Unique Vs....Care sunteti....

DeletedUser

dar ati uitat triburile care sunt alaturi de unique, live vs ufo, crazy vs 3-sla si probabil Lotus nu stiu sigur, newage vs 3sla, R~W vs 3sla.... asa ca nu va mai umflati in pene, singurul trib care a avut 4 razboaie si restul nu aveau nici un razboi a fost adevaratul R~W, si mai era al 5-lea trib care ii ajuta pe cei din unique cu sprijin.
 

DeletedUser14300

draga...treci la numarat bile ...ce treaba are unique cu razboaiele 3sla-ului???...esti pe dinafara complet asa ca flit! unique se bate cu magic&co, ufo,lufd, lotus si lod
asa ca nu mai viza tu fluturasi noaptea si ne poluezi noua forumul cu cosmarurile tale a 2-a zi!
 

DeletedUser

draga...treci la numarat bile ...ce treaba are unique cu razboaiele 3sla-ului???...esti pe dinafara complet asa ca flit! unique se bate cu magic&co, ufo,lufd, lotus si lod
asa ca nu mai viza tu fluturasi noaptea si ne poluezi noua forumul cu cosmarurile tale a 2-a zi!

tu esti lipsita de respect da deobicei, mai bine ai tacea ca tu nu stii nici macar sa ataci, sa nu vorbesc ca nu ai trupe ca sa faci taleri. ai uitat cand ai scapat de la innobilat si targul facut de comod era sa ii dai resurse lui handicapatu1 ca sa scapi ?
daca nu intelegi ce treaba au poate ii se face cuiva mila sa iti explice ;) lod care lod ? magic si co care sunt aia co. nici nu stii ce triburi sunt pe lumea asta. unique are razboi cu magic, ufo, lotus si 3-sla presupun. asa ca te poti culca linistita incontinuare ca esti complet pe langa.
 

DeletedUser14300

@ profamaria - sa nu intram in detalii:p
@ shino - daca ar fi sa-mi pun mintea cu tine i-as zice lui comod sa intre pe forum si sa-ti confirme spusele(dac aar putea si el sa minta...slabe sanse!)...dar nu se merita sa il deranjez doar pentru ca ai tu excese de imaginatie;) si pic de logica din miment ce nu intelegi ce inseamna magic&co...
cat despre handicapatu1...singura mea treaba cu el au fost atacurile alea de mi le-a dat cand am plecat din us in xd si nu s-a ales cu nimic...poate doar cu respectul meu ca a stiut si de gluma si cand sa se opreasca(sau ramasese fara trupe...)
asa ca treaba cu scapatul...de cine sa scap?..de tine?...vad ca nu am nici o sansa...imaginatia da debordanta si bolnava gaseste mereu cate o prostie de postat pe forum in sperantza ca va pune cineva botul la vrajeala ieftina!
cat despre presupuneri...presupune la alta masa unde ti se da atentie!
 

DeletedUser

ba chiar as vrea sa intram in detalii
eu personal, chiar nu stiu sa vrea cineva sa aduca din unique in magic..
..
..dar s-a uitat oare de super q, tatalord, kid nebunu, nightelf1980, spiderix, drosofila, spartan 300, Maryus The Best, cami lizi, pixu911, Carm3nCita, lover andrey, catalanu18, pisibest, KingArturArmy, vedeta87, toti fosti in NATO si plecati in Unique la inceperea razboiului?
de ei s-a uitat?
cine pe cine atrage ?

..
..cand a venit sir adx cu cei 3-4 prieteni, tin sa amintesc ca puteau veni 20, dar nu am vrut sa ii primim pe restul
sir adx a venit din prietenie ce poarta unor jucatori din magic..ceea ce nu cred ca e cazul celor mai sus amintiti care au facut cale inversa
 

DeletedUser

@ profamaria - sa nu intram in detalii:p
@ shino - daca ar fi sa-mi pun mintea cu tine i-as zice lui comod sa intre pe forum si sa-ti confirme spusele(dac aar putea si el sa minta...slabe sanse!)...dar nu se merita sa il deranjez doar pentru ca ai tu excese de imaginatie;) si pic de logica din miment ce nu intelegi ce inseamna magic&co...
cat despre handicapatu1...singura mea treaba cu el au fost atacurile alea de mi le-a dat cand am plecat din us in xd si nu s-a ales cu nimic...poate doar cu respectul meu ca a stiut si de gluma si cand sa se opreasca(sau ramasese fara trupe...)
asa ca treaba cu scapatul...de cine sa scap?..de tine?...vad ca nu am nici o sansa...imaginatia da debordanta si bolnava gaseste mereu cate o prostie de postat pe forum in sperantza ca va pune cineva botul la vrajeala ieftina!
cat despre presupuneri...presupune la alta masa unde ti se da atentie!

nu cred ca are el chef sa spuna asta pe forum, e un domn, nu te face de cacao, ori cum ce spun eu se gaseau prin arhiva E~W ;). mai usor cu jignirile ca sa nu te fac eu pe tine sa plangi. daca nu esti capabila sa porti o discutie civilizata, abtinete sa mai comentezi. totusi intreaba pe cineva care se pricepe ce am vrut sa spun eu cu triburile care sunt in razboi cu Unique. asta ca o mica precizare la ce ai zis tu
rugayah a spus:
nu stiu triburile cu care ne bateam cum de nu reusesc sa ne subclaseze nici prin lupta si nici prin fuzionari
 

DeletedUser14300

@ profa maria...eu nu stiu si nu ma intereseaza ca fac altii...stiu doar ca nu am facut propuneri nimanui s aintr ein unique dar mie mi s-au facut...nu ceva concret pentru ca nu am incurajat eu subiectul ...dar probabil ca daca aratam gram de interes...:p
si daca vrei dovezi iti dau pe joc:) sa nu facem balci aici:p

@ shino...poluezi! iar daca as fi de cacao...sigur voi fi amaruie pentru tine...vezi sa nu-ti ramana in gat cuvintele mele:)
si nu mai invoca atat dovezi pe care nu le ai...mai bine decat sa vorbesti despre altii, cate pot veni oricand sa iti stearga mucii de la nas...vorbeste-ne de experientele tale de joc...si cum si dat bir cu fugitii in loc sa lupti pana la capat, iar acum ne bagi texte plictisitoare despre marele erou din tine!
 

DeletedUser

elefantica mica, pai am lupta pana la cap, iar eu nu am fugit ci am parasit acel trib, pt ca nu acept sa fiu jignit de toti noobi. pai recunoscusi si tu faza cu handicapatu1 nu mai am ce confirma ;). mai degraba imi provoca greata. app penibila poza aia cu lap dance-ul oferit lui aliat. app se zice " nu mai invoca atatea acuzati, cu dovezi pe care nu le ai"
 

DeletedUser

shinobi asta cine e ?=))
are sate in k1 ?:)) doamne ce oameni ...mare trib r~w :)) ahaha lesin de ras ....
singurele triburi tari de pe lumea asta au fost (unele inca mai sunt):immo,NOI,waroom (unique),UFO,M.T.
nu cont ordinea ...aa si DHBM pe la inceput ...pana i-a tradat +sas+ ...:)) triburile astea au schimbat istoria jocului asta ...motiv de cearta pentru voi ...
celelalte triburi fiind nesemnificative ..ci doar niste "pioni" ...dupa parerea mea ...
e normal ca cei din unique sa isi piarda interesul fata de joc ,pt ca au fost atata timp pe primul loc si la un moment dat isi destramase toti inamicii ...
M.i.R. a fost cel mai invins trib de pe lumea 5 =)) din k76 a ajuns pe undeva prin k 47 daca nu ma insel ..deci va dati seama ?:))
 

DeletedUser3919

..dar s-a uitat oare de super q, tatalord, kid nebunu, nightelf1980, spiderix, drosofila, spartan 300, Maryus The Best, cami lizi, pixu911, Carm3nCita, lover andrey, catalanu18, pisibest, KingArturArmy, vedeta87, toti fosti in NATO si plecati in Unique la inceperea razboiului?
de ei s-a uitat?

vedeta87 a plecat la inceputul razboiului din NATO? Ia mai verifica si cu ocazia asta vei vedea si de unde a plecat in NATO.
idem si spartan 300, a fost intai in UNIQUE si apoi a ajuns la voi.
KingArturArmy... a fost in NATO, a venit in august in UNIQUE si apoi iar a plecat. S-a intors acum in timpul razboiului (ceea ce m-a face sa cred ca nu i-a fost tocmai bine la voi) si v-ati pus cu atacuri pe el.

Cu spiderix e taman pe dos. A fost in UNIQUE si a plecat in NATO la inceputul razboiului dar nu a stat decat cateva zile ca a fugit repede de la voi.
Sa inteleg ca e suficient sa dea accept la invitatie si apoi sa paraseasca tribul ca sa ii si considerati proprietatea NATO?
 

DeletedUser14300

elefantica mica, pai am lupta pana la cap, iar eu nu am fugit ci am parasit acel trib, pt ca nu acept sa fiu jignit de toti noobi. pai recunoscusi si tu faza cu handicapatu1 nu mai am ce confirma ;). mai degraba imi provoca greata. app penibila poza aia cu lap dance-ul oferit lui aliat. app se zice " nu mai invoca atatea acuzati, cu dovezi pe care nu le ai"

si luptat din parti...si fugit ca sobolanul si cerseai pna la newage iar acum iti faci colegii nobi? rusinos!
iar cu handicapatul?...fabulezi...de la faptul ca mi-a trimis tot atacul lui pe cateva sate de le aveam in mijlocul vostru fara sa poata lua niciunul pana la povestile de le scrii tu e drum lung! ca si treaba cu pozele...pai de la ce a fost la mare la ce debitezi tu acum cu dansuri si te mai miri ce...da in sf-uri rau de tot! se lauda aliat inca de atunci daca avea cu ce...in concluzie...flit pentru gandaci!!!...ca ala de muste vad ca nu te afecteaza:)
 

DeletedUser

vrei sa iti arat pozele ? cersit pna =)) ia scoate-l pe canibalulcatalin pe extern sa vedem asa este ? nu colegii, ci doar cei care ma jigneau sau comentau actiunile mele. da sigur si tu o sa recunosti acum ca i-ai trimis resurse ca sa te lase in pace.
 

DeletedUser

Bai fratilor de ce nu va faceti alt topic in care sa va certati,aici este UFO vs...Care sunteti,NU rugayah Vs shinobi666 sau UNIQUE vs Altii asa ca rog un mod sa intervina si sa nu ii mai lase sa spameze acest topic
Oricum pana acum cu toate ca este pe locul 4 la general UFO va dat clasa la toate triburile iar daca UNIQUE nu apela la diferse strategii statistica arata cu totul altfel

gresit uzzi1979 e Unique vs care mai sunteti, bag de seama ca tu faci spam si nu eu ;)

LE : pofta mare in continuare, daca mai e cazul, daca nu sa iti fie de bine ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scuze shinobi666 ai dreptate sin cauza vinului am confundat topicurile
 

DeletedUser14300

@shino...eu nu dau mai resurse...si nu am dat niciodata...nici trupe nu fac sa nu le consum si sa nu am din ce bate taleri, chiar tu ai zis-o, asa ca...
 

DeletedUser

shinobi asta cine e ?=))
are sate in k1 ?:)) doamne ce oameni ...mare trib r~w :)) ahaha lesin de ras ....
singurele triburi tari de pe lumea asta au fost (unele inca mai sunt):immo,NOI,waroom (unique),UFO,M.T.
nu cont ordinea ...aa si DHBM pe la inceput ...pana i-a tradat +sas+ ...:)) triburile astea au schimbat istoria jocului asta ...motiv de cearta pentru voi ...
celelalte triburi fiind nesemnificative ..ci doar niste "pioni" ...dupa parerea mea ...
e normal ca cei din unique sa isi piarda interesul fata de joc ,pt ca au fost atata timp pe primul loc si la un moment dat isi destramase toti inamicii ...
M.i.R. a fost cel mai invins trib de pe lumea 5 =)) din k76 a ajuns pe undeva prin k 47 daca nu ma insel ..deci va dati seama ?:))

poate faceai referire la fostul RW(si atunci au fost jucatori buni acolo)nu cel actual unde pot sa afirm cu tarie ca exista jucator in trib care se situeaza in primii 3 jucatori din L5 ca,stiinta jocului:atac-aparare.
 

DeletedUser16415

poate faceai referire la fostul RW(si atunci au fost jucatori buni acolo)nu cel actual unde pot sa afirm cu tarie ca exista jucator in trib care se situeaza in primii 3 jucatori din L5 ca,stiinta jocului:atac-aparare.

mai concret te rog ...
 

DeletedUser12398

Side 1:
Tribes: MAGIC
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 754
Tabăra 2: 564
Diferență: 190

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 209
Tabăra 2: 31
Diferență: 178

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,091,292
Tabăra 2: 5,599,787
Diferență: 1,491,505

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,399,811
Tabăra 2: 349,859
Diferență: 2,049,952

image.php



Side 1:
Tribes: MAGIC
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 194
Tabăra 2: 178
Diferență: 16

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 6
Diferență: 58

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,697,948
Tabăra 2: 1,849,395
Diferență: 151,447

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 738,563
Tabăra 2: 69,262
Diferență: 669,301

image.php



Side 1:
Tribes: MAGIC
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 79
Diferență: 30

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 1
Diferență: 36

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 913,013
Tabăra 2: 791,565
Diferență: 121,448

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 435,859
Tabăra 2: 10,387
Diferență: 425,472

image.php


ne astepta locu 1 :)):)):))
 
Sus