Un tradator pe nume sudan

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut. Ma adresez tuturor ce il au pe sudan de pe LC ca "prieten" si in ghilimele pt ca el e un tradator. M-a atacat pt ca salva l-a invitat sa ma atace si el la ce prieten bun imi este...nu putea refuza.
Ma asteptam sa zica lui salva "Mai, uite...stiu ca imi esti prieten bun...dar si evghin imi este prieten si nu il pot ataca" dar el sigur a zis ceva de genul " Foarte bine...pe ce sate sa il atac?"...
Deci...cel mai bine va luati masuri de siguranta din timp toti ce il aveti pe sudan ca "prieten" si toti ce vor primi raport ca sudan vrea sa va adauge in lista de prieteni.

UITE SUDANE ...SA AFLE TOATA LUMEA ADEVARATA TA FATA...BA EU AS FI INTRAT IN PAMANT DE RUSINE IN LOCUL TAU MAI...TRADATORULE! ASA I-AI FACUT SI VECHIULUI TAU "PRIETEN" andreyutzthebestcfr...UN RAZBOINIC MARET A CAZUT TRADAT...
 

DeletedUser

Mesajul asta puteai sa-l dai in trib ca sa atentionezi jucatorii,crezi ca pe el il doare undeva ca ai postat tu pe forum???Defapt tu vroiai sa-ti prezinti nemultumirea fata de el,am dreptate?
 

DeletedUser13534

cand iti este prieten, si afli ca este asa fel de om....te simti cam prost....te inteleg...si vrei ca sa afle toata lumea, e bine :)
 

stou

member
Scor reacție
0
evghin probabil nu ai inteles un lucru foarte important ACEST JOC ESTE UNUL DE STRATEGIE si de RAZBOI !!!Daca te lamentezi nu rezolvi nimic din pacate dovedeste pe tabla de joc ca esti un jucator nu te smiorcai pe forumul mare ca Sudan ti-a luat jucariile !!!
 

DeletedUser

mai , eu am zis ca e tradator...si am incercat sa-i avertizez si pe altii sa nu faca aceeasi greseala ca mine, sa-l creada pe sudan prieten.
 

DeletedUser

evghin probabil nu ai inteles un lucru foarte important ACEST JOC ESTE UNUL DE STRATEGIE si de RAZBOI !!!Daca te lamentezi nu rezolvi nimic din pacate dovedeste pe tabla de joc ca esti un jucator nu te smiorcai pe forumul mare ca Sudan ti-a luat jucariile !!!

ca sa citez un clasic in viata : caracterul omului se vede in lucrurile marunte, daca nu esti in stare nici macar un joc sa-l joci cu onoare si respect...apai in viata...mare lepadatura tre' sa mai fii...

trezeste-te! tocmai pentru ca este un joc ar trebui sa fie jucat cinstit...daca era un razboi real mai intelegeam ca deh...ca sa te salvezi faci multe dar ca sa cresti in clasament...e peste intelegerea mea!

am intalnit si eu o gramada de-astia! da, la final ei castiga dar , hei, asta nu inseamna ca e ceva de admirat in felul in care castiga ei!
n-o sa-i spun "rusine!" respectivului pt ca sunt convinsa ca habar n-are ce-i aia!
 

stou

member
Scor reacție
0
Atheon cele relatate de evghin nu stau chiar asa !!!
Intai sa se uite la trecutul lui de fugar si refugiat si apoi sa se lamenteze !!!
Dar asa se intampla in cele mai dese cazuri se relateza numai frustrarile !!!
 

DeletedUser

eu nu m-am refugiat...decat in ultimele mele zile am facut o incercare disperata de a-mi salva "regatele" (Rohan, Gondor si Cyrodiil)...cfr1907cluj m-a ajutat sa rezist...
in trecut nu imi amintesc sa ma fi refugiat...multi sunt in situatii asemanatoare mie, si din cauza cui? a lui marele emperor01, emil32 si jmecherul de Lycurgus care au distrus marele WAR :mad:( eram cei mai tari atunci.......i-a dat afara pe anisia si adi ca sa fie democratie, dar noi ne multumeam si asa cu putina dictatura. duceam o viata linistita...si cand ma gandesc cum puteam fi primii ...cum puteam termina tribul EC (nu mai era f mult)....ah...doar amintiri......

ps :daca vreti sa imi luati sate ...va pierdeti timpul...
 

DeletedUser

warn ceva pentru off topic...?nimeni nu primeste nimic:(...parca erati corecti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus