Un jucator are 2 conturi

  • Autor subiect DeletedUser14161
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14161

un jucator are 2 conturi pe lumea 7 eu lam atacat pe un cont iar el ma ataca inapoi dupa celalalt cont:|
 

DeletedUser14161

mane...

mane mia dat mesaj k nu teai saturat etc... k contu aja e tot al meu .... :| deci... plm cum sa fi aja ??:|
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Uite ce inseamna....:D:D:D

Plm.jpg
 

DeletedUser14161

uite...

Si daca te trezesti maine fara gard,resurse? nu uita..ca blackjack e al meu :( si oricand pot sa trimit 5000 topoare peste tine ! TR1ST~
 

DeletedUser

mane mia dat mesaj k nu teai saturat etc... k contu aja e tot al meu .... :| deci... plm cum sa fi aja ??:|

Ce daca ti-a dat mesaj de pe celalalt "cont"...poate sunt 2 prieteni...cel atacat de tine poate vrea sa ii dea contul sau adik satul/satele celuilalt dupao vreme.
 

DeletedUser

Si mie mi-a trimis unu acum mesaj ca el joaca de pe contul unui prieten pana revine el si ca nu e sitter :D
Oricum eu nu ii reclam , treaba lor :D ( macar atat sa pot face si eu daca de restul sunt ingradit de regulament )
 

DeletedUser14161

deci...

fratilor nu exista cineva sal dea afara sau cva de genu ?:| pnm mam saturat de ala :|
 

DeletedUser

hai ca m-am prins (sa nu cad), deci PLM vine de la ce vrea PieLea Mea sa vina
 

DeletedUser

Ati degenerat topicul :)) Din " Un jucator are 2 conturi" ati ajuns la "Semnificatia abrevierii PLM" ... LooooL :D

OnTopic : Sunt foarte multi jucatori cu 2 conturi, ba chiar cu mai multe. Vreti sa ii enumar ? Nu cred, ar insemna sa scriu vreo 10.000 de username-uri, si nu-mi permite timpul ;).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus