Unique Vs G-M-R

p0p1cu

member
Scor reacție
0
poi daca treaba sta aja sa se faca o akademie unde juktori sub 100 de sate sau sub un anumit punctaj sa intre in akademie, iar in tribu mare sa ramana elita si nar mai fi 1000 de membri;) ar fi uluitor=))
 

DeletedUser4920

Cine a zis ca ii primim pe oameni din Gloria ?


Apropo o statistica asa de inceput de war contra gloria de dezmortire :D

Side 1:
Tribes: Gloria
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 430
Diferență: 309

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 36
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,159,799
Tabăra 2: 4,211,991
Diferență: 3,052,192

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,914
Tabăra 2: 354,159
Diferență: 318,245

image.php
 

DeletedUser

Cine a zis ca ii primim pe oameni din Gloria ?


Apropo o statistica asa de inceput de war contra gloria de dezmortire :D

Side 1:
Tribes: Gloria
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 430
Diferență: 309

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 36
Diferență: 33

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,159,799
Tabăra 2: 4,211,991
Diferență: 3,052,192

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35,914
Tabăra 2: 354,159
Diferență: 318,245

image.php

dezmortire ?:)) tribul nu functioneaza la capacitate maxima :)) daca o avea pana la 20% ca in rest majoritate se lupta cu satele de barbarii :)) :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6637

:) nu cred ca o sa fuzioneze UNIQUE cu Gloria sau +SAS+ .. probabil o sa vina 2-3 jucatori din fiecare din triburile astea (jucatori mai buni ) restu o sa vina cu satele ....... daca tot estul ar fi acoperit de UNIQUE nu ar mai exista motivatie sa joci ... daca totul e albastru in jur nu mai are rost sa joci :)

eu vad razboi si cu +SAS+ in viitorul apropiat .... dupa ce se clarifica situatia cu GN ...
 

DeletedUser

Cati ani ai pustiulica? Daca ai chef de ceva pasic....cauta Sims pe google.

Hai ca m-ai facut sa rid...de mult nu mi s-a spus asa...
Crezi ca in acest joc e vorba de razboaie?
Joc numai de un an,un pic de experienta am...nu multa...dar stiu cu certitudine citeva lucruri...
1.Acest joc se bazeaza pe dorinta omului de a avea mai mult,pe aviditate...tot spune bagboy ca satele nu sint ceva real...e adevarat...si cind incepi sa gindesti asa,jocul s-a cam terminat.
Deci de ce sa irosesti ceva real ...timp,bani(pe cont premium),pe ceva ireal...
Daca vrei sa faci ceva folositor,tie si omenirii ,poti citi o carte,sa faci sport,sa fii cu familia,si sint inca 1000 de activitati ,pe care le neglijezi din cauza jocului...deschide-ti ochii pina nu e prea tirziu...
2.Acest joc se mai bazeaza si pe prietenie...Cei mai multi spun ca joaca, pentru ca si prietenii joaca...Prieteniile care se leaga aici,daca nu sint urmate de contacte directe,sint cam fara valoare,pentru ca totul se petrece intr-o lume ireala.
3.Acest joc se mai bazeaza si pe efectul de turma...deci faci,ca sa nu zica ceilalti,(colegii,conducere) ca nu faci...deci trimiti sprijin,ataci,pentru ca esti coleg bun si prieten bun.
4.Necesitatea de a fi on,cit mai mult timp...acest lucru nu putea fi atins fara a avea pe cele 3 baze anterioare...daca esti on,cresti ratingul,dai euro pe cont premium,ii imbogatesti pe citiva...vrei-nu vrei...
Cei care au inventat acest joc,au fost niste baieti foarte destepti...Jos palaria!!!
Si tu inca vorbesti de razboaie si adrenalina?:D:D:D
 

DeletedUser4920

:) nu cred ca o sa fuzioneze UNIQUE cu Gloria sau +SAS+ .. probabil o sa vina 2-3 jucatori din fiecare din triburile astea (jucatori mai buni ) restu o sa vina cu satele ....... daca tot estul ar fi acoperit de UNIQUE nu ar mai exista motivatie sa joci ... daca totul e albastru in jur nu mai are rost sa joci :)

eu vad razboi si cu +SAS+ in viitorul apropiat .... dupa ce se clarifica situatia cu GN ...


Totdeauna te-am apreciat pentru clarviziunea pe care o ai :) pacat ca nu am fost de aceasi baricada.


Asa este cand ai 20 de k-uri numai ale tribului tau nu mai este prea multa motivatie.

Cat despre razboaie ele vin si se duc important e sa ai fun in joc.
 

DeletedUser

Totdeauna te-am apreciat pentru clarviziunea pe care o ai :) pacat ca nu am fost de aceasi baricada.


Asa este cand ai 20 de k-uri numai ale tribului tau nu mai este prea multa motivatie.

Cat despre razboaie ele vin si se duc important e sa ai fun in joc.

Nu e asa ca va stresat setzel cu funu lui :)) la fiecare post, daca nu scrie fun nu are farmec, incep sa cred ca pt el e fun sa scrie fun :)) nu mai minti lumea ma cu funu si bautu, noi stim ca esti stresat si ai si u o sticla de JB umpluta cu suc pe birou..aha si Go_O UNIQ.qUE :rolleyes:
 
Sus