Unique Vs....Care sunteti....

DeletedUser

Ma amuza ce vad, dar trebuie sa fac o remarca...
UNIQUE posteaza statistici in care ies in avantaj... bagand in aceasi oala si denigrand totodata alte triburi.
vreau doar sa subliniez unul, UFO!
de ce sunt amestecati cu ceilalti? doar sa iasa buna statistica dvs de invingatori ????

priviti mai jos...
dace e warr cu UFO, postati şi statisticile cu UFO.
nu comparati cu alte statistici care va aduc un avantaj evident...

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 33
Diferență: 21

_________________________________________________________

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 224
Diferență: 115

image.php

___________________________________________________________

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: UFO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 288
Tabăra 2: 1,083
Diferență: 795
 

DeletedUser

tu consideri UFO "restu"?
imi place sa vad oglindirea razboiului... asa cum e el.
UFO...domina de departe si foarte categoric aceste statistici.
 

DeletedUser

hmm se pare ca unora le-au murit laudatorii, bravo voua....

ufo intra in categoria celorlalte triburi cu care unique are razboi asa ca poti considera ufo "restul"
 

DeletedUser4920

tu consideri UFO "restu"?
imi place sa vad oglindirea razboiului... asa cum e el.
UFO...domina de departe si foarte categoric aceste statistici.


pustiu' fati topic misterengi spam for ufo si pune cate statistici vrei tu , e unique vs restu , ca doar ne-ati declarat war toti in acelasi timp ca 1 vs 1 nu aveati sansa nici un trib asa ca scuteste-ne :)
 

DeletedUser

laudatori?
nu domnilor.
sau ce, ce vi se pare ca-i "laud" nemeritat?
mi se pare mie, sau dvs, adaugati in statistici acesti "restul" asa, ca asa da mai bine in oglinda tribului dvs? deh... i bateti si pe UFO la fel ca pe ceilalti? hehehe

era şi este o parere personala...
si consider ca este pertinenta si totodata adevarata.
statisticile asa indica.
evident dvs stiit mai bine dedesuprutile acestui razboi...cine si cum il castiga, asa ca nu voi dezvolta acest subiect.

va doresc bafta.

PS. nu tin cu UFO, dar... nu-mi plac statisticile care induc in eroare.
 

DeletedUser

laudatori?

mi se pare mie, sau dvs, adaugati in statistici acesti "restul" asa, ca asa da mai bine in oglinda tribului dvs? hehehe

Numele topicului este unique versus all deci e destul de clar ca-i bagam si pe acei "restul" in statistici daca vrei statistica cu ufo dute la topicul unique versus ufo.

Macar tu mai joci pe l5 sau vii si tu asa sa comentezi ca n-ai ce face?

Toata lumea i-si da cu parerea pe unele lucruri care nu le cunosc, si nu-i numai de acuma. . .
 

DeletedUser

@quz0r
ma refeream sa stergi toate postarile mele de aici din aceasta tema.
multumesc.
 

DeletedUser

Numele topicului este unique versus all deci e destul de clar ca-i bagam si pe acei "restul" in statistici daca vrei statistica cu ufo dute la topicul unique versus ufo.

Macar tu mai joci pe l5 sau vii si tu asa sa comentezi ca n-ai ce face?

Toata lumea i-si da cu parerea pe unele lucruri care nu le cunosc, si nu-i numai de acuma. . .

mai , deci va rog , lasati-i pe cei ecsperimentati sa i-si dea cu parerea , voi abtineti-va !

ps : ce mai face fratiorul meu Ghost ?
mai facem chestia aia cu forumul ascuns din UNIQUE ? cand ziceai ca primesti drepturile? :D
 

DeletedUser

uite bine, astept si eu linistea de dinaintea furtunii :))
pff taci mey ca ma inobileaza astia :)) dar vorbim noi in privat sa para mai misterios =))

ontopic: mai avem pana ajungem pe fostul trib NOI la numarul razboaielor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uite bine, astept si eu linistea de dinaintea furtunii :))
pff taci mey ca ma inobileaza astia :)) dar vorbim noi in privat sa para mai misterios =))

ontopic: mai avem pana ajungem pe fostul trib NOI la numarul razboaielor

mai pretene dar care e furtuna aia :D de o astepti asa de mult :D
 

DeletedUser

e furtuna aia cand imi voi ceda satele :D :))

ori tu ori rugzila...doar raca si atat....oare nu crede`ti ca deja va stie lumea ?:confused:
Nu te gandesti ca daca vroiam noi lucru asta tu nu mai erai pe acolo pe harta(intr`o saptamana 2 cam asa ne trebuia pt tine)?Nu mai asteptam sa vedem cum cedezi satele?
Mai copile doar stii ca esti un pion...ce draq mai postezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sincer ma faci sa rad, putin ma intereseaza ce zici tu sau ce crede lumea, desi iti voi raspunde la mesaj.
Stiu destul de bine ca puteati sa ma scoateti de pe harta si inca mai puteti. In primul rand nu am zis cand cedez satele, al doilea rand nu am zis la cine cedez satele si in al treilea rand nu vreau sa-mi iau ban daca continui sa zic ce am de zis.
 

DeletedUser

Sincer ma faci sa rad, putin ma intereseaza ce zici tu sau ce crede lumea, desi iti voi raspunde la mesaj.
Stiu destul de bine ca puteati sa ma scoateti de pe harta si inca mai puteti. In primul rand nu am zis cand cedez satele, al doilea rand nu am zis la cine cedez satele si in al treilea rand nu vreau sa-mi iau ban daca continui sa zic ce am de zis.

Dar lumea tre sa stie adevarul ma ca in afara sa dai msg la jucatori sa`i ei in unique...in afara sa ceri deja sprijin...ca ai auzit tu ca o sa fie war...nu faci nimic...dar noi inca mai credem ca in unique sunt oameni care vad si altfel situatia....si nu inghit tot ce zice gostmaster si rugzi :)
Odata erai catzelusu lui aliat acum....ai alt stapan :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus