Un mic bug (Forum)

  • Autor subiect DeletedUser431
  • Data de început

DeletedUser431

Deasupra meniului:
Cod:
Triburile - Reguli de joc - Statistici - FAQ - Cãutare - Reguli forum - Contact - Ajutor

Ar trebui sa existe o imagine?

Mie imi apare Image, incadrat de o casuta. Am incercat sa vad aceasta poza cu diferite browsere dar nu am avut succes...

Nu este imperativ necesar sa modificati, dar ma framanta pe mine :D + ca nu arata frumos :eek:
 

DeletedUser

despre asta e vorba ?
logo_staemme.jpg
 

DeletedUser431

nu asta..asta apare in stanga...este vorba despre cea care ar trebui sa apara deasupra linkurilor..
 

DeletedUser431

am pus un mic print-screen..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

mie imi apare asa de foarte mult timp...:confused: poate nu ati observat voi pana acum....
 

DeletedUser

Acolo ar trebui sa apara o imagine , dar ca sa o vezi trebuie sa pui forumul pe stilul "Default"
 

DeletedUser

am pus un mic print-screen..


Repet: Instaleaza Adobe ActiveX de la ei de pe site, ca este gratuit si ultima platforma Java. Faci restart la OS si teoretic nu ar mai trebui sa ai problema asta. Daca persista (nu folosi Ariel :D) da un reply si te ajut.
 

DeletedUser431

nu cred ca se rezolva tot cu active-x-ul :D eu folosesc opera in general dar am experimentat toate browserele inafara de safari (pe care intentionez sa-l folosesc curand) si in opera am instalat toate add-on-urile posbile :D tot nu merge...oricum nu ma deranjeaza dar am zis asa... :)
 

DeletedUser

Opera este foarte bun si in general, cat l-am folosit, n-am avut probleme de genul asta. Sincer, nu-ti recomand Safari ca este praf din toate punctele de vedere. Mozilla si Opera sunt d.p.m.d.v. cele mai reusite si "fiabile" browsere. Cat despre eroare, este posibil sa fie vreun script care blocheaza sau vreo incompatibilitate. Daca as avea mai multe detalii poate te-as putea ajuta sa rezolvi problema!
Da, s-ar putea sa nu rezolve (vorbesc de ActiveX), dar pana nu incerci ...nu ai de unde sa stii sigur ;)
 

DeletedUser

Apropo, un pic de off-topic nu cred ca deranjeaza pe nimeni.
Incearca Ubuntu 8.10, il gasesti pe site-ul romanesc ubuntu.ro (nu e nici o reclama, pentru ca e vorba de free software conform GPL Ubuntu), si spune-mi ce parere ai. Gasesti acolo si documentatie si instructiuni de instalare. Totul este free 100% si merge perfect in dual boot cu XP (sau orice alt OS...am presupus ca ai XP ;)).
Poate te corup sa renunti la aberatia de Windows... :) si in sfarsit sa te simti liber ;) (d.p.d.v. al soft-ului)
 
Sus