Unique official thread

DeletedUser

Daca UNIQUE ar face fuziune cu +SAS+ ar domina clar Estul hartii..
Ar ramane acolo triburile NATO , M.I.R. , Gloria , GN+Mason
GN s`a dovedit o forta de`a lungul vremii..dar au ramas putini..si nu ar face fata sub asediu prea mult timp fara ajutor..

NATO la fel..un trib organizat..dar e greu sa faci fata inconjurat din toate partile..

Doar o ipoteza...cu siguranta cineva a mai avut ``vizunea``asta..:))


pe cat faci pariu ca nu facem fata... uite care e problema, sau nu problema... situatia ii putem spune....


waroom a recrutat fosti membrii NOI(nu ne deranjeaza)... daca ar fi sa ne batem cu unique nu ar fi mare diferenta, ca nu se ataca de la 120 de ore... tot noi astia ne batem intre noi... iar ykzlcn... nu stiu.... in ceea ce ma priveste nu am avut contacte cu ei (or fi buni)... dar inca un trib ca inamic nu ar strica...
 

DeletedUser

Nu neaparat,chiar daca va veti lupta acum cu membri din UNIQUE fosti membri NOI nu ar fi tot aceeasi treaba deoarece vor avea satele blindate din interior si fiind si 500 000 000 P si cu un numar mare de jucatori sansele se reduc....
 

DeletedUser

pai man... sti tu cumva cum ataca NATO?

nu cred... si sunt putini care stiu... stai tu calm ca nu ne e frica de mamuti... insa suntem aliati deocamdata si asa e posibil sa ramana...
 

DeletedUser

nu exagera cu atacurile ... cum ataca nato ??? singurele care faceau fata razboiului cu NOI erau jimena si profamaria in rest erau tabaciti ...;)
 

DeletedUser

nu exagera cu atacurile ... cum ataca nato ??? singurele care faceau fata razboiului cu NOI erau jimena si profamaria in rest erau tabaciti ...;)


si tu de unde stii? =))))) pai macar noi aparam oamenii care pierdeau sate spre deosebire de voi care ii concediati... scuza-ma dar nu am auzit de tine :-"
 

DeletedUser20840

scuze ca ma bag ;;)
dar a mai fost un trib unique , deci tanana , nu sunteti unici :D
ma refer la ex ~Q~


oricum , sper sa rezistati , stiu tot felu de triburi care prin fuziuni dastea imense s-au destramat . NU va doresc acest lucru !
 

DeletedUser

In orice sport sau joc tre sa fii imprevizibil deci viitorul lume pe triburile va fii castigat de un conducator care e imprevizibil... pana acum rainn a dat dovada de aceasta calitate
 

DeletedUser

In orice sport sau joc tre sa fii imprevizibil deci viitorul lume pe triburile va fii castigat de un conducator care e imprevizibil... pana acum rainn a dat dovada de aceasta calitate

rainn cred ca are 2 creiere :)) unu pt joc si unu pt facultate....daca am observat ceva la rainn...acest lucru e ca cea ce nu ii convine il elimina fara sa mai lungeasca sau sa traga de timp....imprevizibil prea putin spus...mai degraba rain este o ,,Bomba cu neutronii'' instabila gata sa radieze l5......rolleyes:
 

DeletedUser7932

Aoleu jalnicilor, vreti sa reinfiintati "Cantarea Romaniei"??? ce?, va mai arunca Rainn si voua cate 1-2 sate de barbari din cand in cand?, V-ati apucat sa faceti ode in versuri "Conducatorului mult iubit"??

Sunt satul la serviciu de pupincuristi (scuze moderatoree dar asa le zice..ba chiar mai rau!) dar chiar si aici?????

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aoleu jalnicilor, vreti sa reinfiintati "Cantarea Romaniei"??? ce?, va mai arunca Rainn si voua cate 1-2 sate de barbari din cand in cand?, V-ati apucat sa faceti ode in versuri "Conducatorului mult iubit"??

Sunt satul la serviciu de pupincuristi (scuze moderatoree dar asa le zice..ba chiar mai rau!) dar chiar si aici?????


jalnic esti u ma baiatule :) daca te uiti la mine eu ma las de jocu asta asa ca..nu primesc nici un sat, daca vrea sa imi dea o halca de carne e bine :))
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru intregul continut al mesajului sau. In cazul citarii mesajelor care incalca regulamentul, veti fi sanctionati in concordanta cu gravitatea abaterii savarsite.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Goldmala te-ai suparat ca iti ia stelsh sate si te-ai gandit sa postezi pe extern ?
 

DeletedUser7932

to: unique
attn: setzel

nu, nu e vorba de satele luate de stelsh.
ci de felul cum va exprimati in scris (si de aici se trage concluzia ca si in gandire) fata de seful vostru rainn21. obedienta maxima!

pentru moderator: http://dexonline.ro
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21443

@Goldmala, cand nu ai idee despre ce e vorba, ia o pauza, trage aer in piept si auto-cenzureaza-te.E prentru binele tuturor.Faci valuri degeaba si te agiti prea mult.
 

DeletedUser4920

O mica statistica :rolleyes:


Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: Gloria
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 338
Tabăra 2: 119
Diferență: 219

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 7
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,285,566
Tabăra 2: 1,030,519
Diferență: 2,255,047

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 419,787
Tabăra 2: 53,419
Diferență: 366,368

image.php
 

DeletedUser

Goldmala te-ai suparat ca iti ia stelsh sate si te-ai gandit sa postezi pe extern ?

stelsh e mai pomanagiu ca dinamo. pietenii stiu de ce.


si un mesaj pt intregul trib unique: nu o sa ajungeti departe daca continuati sa recrutati tradatori. daca tradeaza o data o s-o faca si a doua oara, a doua oara nu va mai fi pt voi ci impotriva voastra.
 

DeletedUser12398

stelsh e mai pomanagiu ca dinamo. pietenii stiu de ce.


si un mesaj pt intregul trib unique: nu o sa ajungeti departe daca continuati sa recrutati tradatori. daca tradeaza o data o s-o faca si a doua oara, a doua oara nu va mai fi pt voi ci impotriva voastra.


nu-ti mai fa tu atatea griji ca nu ne va trada stelsh si pe noi pentru ca am eu grija sa nu se intample asta ...asa ca shhhhtt
 

DeletedUser

de ieri pana azi...

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: Gloria
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 5
Diferentă: 37

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 416,616
Tabăra 2: 45,398
Diferentă: 371,218

image.php



shhht!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus