Unique Vs GN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Incepand din seara asta ora 00:00 Unique declara razboi tribului GN. Succes.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

hm in ultima luna nu sa schimbat nici un sat intre cele doua tabere.sunt curios cum va arata statistica dupa 24-48 ore. :):):)
 

DeletedUser

modrique
Senior Member



Adaugă data: 13.12.2008 #391 05.07.2009, 21:50:06 Sus
ma da nu inteleg ce era r~w pt mine ????? poate nu stii eu am incercat ceva pt tribu r~w .....nu e vina mea ca matrix si altii caposi nu au vrut sa tina cont de anumite pareri ale mele .....am simtit ca nu am cu cine juca si am plecat in sas ....cei din urma joaca total haotic si asa am ajuns in unique ......asta dupa ce i-am bagat pe sas in razboi cu unique


rainn? ce-ai facut/ nu ai tinut cont de parerile lui modrique? uite ca a plecat!!!!!!!!

ce dracu ? ai grija sa nu va bage in razboi cu ufo)):):)

si stai sa vezi cine mai pleaca...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nicugurzun .....daca vrei explicatii ma poti contacta pe privat ....pt tine fac orice efort :));)
 

DeletedUser

nu merci, nu vreau explicatii!
nu ma intereseaza!
conteaza doar ca , dupa cum stii am avut dreptate):))):
cine mai vine dupa tine?


modrique
Senior Member
........
ma nene parca ti-am mai spus: nu plec din unique .....nu mai insista atat cu ufo ca nu ai dreptate .......am convingerea ca esti mai destept decat shinobi ......ala nu intelege niciodata nimik.



ia uite mai sus :D upsss...:mad::mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16612

ce zicea shinobi a inceput sa se adevereasca ... in legatura cu razboiul cei mai buni sa castige !!!
 

DeletedUser

OoOoOoOo...ce de lume pe aici :D:D...in sfarsit granita ca incepusem sa ma plictisesc...mult succes ambelor tabere...cel mai bun sa castige. Shinobi666 ia zi, castig la loterie deseara ? ca vad ca esti nostradamus !
 

DeletedUser6843

toata aprecierea pentru tribul GN si implicit pentru VORAX



in rest , majoritatea probabil sunt frustrati :)
 

DeletedUser18437

cei din GN sunt total inactivi pe extern ???
oare care va fi ciitorul lui vorax stranutelu ??? nu il cunosc deloc deci numai pe statistici ma pot baza!!!

Side 1:
Tribes:
Players: vorax

Side 2:
Tribes: GN
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 787
Tabăra 2: 101
Diferență: 686

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,992,017
Tabăra 2: 989,607
Diferență: 7,002,410

image.php


din cele 779 sate pe care le are momentan 686 au fost luat prin innobilare interna.interesanta statistica zic io.
 

DeletedUser

multumesc la fel, dar trebuie sa recunosti ceva ca am avut mare dreptate si ca stiu multe despre lumea asta ;) si cand ziceam ceva o ziceam cu cap si ma bazam eu pe ceva o sa vezi ce o sa urmeze ;) mult mai tarziu
 

DeletedUser

igodalex

Daca vroiam sa iti aflu parerea te intrebam...nu te mai baga aiurea in seama, plus de asta daca eu sunt bila cu nr. 50, u esti cea cu nr 0.

vezi de asta nu poti cistiga la loterie, bila cu numarul 0 nu exista , iar tu pariezi tot timpul ca va iesi:D la fel ca si cu bila nr 50:D
iar cu bagarea in seama, citeste din nou de la inceput, si vezi care-i treaba, ca ai pierdut unele aspecte.

cum la fel razboiul cu GN, tot o loterie, baietii nu sunt activi pe extern, dar poate sunt activi pe joc
 

DeletedUser

nicusor ,tata,du-te si vezi-ti de treaba ta

aici este UNIQUE vs GN

acum ca ai scapat de noi,ca erai urmatorul pe lista, si stai la umbra 3SLA-ului,postezi peste tot,normal,nu mai esti stresat,nu te mai umfla in pene ca ,oricum ,tu vei fi urmatorul atacat de mine,lindiferent de trib si indiferent de timp......

ne mai intalnim noi

te rog sa nu mai postezi unde nu ai ce cauta...........
 

DeletedUser

Dragii mei va mai aduceti aminte de asta ? Cum este pana la urma sunt David Copperfield sau sunt un mic D-zue =)) ??????????????? hai ma raduica zii cum e treaba aia ? rainn21 dar cu prieteni tai din real life =)), la o berica hai baga paia cu real life ca ma amuza tare rau =))

Shinobi666
Senior Member



Adaugă data: 22.12.2008 #426 06.07.2009, 08:46:31 Sus
Quote:Text original ctc.
tu chiar ai probleme serioase copile
iao mai usor cu triburile si mai iarto pe manuela ca ai sa te umpli de cosuri si pe maini ai se te inhibi din ce in ce mai mult pana ai sa devi ipotent si ai sa fi iubit numai de "barbati
mai iesi si tu afara din casa si dute la femei ca ai luato aiurea rau

citesteti posturile ,intrun moment de luciditate,dupa ca poate ai sa te lamuresti cata frustare si paranoia este la tine

ma spre deosebire de tine chiar am o prietena si cred ca tu esti un copil in comparatie cu mine plus ca eu am coloana "vertebrala" nu sunt presul altora

Quote:Text original raduica
dar ce vreti voi sa faceti peste o luna?

tineti minte ca sunteti sau intrati in 3SLA si nu in combinatia de RW...a, pardon,shinobi tu nu ai loc in 3SLA?parca asa stiu eu)

tot ce stii tu raduica stii prost , nu "voi" ci eu, ii fac pe modrique , leul999, rugayah sa fuga de la voi din trib si sa va atace :p.

Titlu dondon75 te-a invitat în tribul 'Free SLW Alliance'
Expediat 03.07.09 00:20
dondon75 te-a invitat în tribul Free SLW Alliance
mutare în altă grupă Şterge >>
__________________
Când eram mic… voiam să mă fac Zorro cel mare. Dar nu realizam cât de greu este să iubeşti şi să fii întotdeauna singur.

Ready or not her i come. Are u Ready for War ???
Last edited by Shinobi666; 06.07.2009 at 08:49:53..



raduica
Senior Member



Adaugă data: 09.04.2008 #427 06.07.2009, 09:17:43 Sus
tu esti un mic Dumnezeu?
__________________
FIECARE AVEM O SINGURA VIATA!

PROFITATI DE EA!


Shinobi666
Senior Member



Adaugă data: 22.12.2008 #428 06.07.2009, 09:21:11 Sus
Quote:Text original raduica
tu esti un mic Dumnezeu?

nu sunt D-zeu, sunt David Copperfield ))
__________________
Când eram mic… voiam să mă fac Zorro cel mare. Dar nu realizam cât de greu este să iubeşti şi să fii întotdeauna singur.

Ready or not her i come. Are u Ready for War ???
,,,,,,,,,

nicugurzun
Member

Adaugă data: 25.05.2008 #429 06.07.2009, 11:14:57 Sus
lasa shino, rugayah nu o sa-i atace , ea o sa-i inobileze intern,
un sfat-nu-i lasa sitter , ca nu se stie ce mai gasesti cind te intorci

rugayah
Member

Adaugă data: 21.10.2008 #430 06.07.2009, 11:17:33 Sus
Quote:Text original raduica
tu esti un mic Dumnezeu?

ca sa incapa atata imaginatie si fantezie tre sa fie un mare dumnezeu...sau macar un dumnezeu mic cu un "cap" mare )
 

DeletedUser

mama cat am putut sa aberez si eu cu razboiul dintre waroom si MT si acum cu plecarea lui modrique, pe viitor si cei doi :D leul999 si dupa rugayah chiar atat de aberant sunt rainn21 :)) . si pt dragi moderatorii care ma banau pe forumul acesta la comanda bineinteles se pare ca eu chiar faceam politica si propaganda ;) si am fost banat pe nedrept de multe ori. asa ca rainn21 si compania mai invatati tata triburile ca sunteti varza :)) dragi moderatri puneti mana pe disctionarul explicativ al limbi romane ca sa invatati si voi politica si propaganda ;) ce inseamna. ca de multe ori aveti dificultati de intelegere. v-ar prinde bine niste cunostinte de baza in informatica in domeniul internetului inainte sa inchideti doua conturi asa cum ati facut in cazul lui serban-bantu si puriul stefan dar nu ati facuto in potriva lui rainn21 si rugayah.

ca sa sustii aceste acuzatii iti trebuiesc probe !
 

DeletedUser18437

statisticii vorbesc.1 sfat shinobi666.mai relaxeaza si tu om.sunt conflicte intre jucatori,exist neintelegeri intre triburi dar totusi acesta este un topic de razboi si nu de discutii.e destul si daca scrii literele cu marimea 10-12 nu tre sa scrii cu 20-24 ca cine vrea il citeste si atunci cine nu nu il citeste nici asa.nu vreau sa te critic dar astai adevarul :) ca sa fiu si ontopic...a inceput ceea ce ziceam la inceput.

