Unique official thread

DeletedUser

Din pacate pe razvvvan il stiu si se va clarifica situatia nu e banat si va rog sa depuneti tichet pentru a se vedea , dar va pot asigura ca nu el a facut asta daca totusi m-am inselat va plati pentru asta i se va inchide contu probabil .

sper sa pot lua legatura cu Blitz sa imi dea un print screen cu login-urile si atunci vom vedea ce si cum :|
 

DeletedUser

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
7 BLiTz92 51,90 Mio.

asta e jucatorul pe care Unique "marele trib razboinic" nu a reusit sa il cucereasca ... ce ramane in cazul asta? sa triseze ... Logic si mai ales TRIST !!!!
 

DeletedUser4920

Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
7 BLiTz92 51,90 Mio.

asta e jucatorul pe care Unique "marele trib razboinic" nu a reusit sa il cucereasca ... ce ramane in cazul asta? sa triseze ... Logic si mai ales TRIST !!!!



Sadonix tu poti sa spui pas temei asteia si acestei probleme nu ai treaba cu noi dar noi vom avea .

Nu razvan i-a spart contul dupa cum v-am zis il stiu si imi este foarte bun amic el doar s-a trezit cu sitterul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce nu intra blitz sa spuna ce s-a intamplat?

nu il mai vad

am ajuns la un nivel la care nu ne permitem sa spargem contul uni jucator pe care la urmatorul atac il innobilam in intregime

respect pentru el ca a rezistat,dar nu singur ci cu ajutorul altora

si gasca nu s-a organizat cum trebuie ca avea atacuri si in alta parte,dar nu ne desconsiderati-TOTUSI
 

DeletedUser

dragi mei daca cititi bine acel mesaj, vedeati ca sunt aceleasi IP-uri si la sitter si la loginul dinaintea sitterului, el a dat stergere cont din cate stiu cel putin asa a zis, dar daca il prind pe mess on-line ii cer un print screen cu ultimile login-uri.
 

DeletedUser

nu am treaba setzel ??? trezestete ... te-ai imbatat cu apa rece :))) de cat timp il atacati ??? era aproape izolat in zona aia si abia ati luat cateva sate, si acum sa apara rapoarte cu trupele care mi se intorc din satele lui ??? Unique ramane un trib de omuleti mici si tristi daca a ajuns asa de rau incat sa ajunga la asa metode, dar nu ma surprinde ... toti stiu asta
 

DeletedUser

nu ne mai acuzati degeaba

altcineva a umblat acolo si a facut in asa fel incat sa cadem noi,ca si trib


reveniti-va DE CE ESTE ASA BUN ACEST JUCATOR ATAT TIMP CAT A PRIMIT SPRIJIN????????????


NU AM FOST NOI ORGANIZATI-ma repet-CA ALTFEL ERA HALIT!!!


DECI-REPET -NOI NU COBORAM ATAT DE JOS INCAT SA SPARGEM CONTURI

LUPTAM PE BUNE

SI ASTA SE POATE VEDEA IN STATISTICI
 

DeletedUser

nu ne mai acuzati degeaba

altcineva a umblat acolo si a facut in asa fel incat sa cadem noi,ca si trib


reveniti-va DE CE ESTE ASA BUN ACEST JUCATOR ATAT TIMP CAT A PRIMIT SPRIJIN????????????


NU AM FOST NOI ORGANIZATI-ma repet-CA ALTFEL ERA HALIT!!!


DECI-REPET -NOI NU COBORAM ATAT DE JOS INCAT SA SPARGEM CONTURI

LUPTAM PE BUNE

SI ASTA SE POATE VEDEA IN STATISTICI



raduica nu vorbi ce nu stii ;) atacuri au fost grupui si nonstop ;) asa ca mai bine intereseazate inainte sa vorbesti ;)
 

DeletedUser

atacuri au fost incontinuu dar nu au fost organizate

nu s-a respectat ora

si a avut timp sa mute sprijinul
 

DeletedUser

crezi tu asta ? ca nu a fost nimic organizat, ciudat eu stiu altceva ;), poate ca nu ai atacat tu organizat dar au atacat alti stai linistit
 

DeletedUser

eu cred ca stiu mai bine ca tine

daca era perfect organizat,trebuiau sa ajunga toate in acelasi minut,dar datorita vietii reale nu s-a respectat
 

DeletedUser4920

looool .... chiar asi vrea sa vad pe unde am postat eu asa de mult ??? de "am dat din gura?" :))) cum ziceam snitzel tu ramai cel mai trist din tribul ala unic ... auzi tu nu au reusit sa ii ia satele si ii sparg contul ca sa scoata trupele din sat ... glory to unique ...
poate ne spui tu atunci ce e in zona aia ??? ca nu se vede bine de pe "K52" :confused::confused:



Cand voi l-ati atacat pe razvvvan eu i-am bagat ferme defensive si am vazut clar cum atacati ... cat despre blitz prefer sa tac intrebati-l pe the printz cum i se dadeau trupe si cum avea sitteri deci nu e meritu lui scutiti-ma e un merit colectiv la jucatorul ala .
 

DeletedUser

exact

asta am spus si eu


iar ,din cate stiu,nu prea a stat el pe cont,ca nu stia sa se apere...
 

DeletedUser

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.
dovezile si tot ce mai aveti le puteti face la admini. pana una alta va recomand sa incetati cu off-topicul
 
Sus