un sat contra unui TRIB !!!

  • Autor subiect DeletedUser17563
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17563

'Na seara sau 'na dimineatza :)) cum oare sa incep :))

As vrea sa le lansez celor din UFO o provocare:

Mi'au luat 5 sate in k74 cand nu eram la calc ....:)) bravo lor

Mi'a mai ramas 1 singur sat in k74 in interiorul tribului lor(bravo mie)

As vrea sa ii provoc sa incerce sa imi ia satul acela :)) sa vedem daca tribul UFO are jucatori de valoare sau pur si simplu au punctajele acelea sunt din inobilari interne si sate parasite :))

DECI UFO aveti tupeul sa luati satul acela sau NU !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce e asta??? Declaratie de dragoste, sau ce?Nu inteleg nimik!
 

DeletedUser17563

este o intrebare :

Daca un trib intreg poate sau nu poate sa cucereasca un sat :)) :D :D
 

DeletedUser17563

mai bine ai sta in banca ta...cum spune mult mai cunoscutul Regele Thomas:"Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu!"...crezi ca noua ne pasa de tine in momentul asta???daca tu crezi asta iti spun eu ca te inseli...pentru noi nu reprezinti nimic si sincer sa fiu nu ti-am mai vazut numele pana acum...nu stiu pe cine incerci sa impresionezi,dar nu prea iti iasa...

PS:mi-e scarba ca esti oltean...

amice se pare ca voi v'ati bagat aiurea in aceasta discutie... sentimentul meu pentru tine este reciproc ... chiar nu ma pasioneaza sa ma stii sau sa reprezint pentru tine ceva...

discutia mea este satul meu contra ufo ... bagatorii de seama ii rog sa se abtina... periind pe unii si altii nu vor primii sate sau alte bagatele :))

PS:si mie imi este scarba de tine ... dar din regiunea din care te aflii ma face sa nu am nici o pretentie :)
 

DeletedUser17563

vroiam ca discutia mea sa fie o provocare pentru cei din UFO ...
nu o serie de polemici cu nisthe indivizi care se baga aiurea in discutii si mai fac si firmatii jignitoare la adresa mea
 

DeletedUser2821

Da eu cred ca tu un jucator cu 3 sate o sa speri un trib intreg frate las-o cum era ca era mai bine.
 

DeletedUser17563

Da eu cred ca tu un jucator cu 3 sate o sa speri un trib intreg frate las-o cum era ca era mai bine.

poate o sa ii sperii sau poate nu. atat vreau sa demonstrez ca LASII din UFO nu au curaj sa atace un sat situat in interiorul lor


PS amice nu cred ca am 3 sate :)) sau ultima oara cand m'am uitat aveam ceva mai mult decat 3 sate :))
 

DeletedUser2821

Esti asa de tare :) Impresionant ;) .
Ai bagat acolo tot ce aveai tu si te crezi asa de tare=)) .
 

DeletedUser

prietene am si eu o intrebare retorica: Tu esti prost sau te prefaci? :)
noi unii nu suntem prosti sa dam pe satu ala ca sigur e blindat de da pe dinafara :)
 

DeletedUser

Salut va rog sa ma scuzati dar ceea ce va cer nu are nici o legatura cu discutia asta vad ca este citit si vreau sa ma ajutati. Am postat si pe altundeva dar nu am primit lamuriri clare . Bun deci vreau sa intru in joc dar imi spune ca nu sint acceptati cookies ?????? Ma ajuta cineva in privinta asta ? Va rog sa ma scuzati dar nu stiu ce sa mai fac
 

DeletedUser

1.in forumu principal e o rubrica intrebari faci acolo topic cu intrebarea ta
2. ai umblat tu pe la mozilla si daia iti zice aia :)
 

DeletedUser

AM TRIMIS LA FORUMUL PRINCIPAL DAR AM FOST LUAT LA MISTO DE UNII IAR ALTII NU AU FOST DESTUL DE AXPLICITI SI EU NU AM mOZILLA AM INTERNET EXPLORER
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus