Un Trib care va schimba lumea 19!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25924

Cu ocazia deschideri lumi 19, uni prieteni impreuna cu mine ca lider vom deschide un nou Trib pe data de 24.02.2010 chiar cand lumea va fi inaugurata, tribul va fi deschis intre orele 16:00 - 20:00 !

Tribul se va numii Disney Channel prescurtarea o sa fie anuntata in momentul inaugurarii tribului.

mickeylg.jpg


Date Importante:

Ora Deschiderii: 16:00 - 20:00
Data Deschiderii: 24.02.2010
Locatia pe harta: Nord-Vest - NV

Nume Trib: Disney Channel
Prescurtare: va fi anuntata in ziua intemeieri tribului!
Membrii: in cautare (cine doreste sa devina membru sa isi lase aici parerea si userul de pe triburile)
Conducerea:
  • Cristapone
  • Elisabetarux
  • In cautare - Cine doreste sa imi trimita user-ul lui ca mesaj privat (cine candideaza va primi si functia de intemeietor)


Sper sa va placa in trib si sper sa veniti in el :).
Important: Orcine este bine venit in trib, singurele cerinte sunt sa fie activi, respectosi si activi pe forum !!!

Disney+Channel+logo.JPG
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

off: :eek: Disney Channel invadeaza si triburile?

On: Bafta cu tribu.
 

DeletedUser

Pai daca tu si cu uni prieteni v-ati hotarat e grav.... Eu chiar zic ca veti schimba lumea, nu zic rautati, dar aveti unele sanse, cam cum are Urziceni cu Liverpool, deci personal... Este sanse nea Mitica...


Dalea, dalea antevorbitorule :))
 

DeletedUser

apreciez munca depusa pentru descriere insa nu inteleg ce ai vrut sa zici aici:

Conducerea:
Cristapone
Elisabetarux
In cautare - Cine doreste sa imi trimita user-ul lui ca mesaj privat (cine candideaza va primi si functia de intemeietor)
 

DeletedUser

O sa aveti alianta cu Cartoon Network?
Bafta multa!! In caz ca ma hotarasc sa intru cu voi, o sa ma cheme Frumoasa... si caut si Bestia :D
 

DeletedUser

TRIB lumea 19

Fratilor eu cu inca vreo 20 de prieteni am horatat sa afcem un trib mare in N-e cine vrea sa vina?:D sa posteze aici nick-ul cu care vor intra pe lumea 19
astept membri:d
 

DeletedUser

ok
ma bag si eu cu numele Donnald Duck
Si sper sa nu te superi daca ii aduc si pe Miki Mouse si Daffy Duck
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus