Un trib de oameni celebri pentru l41 !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am zis ca suntem prea buni si frumosi ca sa nu aparem , ca fara noi , viata voastra e pustiu ! Asa ca daca ne nimerim prin vecinatate , ori platiti tribut ori dormiti ca iepuru .

Trec direct la dream team , cei omisi sunt armele noastre secrete , iar pe restul ii voi prezenta pe masura ce apar :

- regina valorii si a spamului , nemiloasa si apriga , seceratoarea posi.alexandru (inainte de schimbarea de sex) .

- nr 1 fan al mizerabililor (si nu e boschetarofil) dar totusi un Napoleonofil convins si un mare filozof si istoric , nu mai trebuie sa precizez numele ca il stiti voi , o mentiune ca aduce in premiera in trib si jumatate din familie , a invatat si bulldogul sa joace triburile !

- Theos1 un doctor in matematica si cu chimia la degetul mic , ofera meditatii oral la tinerele domnisoare care vor sa dea masterul si nu numai (a nu fi considerat cuvantul oral ofensator , deoarece folosim skype , lectile se pot preda decat oral) .

- Tony nici noi nu stim daca vine , dar o sa vina , ca nu are de ales , asteapta si el sa vada reprezentanta de sex femeiesc din echipa si apoi va fi mai decis .

-Un visator si om politic cu o pagina de facebook remarcabila !

- Subsemnatul , pentru ca zeu si nu e biserici !

Ar mai fi , dar e timp sa ii scriu sau se prezinta ei aici corespunzator .


Daca semanati cu cei de mai sus , lasati un mesaj si va integram , conditia esentiala este sa fiti cuminecati , pentru sexul femeiesc ( zic baietii ) nu se impune nici un fel de conditie !!

PS. un contact pe skype , pentru cei interesati :
(daca sunteti urati nu va dau add) , pentru conferinta si alte discutii !
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Duminica(parca) o sa se deschida sectiunea L41. S-a anuntat deja...

Pentru duminica am anuntat initial ca voi deschide forumul, dar se pare ca nu mai aveati rabdare asa ca am grabit putin treaba.
Lumea se deschide miercuri, pe 3 septembrie. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus