Unique Vs GN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18229

nu contul lui era de vanzare :)...era vorba de un alt cont, vestile circula, precum telefonul fara fir...
 

DeletedUser18229

nu, merci... nu am cerut informatii despre pret, pentru ca nu ma interesat...
 

DeletedUser

Felicitari ca ai pus punctul pe I. Oricum vanzarea de conturi este ilegala asa ca daca cineva are cunostinte despre asemenea practici sa nu ezite sa foloseasca sistemul intern de suport macar asa mai scapam si noi de niste jucatori imorali si jocul va castiga un plus la capitolul fair-play.
Acestea fiind zise tin sa ii felicit si eu pe cei din Unique pentru castigarea acestui razboi. Si dupa parerea mea acest topic se poate inchide.
 

DeletedUser

xblaandy
Se poate spune chiar ca asemenea acte sunt considerate pe timp de razboi TRADARE. Acesta fiind un joc de razboi concluzia este una singura cei care incalca diplomatia indiferent de motive sunt considerati tradatori de catre cei tradati de acestia.

heheh , ce pragmatic esti , cind este ** de cineva din alt trib!
modrique se chinuie sa scape de cont in mod onorabil, de mult.
pacat ca a plecat in ufo, altfel cred ca am fi vazut o minune:):::

iar cu sprijinul dat dusmanilor aliatilor, intrebati-o pe amica voastra rugayh-
a recunoscut pe alt topic, ca sprijina new age impotriva 3sla.
Numai ca ea nu a recunoscut singura si demn pavone.vezi unique versus Rw, pe la pagina 33-34 parca.

DAr xblaandy regulile si principiile vostre nu se aplica si la voi, nu-i asa?:D
 

DeletedUser3919

Eu am avut prieteni care m-au atacat si i-am atacat la randul meu. Asta nu ne-a impiedicat sa ne intalnim mai departe la o bauta. Jocul e joc si fiecare tre sa joace pentru tribul sau indiferent ca are prieteni in alt trib sau nu.
E adevarat ca si mie imi e cam greu sa atac un om pe care l-am cunoscut in RL (de regula il las sa atace si apoi ripostez) dar in nici un caz nu o sa-l pun inaintea intereselor tribului meu caci asta inseamna sa-mi tradez tribul din care fac parte (si aici intra si raporturile cu aliatii).

iar cu sprijinul dat dusmanilor aliatilor, intrebati-o pe amica voastra rugayh-
a recunoscut pe alt topic, ca sprijina new age impotriva 3sla.
Numai ca ea nu a recunoscut singura si demn pavone.vezi unique versus Rw, pe la pagina 33-34 parca.

Cum adica a recunoscut dar nu a recunoscut?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mare dreptate ai. Oricum pana la urma tradatorii vor fi inlaturati fie prin cale naturala fie prin forta, iar triburile care vor rezista in topuri vor face tot posibil sa ii inlature din randurile lor. Personal consider ca Unique a fost si va ramane un trib puternic tocmai deoarece conducatorii tribului stiu sa se descotoroseasca de asemenea caractere. De aceea consider ca va castiga acest razboi daca inca nu l-a castigat :D

sincer nu cred sa cunosti adevarul.daca nu se stregea Fara cenzura se aflau multe si nu tocmai placute.
 

DeletedUser

Adevarul este relativ, cert este ca Unique a castigat acest razboi.
@nicugurzun regulile si principiile se aplica si la noi ;)
 

DeletedUser

Daca Vorax avea de gand sa isi vanda contul, il vindea si gata, nu dadea stergere cont indiferent daca Unique declara razboi GN sau nu. Daca Vorax nu era 100% cu tribul sau poate ca se angaja intr-o batalie impotriva Unique, care desi aveau PNA au declarat razboi miseleste GN peste noapte, fara sa anunte ruperea pactului macar cu 48 de ore inainte.
 

DeletedUser17342

Tinand cont ca razboiul s-a incheiat, am inchis topicul. Felicitari Castigatorilor !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus