unban Kryssty17

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua.Ieri am fost blocat pe motiv ca folosesc 2 conturi.Aceasta afirmatie esti corecta dar nu le folosec pentru alte scopuri,joc simplu pe ele si de cand am inceput pe ambele nu am trimis sprijin sau materii prime de pe unu pe altu si stiu regulamentul ca nu am voie sa joc pe 2 conturi de la acelasi calculator, dar intrebarea mea este de ce nu am fost blocat atunci cand am inceput sa joc pe ambele si am fost blocat acum cand ajunsesem la un punctaj destul de bun si aveam ceva sate.Va dati seama cum m'am simtit aseara,cand stiam ca de dimineata intrasem pe ambele, totul era in regula si seara ma trezesc cu ambele conturi blocate.:(,cate noptii nedormite si cata rabdare a trebuit sa am pentru a ajunge unde am ajuns si sa ma trezesc cu conturile blocate.Inteleg situatie si stiu ca am gresit dar macar Kryssty17 sa fie deblocat fiindca pe ala am intentia sa continui sa joc si cu celalalt puteti face ce vreti.Va dati seama cat am mucit la acele conturi.Oricum nu le foloseam cu un scop anume,era vorba ca daca eram innobilat pe unul sa continui pe celalalt nu sa incept iar de la 0.Deci va rog macar Kryssty17 sa fie deblocat sa pot si eu sa imi continui munca inceputa pe el.Celalt nu imi mai trebuie si pe viitor nu o sa se mai intample:|
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Va rog sa ma deblocati si pe mine , mi-am facut si eu 4 conturi , cate unu in fiecare directie a lumii, sa vad cum merge treaba peste tot :D Dar nu am intentionat sa joc pe ele, doar sa vad cum e in fiecare loc.. la unii ploua la altii ninge... chestii d-astea . Va rog macar pe ala din mijloc (al 5-lea) sa mi-l lasati :(
 

DeletedUser

krysty tata imi aduci aminte de mine cand imi facusem peste 100 de conturi ..si cand m-au banat....le-am cerut sa-mi lase macar 50 =)))))))))))))))
 

DeletedUser

cautati in clasament,pe L20 ,,Kryssty17" uitati'va ce sate aveam si daca mi'l deblocheaza fac cateva screen'uri sa vedeti ce am in sate;) lasa'ti id pe privat sa va arat ca nu vreau sa fie deblocat degeaba..:| si gaby nu erau conturile facute asa degeaba sa vad cum e prin N,cum e prin S.jucam serios pe ele.Pune'te tu in situatia mea ce ai face dac ai stii k ai un cont la care ai muncit mult si sa te trezesti banat fiindca mai jucai pe unu si nu faceai absolut nimic nici un schimb de resurse etc.;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu conteaza ca nu faci schimb de resurse sau interactiuni intre ele . Regula e clara :

§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus