Un mamut ^.^

DeletedUser

de ce nu poti lua un sat in inima dusmanilor si face acolo un bastion?scenarii sunt multiple,chiar unele se petrec in timp ce noi discutam,pe alte lumi,si fiecare isi alege strategia proprie de joc.


pentru LIBERTATE au murit oameni la Revolutie.avem libertate!
 

DeletedUser

libertatea pe care ti-o confera o harta bleu. Care-i aia?

Fa-ti tu un bastion la 35 de ore distanta, pe un jucator activ...aici nu esti pe speed, unde daca omul se duce unde merge si regele singur sa-i iei 3 sate in capatul celalalt al hartii.
 

DeletedUser

familiile sunt in general bune numai pentru ai creste pe cei activi care sunt de obicei in main...

Familiile sunt in general proaste. Tocmai tu sa spui treaba asta :( ?

Legat de familiile si "mamutii" din .ro ... no comment. Sunt curios cam cum decurg razboaiele pe aici :eek:.
 

DeletedUser8906

;)

_/_/Familia Triburilor Independente _/_/

formata din triburile H@IT@, gTs, ~BW~,
4BANAT si F.T.I. are dusmani comuni.

_/_/_/ FaMiLiA _/_/_/

--- H@IT@ ---
--- ~BW~ ---
--- gTs. ---
--- 4BANAT ---
--- ~300~ ---
--- B M ---
:eek::eek::eek::eek::eek:

Mamutii nu stau degeaba.

un calcul simplu arata 1800 de membrii fara academiile mamutilor ca nu am stata sa vad daca au toate triburile din familie academie



Imi pare rau sa va contrazic...dar unul din triburile care "fac parte" din acea familie a fost introdus fara sa se discute... :|
Adica tribul meu... :|
E o mare tampenie ce se intampla in ziua de azi in triburile.ro... :(
Tribul meu a fost introdus fara a se discuta cu cineva din conducerea tribului....E ceva incredeibil..mai ales ca tribul meu era pe continentele opuse unor triburi din acea familie... :| deci nu vad cum ii puteam ajuta chiar daca acceptam sa intru in fam...dar in fine...!Am discutat cu ei si nu am acceptat sa fac parte din fam lor...
 

DeletedUser7072

voi aveti acolo alt familion :D
lasa ma, cu cat mai multi aliati cu cat mai bine. aratatile voi punctelor gri de pe harta cum se joaca triburile.

augh! augh! augh! (ca sa fiu in tema cu denumirea tribului)
 

DeletedUser9249

=)))) nu am vazut pana acm nus prea activ pe forumul asta mare...dar ma amuza la nebunie..asta cu mamutzi...=)))):rolleyes::D
 

DeletedUser

hai serios...triple post!

si asta:

---2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.

si apropo...sunteti MULTI, nu moltzi...
in joc parca scrii mai frumos
 

DeletedUser

probabil ca tu esti mai n00b, scuze expresia, da' tu aveai habar ca tribalhugs e un pamflet? cauta-ti si tu numele sa razi de tine ca te-ai apucat de tribalhugs, cauta la oricine profilul si vezi ca are o multime de sate:D

sa nu mai ai niciodata curajul sa il numesti n00b :) e un jucator de 3 ori mai bun ca tine
si chiar crezi ca nu stia ca tribal hugs e un pamflet?
dudeee lame!

revenind la mamuti

era inevitabil da chiar din prima zi?:| astia s-au vorbit?:))
 

DeletedUser

sa nu mai ai niciodata curajul sa il numesti n00b :) e un jucator de 3 ori mai bun ca tine
si chiar crezi ca nu stia ca tribal hugs e un pamflet?
dudeee lame!

revenind la mamuti

era inevitabil da chiar din prima zi?:| astia s-au vorbit?:))

Select all - Invite... Asta e scopul jocului ;)
 

DeletedUser

apoi nu stiu, la mine s-a blocat butonu' de invitatii...trebuie sa fortez ca sa mai apara...nus' ce are....tot dau click da nu se intampla nimica....
 

DeletedUser

apoi nu stiu, la mine s-a blocat butonu' de invitatii...trebuie sa fortez ca sa mai apara...nus' ce are....tot dau click da nu se intampla nimica....

S-au consumat toate, au avut grija altii sa le dea :)) Acum te multumesti cu ce ai...

Hmmm... cu butonul de fuziune cum stai? Ca ala merge zic eu, singura ta sansa :p
 
Sus