Unique Vs....Care sunteti....

DeletedUser

Vad ca deja sa produs The Battle for Middle Earth . sa speram ca totul va progresa conform telurilor fiecaruia si vom termina cu bine acest razboi.
 

DeletedUser

imi pare rau ca nu a putut si tribul GN sa participe la acest razboi, eram alaturi de voi. succes.
eu cred ca unique va pierde, doar daca nu vor fi iar vicleni si vor cere un pna sau o alinata doar de dragul de nu a pierde razbioul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

wow Lotus ataca si ei ???:eek: sau sunt academie a lui ykzlcn? :)) Bafta toturor in special UNIQUE acuma sa va vedem daca meritati locu 1 :D
 

DeletedUser

bafta tuturor triburilor implicate. vad ca atunci cand enumerati triburile din cele doua tabere uitati crazy dar pana la urma ce sa zic, suntem noi micuti, muribunzi si neinsemnati... atentie, lotus! venim... :D
 

DeletedUser

gata gata recunosc suntem morti...asta e..6 contra 1...ce sa ii faci, cica i-a apucat pe toti demnitatea :)))) stiind ca nici unu , pe fortele proprii nu pot sa ne faca nimic, ce mama d...ku asta numiti voi demnitatea, hai care mai e nu ramaneti ma in urma :)) fiti demni cu toti....
 

DeletedUser

hmm, imi aduce aminte de operatiunea barbarossa, cu unique pe post de "mama Rusie", crazy ca o anglie mai mica (inca astept si o SUA, cred ca va fi newage dar e doar o parere) iar coalitia (MIR, NATO, YKZ, UFO, L.UF.D, WANTED, Lotus, KOH, live etc.), pe post de puterile Axei... se anunta o lupta interesanta... Se va repeta oare istoria sau va fi diferit de data asta? :D Chiar sunt curios. Bafta tuturor.
 

DeletedUser

ALIAT nu a convins pe nimeni sa i se alature in razboiul lui contra unique.
fiecare dintre noi am avut propriile motive.
stransa relatie NATO-YKZ-MIR este cunoscuta de toata lumea, n-ar trebui sa mire pe nimeni ca ne-am alaturat MIR-ului.
intr-adevar, mai putin cunoscuta este prietenia YKZ-LOTUS, luptele din trecut insa au avut rolul benefic de a ne apropia.

si apoi, ne-am cam saturat cu totii de innobilat intern si facut spam pe propriile forumuri.

pavone, lasa textele, te rog... nu de alta, da' nu crede nimeni. daca erati asa prieteni, de ce n-ati intrat mai devreme ?! hai sa-ti raspund: de frica ;)

pana la urma e normal ca toti sa-si doreasca sa dea in primul loc. si, evident, cand stau si tremura in colt de frica masculului alfa, asteapta sa fie unu' suficient de inconstient sa-l provoace fatis, sa poata sari si ei, poate impreuna reusesc detronarea si prind si ei vre-un os in zona posterioara. sper ca pentru a-l roade, nu a-l pupa :)
 

DeletedUser

hmm, imi aduce aminte de operatiunea barbarossa, cu unique pe post de "mama Rusie", crazy ca o anglie mai mica (inca astept si o SUA, cred ca va fi newage dar e doar o parere) iar coalitia (MIR, NATO, YKZ, UFO, L.UF.D, WANTED, Lotus, KOH, live etc.), pe post de puterile Axei... se anunta o lupta interesanta... Se va repeta oare istoria sau va fi diferit de data asta? :D Chiar sunt curios. Bafta tuturor.

waaaa frumoase comparatii :) deciii cred ca ma duc si opresc gazu :)))) sa va vad dupa aia ce mai face coalitia :))
 

DeletedUser

marinmeister si pavone sunt doi dintre oamenii de pe aceasta lume pentru care cred ca pot spune ca am cel mai mare respect. decizia lor e pana la urma normala, un razboi intre ykzlcn/ykza si unique era inevitabil la un moment dat. e preferabil sa lupte acum in speranta ca unique vor fi vulnerabili fiind atacati pe toate granitele. insinuarea ca ar fi manipulati de Aliat cred ca nu li se potriveste lor asa cum se potriveste altora dar in acest enorm razboi lumea pare sa uite ceea ce eu zic ca e o regula de baza pe triburi... numarul de jucatori nu conteaza de fapt, mai mult poate sa incurce decat sa aduca eficienta. totul depinde acum de setea de joc a unique... :D
 

DeletedUser17342

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.



Va rog sa faceti spam la rubrica de spam. Deocamdata nu am penalizat pe nimeni. Incercati sa fiti la subiect pentru a fi un topic usor de urmarit.
 

DeletedUser

marinmeister si pavone sunt doi dintre oamenii de pe aceasta lume pentru care cred ca pot spune ca am cel mai mare respect. decizia lor e pana la urma normala, un razboi intre ykzlcn/ykza si unique era inevitabil la un moment dat. e preferabil sa lupte acum in speranta ca unique vor fi vulnerabili fiind atacati pe toate granitele. insinuarea ca ar fi manipulati de Aliat cred ca nu li se potriveste lor asa cum se potriveste altora dar in acest enorm razboi lumea pare sa uite ceea ce eu zic ca e o regula de baza pe triburi... numarul de jucatori nu conteaza de fapt, mai mult poate sa incurce decat sa aduca eficienta. totul depinde acum de setea de joc a unique... :D

in primul rand, tin sa-ti multumesc pentru apreciere, nu stiu daca o merit, dar o accept totusi :p inca nu am uitat ca tribul crazy a recrutat niste oameni acum mult timp din ykza, si asta cand puteau foarte bine sa-i distruga. nu stiu cate triburi ar fi procedat la fel, mai ales avand in vedere ca jucatorii erau nu foarte mari.

in al doilea rand, nu cred ca poate fi vorba de o manipulare din partea lui ALIAT, crazy stie de relatia "speciala" pe care o am eu cu dumnealui :)) daca as fi crezut o clipa ca e vorba de mana lui aici, as fi fost primul care cerea neutralitate si as fi facut lobby si pe langa pavone :D nu-mi place sa fac compromsuri, si cu greu l-am facut pe cel de a lupta alaturi de WANTED. asta este, acum trebuie sa mergem inainte...

Garda, inainte cu cantec:
"Sfanta tinerete [...]
Cu piept calit de fier si sufletul de crin..."
 

DeletedUser

@Crazyyesco , nu ai penalizat pe nimeni huh?:mad::mad::mad:
@marin mesiter , ehe ai revenit :D pe forum :p

OT:n109nd , mai bine mai devreme decat mai tarziu :p desi era mai bine pentru noi sa incepem razboiul acum cateva saptamani , ca sa nu mai aiba timp UNICII sa isi blindeze satele :D:D dar..:) vedem acum ;)
 

DeletedUser

@Crazyyesco , nu ai penalizat pe nimeni huh?:mad::mad::mad:
@marin mesiter , ehe ai revenit :D pe forum :p

OT:n109nd , mai bine mai devreme decat mai tarziu :p desi era mai bine pentru noi sa incepem razboiul acum cateva saptamani , ca sa nu mai aiba timp UNICII sa isi blindeze satele :D:D dar..:) vedem acum ;)

"Fapte nu vorbe" politica mea e politica faptelor :p eu apar asa cand mai e vre-un conflict, sa mai dau o parere... sunt un fel de Nessie (stiti voi, Scotia, Loch Ness) lumea stie ca sunt pe aici dar nu ma vede... si ai putea spune ca am revenit, nu doar pe forum :D

Eu unul prefer un dusman la potential maxim, chiar daca e sa pierd :D e alta senaztie cand sti ca si tu si el dati ce e mai bun. ca si-au blindat satele, ca nu, sunt un adversar redutabil, si ma intreb cati or sa cada in plasa lui "au 7-8 dusmani, nu se pot concentra cum trebuie... nu e nevoie sa jucam cat putem de bine" :D
 

DeletedUser

"Fapte nu vorbe" politica mea e politica faptelor :p eu apar asa cand mai e vre-un conflict, sa mai dau o parere... sunt un fel de Nessie (stiti voi, Scotia, Loch Ness) lumea stie ca sunt pe aici dar nu ma vede... si ai putea spune ca am revenit, nu doar pe forum :D

Eu unul prefer un dusman la potential maxim, chiar daca e sa pierd :D e alta senaztie cand sti ca si tu si el dati ce e mai bun. ca si-au blindat satele, ca nu, sunt un adversar redutabil, si ma intreb cati or sa cada in plasa lui "au 7-8 dusmani, nu se pot concentra cum trebuie... nu e nevoie sa jucam cat putem de bine" :D

fara suparare, dar te auzi ce zici ? ,,Eu unul prefer un dusman la potential maxim'' dupa tine, cand 5 triburi declara razboi vine si al 6-lea, ti se pare potential maxim ?:)) bafta celor din unique :D vor trece si peste asta, presimt eu :D
 

DeletedUser

fara suparare, dar te auzi ce zici ? ,,Eu unul prefer un dusman la potential maxim'' dupa tine, cand 5 triburi declara razboi vine si al 6-lea, ti se pare potential maxim ?:)) bafta celor din unique :D vor trece si peste asta, presimt eu :D

ma scuzi, am uitat sa pun un nou paragraf. nu avea o legatura foarte relevanta cu razboiul de fata, era o consideratie personala.
 

DeletedUser

@somut
sunt destul de matura incat sa nu ma las manipulata de nimeni...si-n niciun caz de ALIAT. amandoi stim si ne-am recunoscut unul altuia ca va veni vremea cand ne vom razboi intre noi. n-am facut front comun acum, fiecare isi vede de treaba in zona lui.

de zile intregi recunosc pe forum ca sprijin MIR-ul si ca as fi sprijinit si GN-ul daca vorax nu dadea stergere. parte din trupele trimise de NATO sprijin MIR-ului au ajuns in unique, deci se stia foarte bine ca YKZ-NATO sunt alaturi de MIR...cat mai era pana la urmatorul pas, intrarea noastra in razboi?

i-am zis lui rainn de acum o luna, de cand unii jucatori unique atacau sub alianta ykz, despre puternica legatura dintre ykz-nato-mir-lotus...a lovi in unul inseamna a lovi in toate.

cu UFO si lufd chiar nu avem nicio legatura, suntem cu rosu unii pentru ceilalti si a fost o supriza si pentru mine intrarea lor in razboi, mai ales ca stiu relatiile de prietenie dintre unii jucatori ufo si unique.
oricum, sunt convinsa ca unique se va descurca, au destui jucatori buni si destule ferme
 
Ultima editare de un moderator:
Sus