Unealta pentru harti avansate - servere romanesti

DeletedUser

Am luat codul de pe http://map.k-io.com, folosit ptr a genera hartile de pe serverele tribalwars.net, si l-am modificat in asa fel incat sa functioneze la zi pentru serverele romanesti. Orice player poate sa genereze harti pentru lumile sau lumea pe care joaca.

Aveti mai jos link-ul cu pricina, download, dezarhivare si cititi fisierul README.txt. Este foarte simplu de utilizat.

Cu respect.

LINK
 

DeletedUser

Bravo. Iti fac o diploma in paint? Am spus clar ca de acolo am codul si batch file-ul. Doar ca acolo hartile nu se actualizeaza automat. Utilitarul asta iti permite ca atunci cand generezi harta sa ai datele la ora respectiva. Daca il foloseai vedeai fisierele txt care se downloadeaza direct de pe serverul lumii selectate.


Dar se pare ca unii din voi din invidie sau lipsa de ocupatie nu faceti decat sa bagati zanzanie...asta este, mai mult nu puteti si sa vreti.
 

DeletedUser

Nu vreau sa-ti spun. Pune mana si citeste. Si daca mai faci pe istetul, fa-o in alta parte. Cauta pe site-ul respectiv, ca scrie cum se face update ;) si incearca sa folosti limba romana aia veche si urata de multi :))
 

DeletedUser

multumesc pentru bunavointa imensa acordata
Eu stiu ca si aColo e update automat, zilnic cel putin.
Acum... cum doresti .. putesi sa explici ...nu vrei ..atata paguba
 

DeletedUser

Acolo e update la 24 de ore. Aici, update-ul si-l face pe loc. Face download direct pe servere, sunt niste fisiere txt. Intelegi diferenta?
In plus, ai totul la tine pe desktop, nu ai nevoie sa intri pe alta pagina web.
 
Sus