Unique Vs G-M-R

DeletedUser

Dupa cum se stie diplomatia a devenit comuna...succes celor din Gloria :D
 

DeletedUser

AAAA...deci e razboi...
Acum cu ce sintem vinovati?
Serios...nu s-a gindit nimeni sa formeze un trib,care nu ataca,un trib pasnic?
Cred ca ar avea mare succes,si jocul s-ar termina...
<Si am avea de cistigat cu totii>
 

DeletedUser

AAAA...deci e razboi...
Acum cu ce sintem vinovati?
Serios...nu s-a gindit nimeni sa formeze un trib,care nu ataca,un trib pasnic?
Cred ca ar avea mare succes,si jocul s-ar termina...
<Si am avea de cistigat cu totii>

Cati ani ai pustiulica? Daca ai chef de ceva pasic....cauta Sims pe google.
 

DeletedUser

Ce-mi place asta cu "diplomatie comuna" =))
atunci de ce razboi si nu alianta (din pct de vedre Waromm)

Ziceti-o p aia drepata: intem waroom si intem ykzlcn sunteti prieteni si ati declarat razboi Gloria.

Dar macar de ce in cealalta tema ai zis ca "e un nou trib, nu fuziune"? daca e diplomatie comuna rezulta din fuziune.

Macar ziceti-o pe fata, astfel punctati la capitolul onoare.
 

DeletedUser

Ce-mi place asta cu "diplomatie comuna" =))
atunci de ce razboi si nu alianta (din pct de vedre Waromm)

Ziceti-o p aia drepata: intem waroom si intem ykzlcn sunteti prieteni si ati declarat razboi Gloria.

Dar macar de ce in cealalta tema ai zis ca "e un nou trib, nu fuziune"? daca e diplomatie comuna rezulta din fuziune.

Macar ziceti-o pe fata, astfel punctati la capitolul onoare.

Pustiulica e diplomatie noua.... pentru ca tu cu gura ta ai zis waroom avea alianta cu gloria la fel si ykz cu gn.... akma ambele sunt la razboaie...ti-am mai scris vezi de satele tale....lasa externu ca nai sanse...
 

DeletedUser

de garda nationala parca.

rain, iti repet: satele alea nu sunt ceva real, deci practic nu pierd nimic.

real in jocul sunt doar mesajele noastre, ale oamenilor din spatele nick-ului.

si n-am sanse la ce? crezi ca vreau ceva prin postarile mele aici?

imi place aici pt ca singura arma sunt argumentele! sau te sperie asta?
daca n-am puncte nu inseamna ca sunt prost cu totul!

te incalzesc mai mult satele decat bunele relatii cu player-ii (fie ei si dusmani)? ti le eliberez si ti le ofer pe tava
 

DeletedUser21458

Nu jignesc pe nimeni. La mine la sat sa zice "moshule" la toata lumea care-i mai inteleapta decat mine. Asa ca nu-i cu suparare.
 

DeletedUser

se garda nationala parca.

rain, iti repet: satele alea nu sunt ceva real, deci practic nu pierd nimic.

real in jocul sunt doar mesajele noastre, ale oamenilor din spatele nick-ului.

si n-am sanse la ce? crezi ca vreau ceva prin postarile mele aici?

imi place aici pt ca singura arma sunt argumentele! sau te sperie asta?

Esti fata ?:)) nu ma sperie ....dar daca esti fata dam idul de mess poate te invit la un suc...dupa aia poate o mica alianta si in final poate poate intrii la mine...(in casa)
 

DeletedUser

pe bune? :* m-ai dat pe spate :*

asta da exemplu de demnitate. felicitari. sper doar sa nu-ti semene tot tribu.

Respect maxim YkzLcn pt ca cu ei, chiar daca ne ataca, se putea discuta omeneste.

de exemplu vecinul meu de scara cu care ma stiu de la 10 ani e dusman pe triburi si ne atacam in disperare unu pe altu, dupa care iesim afara si mergem la bere.

Eu incerc sa-ti zic ca e mai important caracterul tau de om si interctionarea cu altii decat sa iei un sat, dar tu nu: Batman! Batman!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in caz ca nu stiati, va readuc aminte ca acesta este un forum care are si el cateva reguli...
rainn21 o mica vacanta sa te linistesti.
 

DeletedUser

badboy s-a schimbat tribul dar jucatori au ramas aceiasi, este doar o problema de timp pana cand gloria se va desfiinta, tot aceiasi jucatori va vor ataca indiferent ca sunt in ykzlcn sau sunt in Unique
 

DeletedUser

o sa ma simt implinit cand Waroom(zis si UNIQUE) fuzioneaza si cu +SAS+ si cu Gloria;))
 

p0p1cu

member
Scor reacție
0
daca ar fuziona cu +SAS+ si cu gloria ar fi tot estu acelasi trib...nu cred ca mai pot fi orpiti de nimeni daca e asa...da sa nu mai visam ca nu cred ca o sa se intample asta vrodata...
 

DeletedUser

daca ar fuziona cu +SAS+ si cu gloria ar fi tot estu acelasi trib...nu cred ca mai pot fi orpiti de nimeni daca e asa...da sa nu mai visam ca nu cred ca o sa se intample asta vrodata...

ar avea 1000 de membri ... condui tu ...
 
Sus