Unique Vs....Care sunteti....

DeletedUser

Completativa si voi paci aia care ne dati razboi sa stim si noi :) cu cne punem statistici...
 

DeletedUser3919

uite inca o doamna :D

din solidaritate cu prietenii si vecinii din MIR,avand in vedere si felul in care s-a inceput razboiul, incepand din acest moment ALIANTA dintre familia YKZLCN-NATO si UNIQUE a luat sfarsit.

alaturi de triburile MIR, NATO, YKZLCN vor fi si triburile WANTED si LOTUS
 

DeletedUser25671

Hmm chiar nu se mai baga niciun trib(precum 3-sla,UFO,newage) in acest razboi nu de alta dar nu ar fi rau ca si pe L5 sa fie razboi mondial nu numai pe L3 si L1

Ca razboaiele astea de gherilla purtate de actualele triburi ne cam plictisesc ;):D
 

DeletedUser

Granita se poate face,ceea ce am vrut sa subliniez e faptul ca au decis sa se bage si ei intr-un razboi,caci stau pe bara de ceva vreme si toata lumea le contureaza o imagine de pacifisti
 

DeletedUser

Oficial se deschide sezonul Toamna-Nedeterminat:D
Exact de ziua mea..:)))
S`au gandit la mine cred..in granita sunt prastie pana acum..in K24 p`aici..rainn..ce au patit tata?
 

DeletedUser

Apoi La Multi ANi! Si eventual primeste acest razboi k pe un cadou :D:D
 

DeletedUser

Sa stii..nu`ti imaginezi de cand il astept..
Singurul lucru care nu`i gata sunt nobilii..da`pana maine rezolv eu
 

DeletedUser

rko, si tu esti tare. daca de ziua ta la 17 ani esti pe triburile... pana mea, de aia creste populatia de lesbi in .ro. in loc sa fiti cu fete si o bere-n mana, voi faceti nobil... HALAL ! :D


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

total deacord :D



---2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lotus sau bagat in seama ca sa ia sate pe gratis=))) ca *** era sa declare singuri razboi fara sa se bage ykza si nato..tot lasi erau
 

DeletedUser

rko, si tu esti tare. daca de ziua ta la 17 ani esti pe triburile... pana mea, de aia creste populatia de lesbi in .ro. in loc sa fiti cu fete si o bere-n mana, voi faceti nobil... HALAL ! :D


SI tie park nu tiar place sa fai un "menage a trois" cu 2 lesbi :D:D .


2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SI tie park nu tiar place sa fai un "menage a trois" cu 2 lesbi :D:D .

'te-n spanac, iti dai tu cu parerea despre preferintele mele, neh ? las' ca iau io un sitter si-ti arat pe un' se pisha gaina :)

zapacit esti, cum te stiu... daca n-am concurenta de la messengerishti din astia ca rko, normal ca iau cate 2 :D

lotus sau bagat in seama ca sa ia sate pe gratis=))) ca *** era sa declare singuri razboi fara sa se bage ykza si nato..tot lasi erau

era vorba ca lotus sa dea in Wanted, nu in Unique. da' se pare ca mai sunt indivizi suficient de influentabili de textele lui Aliat. ce nu inteleg e, ca pentru o personalitate egocentrista ca el, ei sunt doar carne de tun...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ciudat, foarte ciudat, lipsesc personajele care vor spune ,, UNIQUE Nu MAI ARE NICI O SANSA'' da cred ca dorm :D ii vedem maine cand ne trezim :D super tare miscarea asta :D go uniqueeeeee :X:X
 

DeletedUser

Mai Somut..crede`ma ca nu`s d`ala cu laptopul in el si in parc..
Ce sa`i faci..asta e..fiecare cu vremurile lui..
Auzi la el ``messengerist``
 
Sus