Unique vs. M.I.R.

DeletedUser

Pentru cateva momente as dorii sa intrerupeti macar discutia si sa intrati la CIRC vs RY si sa va depuneti macar gandurile sincere de condoleante unei femei deosebile apartinand familiei TRIBURILE.RO care a decedat de cancer pulmonar!
 

DeletedUser

dupa prima sapt de razboi cam asa stau lucrurile:

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: M.I.R.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,949
Tabăra 2: 627
Diferență: 4,322

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 53
Diferență: 69

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 50,303,255
Tabăra 2: 3,922,085
Diferență: 46,381,170

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,236,671
Tabăra 2: 586,420
Diferență: 650,251

image.php
 

DeletedUser

dupa prima sapt de razboi cam asa stau lucrurile:

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: M.I.R.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,949
Tabăra 2: 627
Diferență: 4,322

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 122
Tabăra 2: 53
Diferență: 69

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 50,303,255
Tabăra 2: 3,922,085
Diferență: 46,381,170

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,236,671
Tabăra 2: 586,420
Diferență: 650,251

image.php



Ai gresit Timeframe-ul. Trebuia pus unul pe perioada "Saptamana Trecuta" nu Luna trecuta:p

Succes ambelor parti combatante si fie ca cel mai bun sa iasa invingator!!!
 

DeletedUser

l-am pus special pt ca pe "sapt trecuta"nu le arata pe toate.la mine imi apar ca am luat sapt trecuta 25(adica de cand a inceput razboiul) iar la luna trecuta arata real,35 sate luate.inainte nu am luat sate de la ei ,inainte sa inceapa razboiul.
 

DeletedUser

Ahamz,acu am inteles. Apoi spor la cat mai multe atunci,k tot esti pe val. Cum se zice marinareste asa, "VANT BUN DE LA PUPA" :D
 

DeletedUser

Apoi sti tu ca exista si posibilitatea ca tsunami-ul asta sa se izbeasca de niste stanci (eventual munti) si sa se sparga chiar mai repede decat s-a format ;)
 

DeletedUser

Eu am o curiozitate.....ca vad ca unii se agita aiurea... @gygygptog ala....

daca MIR a luat 6 sate de la noi....ce crezi ca o sa se intample o sa se desfiinteze Unique?

Voi nu intelegeti o chestie....dpdv al meu....putem pierde razboiul asta in statistici......eu telul l-am atins oarecum :)
 

DeletedUser

Eu am o curiozitate.....ca vad ca unii se agita aiurea... @gygygptog ala....

daca MIR a luat 6 sate de la noi....ce crezi ca o sa se intample o sa se desfiinteze Unique?

Voi nu intelegeti o chestie....dpdv al meu....putem pierde razboiul asta in statistici......eu telul l-am atins oarecum :)

avem prieteni multi :)
 

DeletedUser

din solidaritate cu prietenii si vecinii din MIR,avand in vedere si felul in care s-a inceput razboiul, incepand din acest moment ALIANTA dintre familia YKZLCN-NATO si UNIQUE a luat sfarsit.

alaturi de triburile MIR, NATO, YKZLCN vor fi si triburile WANTED si LOTUS
 

DeletedUser

se pare ca au sosit in ajutor (cum s=ar spune) LIGHT CAVALERYYYYYYYY :D multa bafta era sa zic ambelor triburi :)) multa bafta celor 6 triburi :D
 

DeletedUser

Din consideratie pentru triburile care ni s-au alaturat le uram BAFTA!.
 

DeletedUser

M.I.R. a fost scanteia in acest razboi magnific pretextul perfect pentru un razboi total impotriva opresiunii venite din partea lui Unique :)
bafta M.I.R. si familia precum si a intregii coalitii:)
sa nu uitam ca aportul UFO si L.U.F.D in sud este prioritar si poate aduce victoria:)
 

DeletedUser

M.I.R. a fost scanteia in acest razboi magnific pretextul perfect pentru un razboi total impotriva opresiunii venite din partea lui Unique :)
bafta M.I.R. si familia precum si a intregii coalitii:)
sa nu uitam ca aportul UFO si L.U.F.D in sud este prioritar si poate aduce victoria:)

si cat te-ai mai chinuit tu in trecut sa ma bagi in razboi cu unique :)) si uite de unde a venit surpriza
 
Sus