unde mi-este contul?

  • Autor subiect DeletedUser24506
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24506

am fost plecata o sapt din tara.
din italia m-am logat pe cont si am vazut contul ca si cum abia atunci ar fi fost inregistrat.
deci .... ce s-a intamplat?
 

DeletedUser10925

am fost plecata o sapt din tara.
din italia m-am logat pe cont si am vazut contul ca si cum abia atunci ar fi fost inregistrat.
deci .... ce s-a intamplat?

Daca ai fost inactiva mai mult de 14 zile, vei gasi un mail prin care echipa Triburile te anunta ca acel cont a fost sters (satele au devenit de barbari).
Daca ai fost inactiva o perioada mai scurta de timp, este posibil sa fi fost innobilata de tribul tau si asta poti verifica la rapoarte, dupa ce iti creezi un sat nou.
 

DeletedUser

Atunci când jucaţi Triburile trebuie să respectaţi Regulile Jocului. Staff-ul jocului şi moderatorii îşi rezervă dreptul de a închide conturi/a da pedepse oricărui jucător care nu respectă Regulile Jocului. Vă rugăm să urmaţi întocmai orice rugăminte sau îndrumare primită din partea staff-ului tehnic. Nerespectarea acestora nu va fi trecută cu vederea, şi poate rezulta în ban-uri sau închideri permanente de conturi. Echipa Team Triburile supraveghează jocul, sanctionând orice încălcarea a regulamentului. Dacă nu sunteţi sigur de legalitatea faptelor ce le veţi face, va rugăm să depuneţi un ticket înainte de a săvârşi acţiunea. Echipa vă va oferi informaţiile necesare. Un cont poate fi modificat, închis sau şters din motive diferite. Ştergerea poate urma în mod automat, dacă în ultimele 14 zile contul nu a fost folosit. În cazuri extreme, conturile pot fi interzise pe toate lumile.
 

DeletedUser24506

scuze, dar mi-ati inchis contul dupa mai putin de 14 zile.
fara motiv.
sunteti idioti sau va faceti ?
merci.



Pe acest forum nu este permis un astfel de limbaj. Pentru mai multe informatii Sistemul intern de suport
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24506

innobilata nu am fost, inactiva 14 zile nu am fost, email primit de la voi nu am, deci care-i problema?
 

DeletedUser

ti-a zis si colega mea.
utilizeaza sistemul intern de suport.
aici nu te poate ajuta nimeni
 

DeletedUser7556

am fost plecata o sapt din tara.
din italia m-am logat pe cont si am vazut contul ca si cum abia atunci ar fi fost inregistrat.
deci .... ce s-a intamplat?

Poate ai intrat din gresala pe lumea care nu jucai si ti-a aparut ca atunci cand te inregistrezi prima data! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus