Un mamut ^.^

DeletedUser

unde-i? ca eu nu-l gasesc, nici de-al naibii...

:( Offf... e langa butonul de Invitatii. Dai "Fuziune", selectezi cel putin 5 triburi si dai "Trimite". Apoi ceilalti accepta si poc, esti mamut, desi aici e problema cu limita de membrii.

Daca asta nu merge, cauta butonul de "Familie". Alegi cel putin 10 rude (triburi evident) si dai din nou "Trimite". Dar fii atenta, cand te pune sa faci arborele genealogic sa nu bifezi niciun trib ca si "copil" ca dureaza 9 luni pana cand intra in familie, alege "academie" ca e instant :p
 

DeletedUser9249

Daca alte triburi ar fii stiut sa se grupeze de la inceput cum am facuto noi sau Gt (apropo felicitari GT) lumea asta ar avea mai multa actiune..:eek:
 

DeletedUser10105

nu esti tu in masura sa dai raspunsurile astea!...lasa-i pe altii , uita-te la inamicii vostri invinsi , si ai sa vezi cati a invins mamutul....cred ca iar v-au furat astia fildesul , asa-i?....si imparate, mai uita-te te rog la gramatica
 

DeletedUser10105

deloc , dar ma intreb? in imparatie acolo, nu faceti si ceva scoala?
 

DeletedUser

au si Academia Romana? daca da, vreau si eu, sa strang niste maini pe-acolo!
 

DeletedUser

Daca alte triburi ar fii stiut sa se grupeze de la inceput cum am facuto noi sau Gt (apropo felicitari GT) lumea asta ar avea mai multa actiune..:eek:

Am mai vazut noi viteji si pe alte lumi. Grupati pe 3 continente. Si au rezistat 2 luni. Ca dupa au venit triburi mici si "rasfirate" si i-au halit cu fulgi cu tot.

Apropo sti cat de frumos se cade de pe locul 9 din top. Sau chiar de mai sus.

Oricum mai aveti 24 de jucatori si atingeti limita. Da daca va rugati frumos de admini o sa faca exceptie pentru voi si ridica limita la 1000.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10105

academiile sunt precum gimnaziile? 1-4 , 5-8 , etc... , intreb si eu , ca mai deunazi m-a atacat unul de la ei cu 5 arcasi , si dupa aia mi-a dat mesaj si m-a intrebat daca am bunavointa sa-i spun?...'mi-a murit vreun luptator?'...'nu ...doar unul dintre aparatori si-a rupt piciorul cand i-au luat la suturi pe aia 5'....
 

DeletedUser3366

de ce nu am parte si yo de astefl de oameni..

eu ink nu am intalnit nici un noob de cand joc..cum naiba numa' altii au parte de distractie:(
 

DeletedUser

academiile sunt precum gimnaziile? 1-4 , 5-8 , etc... , intreb si eu , ca mai deunazi m-a atacat unul de la ei cu 5 arcasi , si dupa aia mi-a dat mesaj si m-a intrebat daca am bunavointa sa-i spun?...'mi-a murit vreun luptator?'...'nu ...doar unul dintre aparatori si-a rupt piciorul cand i-au luat la suturi pe aia 5'....

in curand o sa te atace cu taranii si cu furcile. sa vezi atuncea ce prapad o sa fie. sau cu o armata de nobili singuri si beti.:D
 

DeletedUser10105

vrei sa-ti spun alta faza? ...am luat un sat de la tribul x , trib moncher cu pretentii ( se stiu ei ) , iar la ultimul atac , cand am intrat in satul respectiv , 18 sate veneau IN SPRIJIN SI 8 SATE IN ATAC , TOATE DE LA MEMBRII TRIBULUI RESPECTIV , SI DIN CARE !!!!!!( MA JUR ) 2 DINTRE CEI CE TRIMITEAU SPRIJIN , ERAU SI AGRESORI...! AM RAS TREI ZILE , MA UITAM CUM UNII VIN IN SPRIJIN , SI ALTII II ATACAU !...trib moncher , stii tu martinezule , nu?
 

DeletedUser

vrei sa-ti spun alta faza? ...am luat un sat de la tribul x , trib moncher cu pretentii ( se stiu ei ) , iar la ultimul atac , cand am intrat in satul respectiv , 18 sate veneau IN SPRIJIN SI 8 SATE IN ATAC , TOATE DE LA MEMBRII TRIBULUI RESPECTIV , SI DIN CARE !!!!!!( MA JUR ) 2 DINTRE CEI CE TRIMITEAU SPRIJIN , ERAU SI AGRESORI...! AM RAS TREI ZILE , MA UITAM CUM UNII VIN IN SPRIJIN , SI ALTII II ATACAU !...trib moncher , stii tu martinezule , nu?

lasa-i frate ca am mai vazut dinastea. ma atacau pe L3 si trimiteu suport. si nu luau satul si ramanea suportul sa apere satul meu desi tot ei atacau. isi macelareau trupele unii la altii. diverse. cand joci mult dai si de multi prosti.
 

DeletedUser10105

cred ca erau manga....si acum am in satul ala , dupa 3 zile 1350 de trupe si 2 paladini in sprijin....
 

DeletedUser10105

la 2 zile de la tevatura aia....sa vezi moncher , unul de la ei a intrat la noi , si sunt sitte....lesini , un intemeietor dadea circulara trimiteti sprijin pe x ....iar celalalt alta circulara , atacati pe y.....trib cu 295 de colocatari....
 

DeletedUser

nu mai comentam ca luam bann. da se stiu ei singuri de pe L3. cum un trib intreg au vrut sa ma mute si nu au tinut cont de prietenii de la 2 continente distanta. si si-au desfintat tribul ulterior. Scitii fac legea pe L3. si asa va ramane.:p
 

DeletedUser

pe unele dintre personajele de care vorbeam mai sus le-am vazut si pe lumea asta. si nu cred ca au mai invatat sa joace.:confused::confused::confused:
 
Sus