Side 1:
Tribes:
Players: vorax

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 29
Diferență: 29

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 290,574
Diferență: 290,574

image.php


e greu cand esti atacat din mi multe parti dar totusi,1 mil a crescut la inamici si 29 sate pierdute.bafta unique :)
 

DeletedUser13364

are vreo importanta ca ii cresc inamicii daca el pierde ?:)) nu cred :)


GN o sa cada rpd :p
Felicitari celor din zona GN , au actionat perfect
 

DeletedUser

ca sa sustii aceste acuzatii iti trebuiesc probe !

@Thor68 pai probe sunt dar cine sa le ia in considerare, imi zici si mie ?

@ mrmayster ???? ne cunoastem ? am avut noi vreo discutie pana acum crezi tu ca nu sunt relaxat ? vreau doar sa ii umilesc pe acesti mai mari ai jocului care ziceau de mine ca nu stiu ce vorbesc uite ca stiu ce vorbesc si cu tot ajutorul primit de "sus" rainn21 va pierde de ce pt ca ajucat prea mult timp cu acele "ajutoare" si nu va stii sa se descurce in joc asa cum ar trebui, iar pe cei pe care ia protejat il vor trada si il vor ataca :D
 

DeletedUser14300

lasa-l draga pe rainn...nu ii purta tu de grija ca are cine-i purta, are inca destui prieteni si nu prieteni ca....

Shinobi666 în data de 19.08. la ora 20:15
uite ataca aici si ia tu satele asta ca le ataca motonache din R~W


[village]227|546[/village]


HALKIDIKI 008 0:13:57
HALKIDIKI 007 0:15:34
HALKIDIKI 007 0:16:00
HALKIDIKI 007 0:16:25
HALKIDIKI 007 0:16:44
HALKIDIKI 007 0:17:06



[village]225|547[/village]


HALKIDIKI 003 0:06:10
HALKIDIKI 004 0:09:23
HALKIDIKI 003 0:42:29
HALKIDIKI 004 0:46:02
vircolac 002 1:15:36
STEJARUL 004 1:20:01
HALKIDIKI 001 1:31:28

RUGAYAH în data de 19.08. la ora 20:17
hihi...nu mc:p

Shinobi666 în data de 19.08. la ora 20:18
treaba ta

RUGAYAH în data de 19.08. la ora 20:18
lasa draga sa mai ia si altii:p

Shinobi666 în data de 19.08. la ora 20:20
pai nu vroiam sa ia nesimtit ca asta care le stateam sitter ca plangeau ca copii mici cand erau atacati si acum ma ataca ca nesimtitul

RUGAYAH în data de 19.08. la ora 20:28
pai de ce nu te aperi?

Shinobi666 în data de 19.08. la ora 20:32
pt ca abia azi intrai sa vad ce si cum

RUGAYAH în data de 19.08. la ora 20:46
k... o sa ii zic lui incinerator sa bage niste nobili...e bine?

Shinobi666 în data de 19.08. la ora 20:47
dap ai timpi acolo un sat il luo deja

RUGAYAH în data de 19.08. la ora 20:48
ee...poate incerc maine sa i le iau:p...ca acum nu raspunde ala...si nici pe mess nu e:(

........

Shinobi666 în data de 20.08. la ora 09:49
uite daca vrei sa dai si aici

[village]230|547[/village]



Trupe care sosesc Sosire Sosire în:
HALKIDIKI 006 astăzi la ora 11:45 1:56:37
HALKIDIKI 006 astăzi la ora 12:25 2:36:54
vircolac 003 astăzi la ora 12:27 2:39:19
HALKIDIKI 008 astăzi la ora 12:29 2:41:20
HALKIDIKI 001 astăzi la ora 13:20 3:32:06
HALKIDIKI 003 astăzi la ora 14:04 4:16:00
HALKIDIKI 004 astăzi la ora 14:21 4:32:44
STEJARUL 005 astăzi la ora 15:00 5:12:04

RUGAYAH în data de 20.08. la ora 10:16
siner chiar nu am chef...mai ales ca e ** de satele tale:p
dar stai linistit...nu vor sta mult in posesia lui motonache...am eu niste conturi mai vechi de reglat cu el...practic...a fost primul car em-a atacat cand s-a rupt alianta cu ew-ul...el si cu serban-bantul...iar eu nu uit mai ales c ainaint ese milogise sa ii dau invitatie si la primele atacuri din partea voastra a fugit la voi:))))))

Shinobi666 în data de 20.08. la ora 22:19
daca nu eram eu era de mult la margine ca atunci cand l-ati atacat cu 400 de atacuri eu am stat sitter la el ca el plangea ca pierde tot si nu a pierdut nimic un sat sau 2 pt cateva sec ca am dat recuperare

RUGAYAH în data de 20.08. la ora 22:27
nu imi amintesc sa fi facut actiune pe el...poate baietii mei:p

Shinobi666 în data de 20.08. la ora 22:51
iti spun eu ca sa facut ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus