ca nu faceti mai nimic in K33.

Plimba ursul ca nu are rost... ai auzit si tu un nume si gata..Hai ca nu am timp si de aberatiile tale :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus