Unique Vs RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

aici tre sa stii un proverb ... cainii care latra nu musca... :D (ex dinamo ) :))
si exista pers care tac si fac sau persoane care numai goarna e de ei :D

miau miau, parca asa au facut dinamovistii anul asta ?


Side 1:
Tribes: R~W
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 99
Diferență: 79

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 2
Diferență: 4

image.php


poate au fost trimise cu un scop:confused:

si daca tot ne batem in proverbe:Cine rade la urma,rade mai bine:cool:

ia spune-ne si noua acel scop sau nici tu nu il stii, probabil asa te-a mintit rain
 

DeletedUser

ce tot aveti cu rainn,oameni buni?

cred ca il visati noaptea

bravo lui,il felicit:))
 

DeletedUser7916

ma raduica tocmai mi-au picat niste rapoarte cu atacurile tale

felicitari esti bun!!!!pot sa las satele goale ca tot nu reusesti sa le inobilezi

la cum scri chiar mai facut sa cred ca esti bun :) :) :)

asa ca si pentru tine lasa-ne!!!

doar specimene de genu` gasesti pe extern ... mai luati si mai documentati-va in legatura cu limba materna si pe urma iesiti pe forumuri publice sa faceti afirmatii si sa va sustineti punctele de vedere ... numai bine

sa fiu in tema cu discutia nu am decat cuvinte de lauda dand crezare statisticilor dar luati in calcul faptul ca acele cuceriri ar putea fi defapt recuceriri (cele mai mari sanse) oricum ... bafta celor doua tabere combatante :)
 

DeletedUser

iti dai seama de ce??
iti dai seama cat frumos e ???
iti dai seama cat de bogat e ?
inteligenta nu sta in gramatica ... sau matematica ... inteligenta este (dupa parerea mea) aptitudinea de a te descurca in situati limita... sa vii cu ceva inovativ (indiferent)
si sincer prefer sa fiu inteligent decat destept :) ( @ scoala vieti).
Desteptaciunea este ceva ceea ce dobandesti prin efort fizic si mental (tocit):) inteligenta e nativa :p
deci Bine ca sunteti voi destepti :))))

lasa-ti copilu in pace scrie cum vrea el, nu e la cercu de carte :)) sau cine stie ce...

ON TOPIC

R`W rezista bine. dar e clar ca se clatina serios :)
 

DeletedUser7916

iti dai seama de ce??
iti dai seama cat frumos e ???
iti dai seama cat de bogat e ?
inteligenta nu sta in gramatica ... sau matematica ... inteligenta este (dupa parerea mea) aptitudinea de a te descurca in situati limita... sa vii cu ceva inovativ (indiferent)
si sincer prefer sa fiu inteligent decat destept :) ( @ scoala vieti).
Desteptaciunea este ceva ceea ce dobandesti prin efort fizic si mental (tocit):) inteligenta e nativa :p
deci Bine ca sunteti voi destepti :))))

lasa-ti copilu in pace scrie cum vrea el, nu e la cercu de carte :)) sau cine stie ce...

ON TOPIC

R`W rezista bine. dar e clar ca se clatina serios :)


nu iti dai seama dar daca noi , romani din nastere nu ne stim limba cine ar trebui sa o stie ???
parerea mea e ca ar trebui sa tina de bunul simt sa stii sa scrii si sa citesti in limba ta materna ...

on topic

de acord cu aikon la treaba asta ... sa vedem cat mai rezista statisticile asa frumoase :|
pana una alta frontul s`a micsorat considerabil de cand marii jucatori din R~W au ramas in 3sla ...
 

DeletedUser

pana una alta frontul s`a micsorat considerabil de cand marii jucatori din R~W au ramas in 3sla ...

eu as spune un pic altfel... de cand "marii jucatori" de triburile.ro doar au trecut prin R~W ajungand intr-un final cu totii in UNIQUE ;)
 

DeletedUser

iti dai seama de ce??
iti dai seama cat frumos e ???
iti dai seama cat de bogat e ?
inteligenta nu sta in gramatica ... sau matematica ... inteligenta este (dupa parerea mea) aptitudinea de a te descurca in situati limita... sa vii cu ceva inovativ (indiferent)
si sincer prefer sa fiu inteligent decat destept :) ( @ scoala vieti).
Desteptaciunea este ceva ceea ce dobandesti prin efort fizic si mental (tocit):) inteligenta e nativa :p
deci Bine ca sunteti voi destepti :))))

lasa-ti copilu in pace scrie cum vrea el, nu e la cercu de carte :)) sau cine stie ce...


ce scuze patetice pentru analfabeti... hai sa fim seriosi. daca nu esti in stare sa retii 2 reguli gramaticale inseamna ca inteligenta ta nativa e similara cu a porcului. no offence, da' de baieti cu "scoala vietii" e plina lumea si 99% dintre ei sunt doar niste infractori semianalfabeti.
 

DeletedUser

ce scuze patetice pentru analfabeti... hai sa fim seriosi. daca nu esti in stare sa retii 2 reguli gramaticale inseamna ca inteligenta ta nativa e similara cu a porcului. no offence, da' de baieti cu "scoala vietii" e plina lumea si 99% dintre ei sunt doar niste infractori semianalfabeti.

nu stiu cine esti

dar ,sincer, te felicit:)
 

DeletedUser

ce scuze patetice pentru analfabeti... hai sa fim seriosi. daca nu esti in stare sa retii 2 reguli gramaticale inseamna ca inteligenta ta nativa e similara cu a porcului. no offence, da' de baieti cu "scoala vietii" e plina lumea si 99% dintre ei sunt doar niste infractori semianalfabeti.

vezi aici nu intelegi ... era o ironie ... pentru ca toata lumea se ia de gramatica... incercam sa ii pacalesc sa o lase mai moale ...
 

DeletedUser

iti dai seama de ce??
iti dai seama cat frumos e ???
iti dai seama cat de bogat e ?
inteligenta nu sta in gramatica ... sau matematica ... inteligenta este (dupa parerea mea) aptitudinea de a te descurca in situati limita... sa vii cu ceva inovativ (indiferent)
si sincer prefer sa fiu inteligent decat destept :) ( @ scoala vieti).
Desteptaciunea este ceva ceea ce dobandesti prin efort fizic si mental (tocit):) inteligenta e nativa :p
deci Bine ca sunteti voi destepti :))))

lasa-ti copilu in pace scrie cum vrea el, nu e la cercu de carte :)) sau cine stie ce...


sincer?

nu prea pare a ironie...:cool:
 

DeletedUser

deci e la moda, cum face unu o greseala gramaticala ... poc sariti toti ...
macar de erati toti ca Pruteanu ( dumnezeu sa-l odihneasca)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aici e un topic de razboi deci,aikon,te rog sa incheiem discutia despre greselile gramaticale;)
 

DeletedUser

la asta ma gandeam eu ... pe unii ii bate gramatica si pe R`w ii bate Unique
 

DeletedUser

la asta ma gandeam eu ... pe unii ii bate gramatica si pe R`w ii bate Unique

Side 1:
Tribes: R~W
Players:

Side 2:
Tribes: UNIQUE
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,015
Tabăra 2: 3,296
Diferență: 2,281

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 106
Tabăra 2: 63
Diferență: 43

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,620,577
Tabăra 2: 32,438,675
Diferență: 21,818,098

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,098,643
Tabăra 2: 673,235
Diferență: 425,408

image.php



asa este aikon... iti dau mare dreptate ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus