Un nou trib

  • Autor subiect DeletedUser24244
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24244

Cand eram eu chief la triburi cu membrii ajunsi in topuri si nu numai, tu invatai sa faci la oala, deci de triburile nu mai zic ca nu stiai ce e aia. ;) In plus cine a zis ca B-Sea e doar trib de oameni buni, ma bucur ca ai luat toti cocalarii de la noi de pe ro15. :) Si eu pe 16 sunt intr-un trib foarte sexy, al carei ideea a fost data de mine, dar e condus de un prieten. :D

Cat despre trib miros inca un fail foarte ugly. :eek:


Ok nu te contrazic, sper sa ma descurc si eu :p
 

DeletedUser4920

Mie imi convine sa vina juveti sa ne inlocuiasca pa astia deja batrani :( ne putem retrage in liniste stiind ca e cineva care da cu paru si in stanga si in dreapta :D

Dar pana acolo , ai multe de dovedit oricum spor cu tribul sa faceti o figura frumoasa.
 

DeletedUser24244

Mie imi convine sa vina juveti sa ne inlocuiasca pa astia deja batrani :( ne putem retrage in liniste stiind ca e cineva care da cu paru si in stanga si in dreapta :D

Dar pana acolo , ai multe de dovedit oricum spor cu tribul sa faceti o figura frumoasa.

MS mult, uite cineva care intradevar e diplomat :D. Sunt si eu mai nou dar cred ca am sa ma descurc
 

DeletedUser26839

tineti cont ca are profesor bun..acelasi care l-a trimis la margine pe 13.
:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26998

MS mult, uite cineva care intradevar e diplomat :D. Sunt si eu mai nou dar cred ca am sa ma descurc
Ai noroc. Sigur azi a avut o zi frumoasa, a agatat vreo blonda si a baut in draci. In rest nu e diplomat. Cat despre cei "batrani" unii inca sunt in joc in forta. :D Dar vin si cei mai "tineri", ca tine, si daca reusesti cu tribul o sa fi de laudat. :)
 

DeletedUser

Un lider bun este calm si incitibil ,tu ai demonstrat ca te stii tura ca un motor de yamaha . Si prin simplu fapt ca mi-am atras replici la "go away n00bs" arata ca de fapt sunteti un trib inca de novici si nu at invatat inca sa nu faceti in pantaloni ci sa faceti pe olita .
2. Faptul ca te lingusesti pe langa altii despre care stii ca isi vor face un trib mai bun ca tine se numeste prost gust si se trateaza ca atare .


CUm potzi sa zici ca suntem noobi cand tribul abia este infiintzat, si membrii sunt jucatori cu experientza unii sub alte nume. Sunt curios u ce trib ai de zici ca noi suntem noobi
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Mie imi convine sa vina juveti sa ne inlocuiasca pa astia deja batrani :( ne putem retrage in liniste stiind ca e cineva care da cu paru si in stanga si in dreapta :D

Dar pana acolo , ai multe de dovedit oricum spor cu tribul sa faceti o figura frumoasa.


Mai setzel...iar te dai lovit ? Ai 80 de ani ? :eek:
Pe undeva cam ai dreptate, mai jucam si noi asa pe cate o lume, cat ne da voie Altzheimerul. :D

Ontopic :

Daca mergeti pe ideea initiala si nu va abateti de la traseu pe parcurs veti avea succes, observ ca sunt multi care isi dau cu parerea pe aici, multi neavizati si in necunostiinta de cauza. Ar fi de preferat sa lasati faptele sa vorbeasca, si sa trageti concluzii peste catva timp.

Pana una alta mult succes tuturor si un joc cat mai corect.
 

DeletedUser24244

Un lider bun este calm si incitibil ,tu ai demonstrat ca te stii tura ca un motor de yamaha . Si prin simplu fapt ca mi-am atras replici la "go away n00bs" arata ca de fapt sunteti un trib inca de novici si nu at invatat inca sa nu faceti in pantaloni ci sa faceti pe olita .
2. Faptul ca te lingusesti pe langa altii despre care stii ca isi vor face un trib mai bun ca tine se numeste prost gust si se trateaza ca atare .

Ppfff, ce va mai place la unii sa va dati in spectacol pe aici. Nu am multa experientza in triburi, dar sunt foarte bun la jocurile astea asa ca sper sa fac treaba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24244

Ai noroc. Sigur azi a avut o zi frumoasa, a agatat vreo blonda si a baut in draci. In rest nu e diplomat. Cat despre cei "batrani" unii inca sunt in joc in forta. :D Dar vin si cei mai "tineri", ca tine, si daca reusesti cu tribul o sa fi de laudat. :)

:))) Norocul meu ca l-am prins in toane bune. Eu sper sa reusesc, mersi oricum pt incurajari. Deocamdata am inceput bine
 

DeletedUser

Voi nu stiti decat sa criticatzi pe aici? Eu doar caut jucatori buni si atata tot

Am un mesaj foarte tare de la acest membru :

valybullet astăzi la ora 12:33
Dupa cum atzi vazut celelalte triburi s-au aliat contra noastra. Rog totzi membrii sa faca lanci pana dispare protectzia, sa putem ajuta pe cei atacatzi. DAca vom trimite spriin multzi, aia isi vor rupe trupele si o sa le incetinim dezvoltarea.

Deci baietii ... Faceti LANCI :D
 

DeletedUser24244

Stai linistit ca nu mai exista tribul, a avut grija cineva sa imi strice toata munca :p.
 

DeletedUser26839

inseamna ca v-am laudat degeaba
:D

cu putin mai mult chef de distractie si mai putin orgoliu se pot face multe.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
valybullet astăzi la ora 12:33
Dupa cum atzi vazut celelalte triburi s-au aliat contra noastra. Rog totzi membrii sa faca lanci pana dispare protectzia, sa putem ajuta pe cei atacatzi. DAca vom trimite spriin multzi, aia isi vor rupe trupele si o sa le incetinim dezvoltarea.


Gresit total. Veteranii stiu de ce ! :D
 

DeletedUser

Eu ma abat de la subiect si intreb :confused: ... stie cineva cand se va deschide L 17?
 

DeletedUser24244

Nu stiu ce sa zic, credeam ca de data asta va merge dar degeaba. Se ridica contra ta cineva in care aveai incredere, se duce tot. E nevoie de oameni de incredere sa potzi reusi la jocul asta
 

DeletedUser

Am de gand sa fac un trib Raptors for Blood cine va vrea sa vina sa vina numai sa imi dai inviatie si va trebui sa se deschida L 17 :):rolleyes:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Nu stiu ce sa zic, credeam ca de data asta va merge dar degeaba. Se ridica contra ta cineva in care aveai incredere, se duce tot. E nevoie de oameni de incredere sa potzi reusi la jocul asta

Asa este...aici nu te contrazic. Poate peste 1 an...veti reusi sa faceti treaba, la inceput e mai greu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus