Un mamut ^.^

DeletedUser

Dragi baieti si fete,
Plimbandu-ma prin top 20 va prezint o familie mamut.:D

Desi limita de membrii este de 300 pe trib,acest lucru nu e indeajuns pentru unii.

F.T.I
*Familia Triburilor Independente*
~BW~
H@IT@
gTs.


In primul rand.V-ati ales un nume foarte prost. Cum puteti fii triburi independente daca sunteti o familie? :rolleyes:

H@IT@ - Au tribul principal si o academie. :cool:
gTs. - Au tribul principal si o academie. :cool:
~BW~ -Au tribul principal si o academie. :cool:
(scuzati repetitia)

Fiecare in parte era de inteles sa aiba o academie. Dar sa se uneasca toate impreuna e cea mai mare prostie posibila.

Luat de pe profilul H@IT@
Pe data de 28.05.008 s-a infiintat Familia Triburilor Independente formata din triburile H@IT@&gTs.&~BW~.FTI are dusmani comuni.
La o zi dupa infintare sunt deja o mare familie ^.^ :eek::eek::eek:

Bravo! Potential de 1800 de membrii... Mai bine nu puneau adminii resctrictie,nu? :rolleyes:

Va recomand sa va lasati de Triburile.ro si TribalWars.net si apucati-va de TribalHugs ca tot va pricepeti. :rolleyes:

Edit: :eek: v-ati facut deja conturi?
Imparatul Alin
contra56
Imperiul Furnicilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))

explicatzi-i acelui domn ca "satzi" se scrie defapt "sa-tzi"! sa ne mai cultivam shi noi..;)
 

DeletedUser9085

Astia habar nu au sa joace Triburile.

Orice trib care are MAI MULT....de 30 jucatori intrun continent....nu stie ce face si include numai jucatori prosti.


Pei eu....conducator la trib de 88 membri....domin pe L17 mondial 3+ continente, si de abia a inceput lumea....

Aici la 300 membri limita triburile ar trebui sa fie raspandite pe 10!! continente nu UNUL.
 

DeletedUser4932

Astia habar nu au sa joace Triburile.

Orice trib care are MAI MULT....de 30 jucatori intrun continent....nu stie ce face si include numai jucatori prosti.


Pei eu....conducator la trib de 88 membri....domin pe L17 mondial 3+ continente, si de abia a inceput lumea....

Aici la 300 membri limita triburile ar trebui sa fie raspandite pe 10!! continente nu UNUL.

"mare conducator":rolleyes:
 

DeletedUser

Astia habar nu au sa joace Triburile.

Orice trib care are MAI MULT....de 30 jucatori intrun continent....nu stie ce face si include numai jucatori prosti.


Pei eu....conducator la trib de 88 membri....domin pe L17 mondial 3+ continente, si de abia a inceput lumea....

Aici la 300 membri limita triburile ar trebui sa fie raspandite pe 10!! continente nu UNUL.

Mare Om...Mare Caracter!
 

DeletedUser9085

Bai baieti....la cei care miau dat dreptate mersi....dar restul nu cred k sunteti in stare sau pozitie sa ma criticati. Daca vreti, mai bine ascultati sfaturile mele.

Stiu ca par egocentrist....dar stiu despre ce vorbesc.
 

DeletedUser

super haios..

Va recomand sa va lasati de Triburile.ro si TribalWars.net si apucati-va de TribalHugs ca tot va pricepeti. :rolleyes:

ha ha ha ha, cea mai haioasa alternativa la tribal wars si e doar pentru cunoscatori... :D
Cred ca in loc de paladin au un fel de cupid beat care nimereste cu sageata unde nu trebuie... cum ar fi cescutza de cafea al lui mater dollores :cool: sau sticlutza de tarie a lui intrinsecu :p (nota: asemanarile cu personaje si caractere reale de pe tribalwars.net sau triburile.ro sunt total intamplatoare.... cel putin asa cred) ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PROTESTEZ! nu e cescuta, e CISTERNA de cafea.
si se scrie Dolores, cu un singur L :D
 

DeletedUser

niciodata!!!! vai ce parere proasta aveti despre mine!!! io de fapt procesez apa din bere, am vazut la reclame ca berea este facuta cu cea mai pura apa de izvor!!! ce oameni!!! ati inteles totul gresit.
 

DeletedUser

niciodata!!!! vai ce parere proasta aveti despre mine!!! io de fapt procesez apa din bere, am vazut la reclame ca berea este facuta cu cea mai pura apa de izvor!!! ce oameni!!! ati inteles totul gresit.

prin procesat intelegi procesul de fermentatie...bei apa, mananci paine, si la tine in stomac totul devine bere!
 
Sus