Unique vs. M.I.R.

DeletedUser

baietii din mir, sper ca respectati traditia si dati stergere cont sau le dati parolele, sa castige si acest razboi in stilu lor caracteristik.apoi sa vina cu lectiile de vitejie din nou pe extern...asa ca va rugam sa dati stergere cont, sa poata sa va invinga

Eu zic sa nu vorbim despre parole cedate, conturi de inobilat si banuri..... nu de alta....dar nici cei care vorbesc nu sunt prea curati....(desi sunt admini)....
 

DeletedUser

asteptam sa veniti cu dovezile de vigoare, nu numai cu vorbe aruncate in vant...
 

DeletedUser

probabil ca unique va cistiga acest razboi, dar nu pentru ca sunteti voi mai slabi, doamne fereste, ci pentru ca atunci cind vor incepe sa bata pasul pe loc, vor incepe cu magariile si mirsaviile pe care le cunoastem cu totii.
in plus , in momentul declararii unui razboi, decenta spune , ca se trimite un mesaj cu minim 48 de ore inainte conducatorului celulilat trib.
DAR cei din unique sa pricep sa invirta cutitul pe la spate, si-au asigurat granitza apoi au atacat un trib micut, aliat, anuntind pe extern cu vreo 10 ore inainte.:mad:
Tipic , nu va mirati!!:D
Se pare ca au avut o surpriza, felicitari MIR.si succes.

Asta am vrut sa spun maryo, la faza cu scosul in oras, imi pare rau am avut o exprimare neferita, acum am revazut topicul.
Sa nu te astepti sa te scoata la o bere, ca sa -ti declare razboi)::):):
Sau poate te vor scoate, sa nu fii on , cind ceilati te vor ataca!!!!!!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

probabil ca unique va cistiga acest razboi, dar nu pentru ca sunteti voi mai slabi, doamne fereste, ci pentru ca atunci cind vor incepe sa bata pasul pe loc, vor incepe cu magariile si mirsaviile pe care le cunoastem cu totii.
in plus , in momentul declararii unui razboi, decenta spune , ca se trimite un mesaj cu minim 48 de ore inainte conducatorului celulilat trib.
DAR cei din unique sa pricep sa invirta cutitul pe la spate, si-au asigurat granitza apoi au atacat un trib micut, aliat, anuntind pe extern cu vreo 10 ore inainte.:mad:
Tipic , nu va mirati!!:D
Se pare ca au avut o surpriza, felicitari MIR.si succes.

Asta am vrut sa spun maryo, la faza cu scosul in oras, imi pare rau am avut o exprimare neferita, acum am revazut topicul.
Sa nu te astepti sa te scoata la o bere, ca sa -ti declare razboi)::):):
Sau poate te vor scoate, sa nu fii on , cind ceilati te vor ataca!!!!!!:D

ai ceva frustrari,nu gluma....
 

DeletedUser

asteptam sa veniti cu dovezile de vigoare, nu numai cu vorbe aruncate in vant...

Nu zi de dovezi....ca iti postez 2 conturi sa vedem daca le recunosti...

@nicugurzun cand o sa fii tu conducator....sa anunti cu 48h..... la un moment o sa fiti lamuriti toti care e combinatia...pana atunci speculati....

Razboiul cu MIR, nu a fost declarat de rainn aiurea.....stie el ce se petrece in tribul ala....si maryo suprinzator....si intemeietorul tribului tau stie ce se petrece acolo, si inclusiv conducerea din NATO din moment ce nici un trib nu a sarit in apararea MIR.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

posteaza cate conturi doresti , stimate NoobStalker(tipu cu ochelarii sexi)...
nu era vorba de stiut de razboi, ci de modul declariii...dar asta e alta poveste ...iar daca nu e ajutat miru, e din cauza argumentelor puternice utilizate de rainn.

nicugurzun nu ma deranjeaza sa ma vad la o bere cu ei, macar ne delimitam de jok si luam partea frumoasa din acest jok.

pana una alta sunt curios sa vad desfasurarea acestui razboi.oricum va fi un schimb de sate.
 

DeletedUser

posteaza cate conturi doresti , stimate NoobStalker(tipu cu ochelarii sexi)...
nu era vorba de stiut de razboi, ci de modul declariii...dar asta e alta poveste ...iar daca nu e ajutat miru, e din cauza argumentelor puternice utilizate de rainn.

nicugurzun nu ma deranjeaza sa ma vad la o bere cu ei, macar ne delimitam de jok si luam partea frumoasa din acest jok.

pana una alta sunt curios sa vad desfasurarea acestui razboi.oricum va fi un schimb de sate.


Recomandarea mea e sa nu faceti afirmatii aiurea...pt ca stiti bine ca asta ma seaca.... Modul...declararii este aceelasi....a anuntat rainn vreodata vreun razboi? Nu....nu vad de ce ar schimba modul acum....

Cat despre argumentele puternic utilizate de rainn....roagati intemeietorul sa iti povesteasca mai multe...sa nu crezi ca e vrajeala....

Nu atacati Uniqul aiurea....cand nici voi nu sunteti usa de biserica...De acum cand veniti si postati ceva de genul... " Dati parolele la Unique" Nu uitati inainte de asta sa scrieti...

"Si eu am parole de la alte conturi...dar va recomand razboiul asta sa le dati la Unique..." vbiti toti de cedat parole si conturi de parca numa in Unique se intampla asta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dragilor eu nu ma vaicaresc atata nici nu imi plang de mila pentru razboiul cu UNIQUE insa aici din cate am inteles se dezbate razboiul care sa inceput pe joc si fiecare are libertate de exprimare.Nu stiu ce magarii au facut cei din UNIQUE insa *** noi vom fi corecti nu vor avea ce sa ne faca.
 

DeletedUser

Razboiul cu MIR, nu a fost declarat de rainn aiurea.....

si ........

Modul...declararii este aceelasi....a anuntat rainn vreodata vreun razboi?

Modul...declararii este aceelasi....a anuntat rainn vreodata vreun razboi? Nu....nu vad de ce ar schimba modul acum....


NoobStalker incearca sa fii coerent
prima data ne spui ca rainn nu a declarat razboi aiurea ..., iar a doua oara ne spui ca rainn nu a anuntat nici un razboi !!!!!!!! ce sa intelegem ?
ca tot timpul v-ati lovit aliatii pe la spate?
atunci am perfecta dreptate cu ce am spus mai sus , si nu inteleg de ce te-ai suparat ...:D


Iar la partea a doua , este un forum deschis publicului larg.Cine vrea poate sa-si spuna parerea.
Iti convine , nu-ti convine ,asta este.
Daca nu-ti convine , nu mai citi:D
Iar noi , ai drepatate ,nu stim combinatiile , ca noi nu facem:eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu zi de dovezi....ca iti postez 2 conturi sa vedem daca le recunosti...

@nicugurzun cand o sa fii tu conducator....sa anunti cu 48h..... la un moment o sa fiti lamuriti toti care e combinatia...pana atunci speculati....

Razboiul cu MIR, nu a fost declarat de rainn aiurea.....stie el ce se petrece in tribul ala....si maryo suprinzator....si intemeietorul tribului tau stie ce se petrece acolo, si inclusiv conducerea din NATO din moment ce nici un trib nu a sarit in apararea MIR.

de unde stii ca nu am sarit in ajutorul lor?
 

DeletedUser

si ........



Modul...declararii este aceelasi....a anuntat rainn vreodata vreun razboi? Nu....nu vad de ce ar schimba modul acum....


NoobStalker incearca sa fii coerent
prima data ne spui ca rainn nu a declarat razboi aiurea ..., iar a doua oara ne spui ca rainn nu a anuntat nici un razboi !!!!!!!! ce sa intelegem ?
ca tot timpul v-ati lovit aliatii pe la spate?
atunci am perfecta dreptate cu ce am spus mai sus , si nu inteleg de ce te-ai suparat ...:D


Iar la partea a doua , este un forum deschis publicului larg.Cine vrea poate sa-si spuna parerea.
Iti convine , nu-ti convine ,asta este.
Daca nu-ti convine , nu mai citi:D


1. Invata sa citesti.... Rainn nu a declarat nici un razboi aiurea...( se incadreaza la motiv...)
2. Rainn nu a anuntat nici un razboi...( se incadreaza la felul cum a declarat)

NOOB....Asa ca invata sa citesti ce este scris cooerent....


@ tipu din MIR... Unique nu pe voi va vaneaza Unique vaneaza altceva...

Cat despre pareri.... Daca vine unu care nu a trisat niciodata si isi da cu pararerea nu am nici o pb....dar daca vine unu care a trisast....despre care stiu si eu ca a trisat...si arata spre altii ca triseaza nu te supara...dar nu pot sa ii iert....
 

DeletedUser

Nu trebuie sa ne invarim dupa deget majoritatea au trisat mai mult sau mai putin mai vizibil sau mai pe ascuns.Insa parerile sunt pareri si trebuie respectate suntem o tara democratica si fiecare poate spune ce vrea cand vrea si la cine vrea.Atata timp cat nu intrebe pragul Penal trebuie sa ii inghiti orice parere din partea oricui chiar si a unui boschetar care nu a jucat triburile.
 

DeletedUser

mda... pt acea greseala am platit cu vf si indesat...sunt absolut sigur ca toti platim la un moment dat intr-un fel sau altu.nu e asa domnule mircea alias NoobStalker alias rain?si noi stim multe dar preferam sa tacem. nu prea ne face placere balciul ieftin.
 

DeletedUser

mda... pt acea greseala am platit cu vf si indesat...sunt absolut sigur ca toti platim la un moment dat intr-un fel sau altu.nu e asa domnule mircea alias NoobStalker alias rain?si noi stim multe dar preferam sa tacem. nu prea ne face placere balciul ieftin.

Fiecare stie cate ceva...ca doar ne-am intalnit de atatea ori.....important e ca nu eu am venit sa fac valuri....ci tu....dupa ce mi-ai tinut 1h teorie pe mess despre cum eu vreau sa rup ykz de nato in 2.....acum vii si postezi niste chestii care nu isi au rostul.....si care si voi.....

Inteleg ca tii cu MIR....bravo..tie....

Asa ca cel mai bine e sa inchidem discutia...inainte sa fac rau unei persoane(fara sa vreau.)...care nu are nici o treba cu toata aberatia asta...
 

DeletedUser

nu man, pe mess am discutat strategie. nu am facut decat sa imi exprim o opinie personala (acesta fiind si scopul acestui forum) si sa trag niste concluzii pe baza faptelor petrecute in trecut.nu am deformat adevaru cu nimik, nu am extras lucruri din context sau altceva.

Faptele au vorbit de la sine.ca suntem amici nu afecteaza ce se intampla aici , doar sa te ajutam sa intelegi ca poate gresesti(asta e rostul prietenilor, sa ity doreasca binele).daca te-am jignit cu ceva pe tine sau tribul dvs. imi cer scuze si imi pare rau, chiar rog moderatoru sa ma pedepseasca(hit me!!!), eu am spus ceea ce cred.
 

DeletedUser

maryo nu mai sari la gatul lui rainn.
sa recunoastem, a fost o miscare f. buna a lui rainn razboiul cu MIR. pana la urma asta-i jocul, iar rainn stie sa-l joace...chiar f. bine.
 

DeletedUser

mdea, a sarit intemeietoarea cu gura pe mine.nu am zis ca nu joaca bine, alta era ideea .in fine , se pare ca nu ne mai intelegem om cu persoana.
 

DeletedUser

Eu zic sa terminam cu sentimentalismele ca deja ma apuca o stare lacrimogena si im ma las de triburile :D
 

DeletedUser

strategia lui rainn de a da war MIR-ului a fost una excelenta. eu zic ca oricare dintre noi daca eram in locul lui faceam la fel.
motivul - nu mai conteaza, nu ai nevoie de motive pentru a declara un razboi.
atacul prin surprindere - se stie ca asa actioneaza rainn, n-ar trebui sa mire pe nimeni. niciodata n-a anuntat vreun razboi. iarasi, o miscare excelenta.
trisat - niciunul dintre noi nu este "curat" in adevaratul sens al regulamentului jocului si al regulilor nescrise ale serverelor.

hai sa nu-l blamam pe rainn pentru ceva ce sunt sigura ca oricare dintre noi am fi facut.
si pana la urma el face ce-i mai bine pentru tribul lui, ar trebui apreciat pentru asta.
 
Sus