Unique Vs....Care sunteti....

DeletedUser7916

va asteapta .... pe ce lume ? :)) sau mai bine zis cati oameni mai trebuie sa mai recrutati ca sa ajungeti pe locul 1 ?

aveti tot nord-estul lumii , daca luati si sud-estul poate o sa ajungeti pe locul 1 ... sau mai am o propunere de ce nu faceti fuziune si cu cei din Lotus ? sau mai stiu eu cu cine ... :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Felicitari Ykz :). Daca v-ar fii iesit bine si la mine ati fii fost pe dublu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12398

Felicitari Ykz :). Daca v-ar fii iesit bine si la mine ati fii fost pe dublu

poate vom iesi bine si la tine :):)

webx noi ne gandeam sa luam toata harta lumi 5 la noi in trib si sa ramaneti doar voi puncte rosi pe harta....
nu mai trebuie sa recrutam nimic...doar sa va atacam in continuare si sa va luam satele:)
 

DeletedUser

poate vom iesi bine si la tine :):)

webx noi ne gandeam sa luam toata harta lumi 5 la noi in trib si sa ramaneti doar voi puncte rosi pe harta....
nu mai trebuie sa recrutam nimic...doar sa va atacam in continuare si sa va luam satele:)

Ma faci sa rad :)) Ati dat 1500 de atacuri si nu ati luat un sat....si iesiti bine?:) Vezi tu prea multa incredere nui bine
 

DeletedUser7916

lasa`i mai rainn ca alexxionutz inca se gandeste la ceva fuziuni sau posibile recrutari :))

webx noi ne gandeam sa luam toata harta lumi 5 la noi in trib si sa ramaneti doar voi puncte rosi pe harta....

pai vad ca deja ati inceput sa puneti in practica ... un sfert de harta deja aveti ... mai aveti oleak si ajungeti la jumatatea drumului :)) SPOR !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

ce's 1500 rain o nimica toata :D , dati si voi mai mult , asa poate ii dau si eu sprijin sau ma bag la omorat nobilii e inca prea mic numaru pentru mine :D
 

DeletedUser

tot nu inteleg sensul acestei ironii
cu ce a gresit colegul meu?
ce nu a facut bine?
cel ce a gresit a fost cel ce a postat acest raport pe acest topic
daca saul respectiv nu e in raza de actiune a unui dusman, si daca raportul 20:1 i-a permis atacul, nu vad greseala!
 

DeletedUser28540

voiam sa zic,ca daca se credea asa bun ,nu ataca nu player de 3000 pct,
 

DeletedUser

voiam sa zic,ca daca se credea asa bun ,nu ataca nu player de 3000 pct,

si pe cine vrei sa atace in k8?

esti rautacios si induci lumea in eroare. in acea zona a hartii in afara de noi si lotus sunt doar cativa playeri care au inceput mai tarziu jocul.
asa ca nu prea are pe cine sa atace. unique este la cateva k-uri distanta iar omul prefera tinte de 3000 pct. decat sate de barbari de 116 pct.

tu, mare razboinic ce esti, pe cine ataci? vad ca doar verbal pe forum esti in stare de atacuri...si astea cam lipsite de esenta.
 
Sus