Unique Vs RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aikon....eu nu m-am referit la prietenii cu care te vezi....in RL....eu m-am referit la prieteniile de pe joc....care majoritate sunt de fatada...

Gen....comod a fost dezamagit de mordrique ca se impacau bine pe mess.....astea is vrajeli de 2 lei.... Omu se plictisise probabil de incompetenta unora din RW.....si a cautat si el un motiv sa se lase...

ma rain ma uimesti cat esti de destept si le sti pe toate
macar inainte sa faci afirmati aberante intreaba si tu inainte!!!!
pentru mine nu esti mai mult decat Ceausescu al jocului!!!


cat despre prieteni ce sa zic,daca te-ai dus si tu la munte cu cineva gata e prietenul tau? e cale lunga sa sti pe viitor
daca iti dau 2 beri vi si imi pupi mana cred!!!
dovedeste in razboi cat esti de bun si mai lasa manevrele de culise,a daca mai ai cui ca jocul nu se mai joaca de mult frumos,doar pe pile si interese!!!

de aia se lasa multi ca sunt scarbiti de ce vad in jur!!!nu de prieteni pe mes ca in astea numai un naiv ca tine mai crede!!!
 

DeletedUser

ciudat ca leul zicea altceva de ce zici tu, la acel rollback ciudat rau de tot si ca sa recunoasca ei ceva acum trebuie sa aibe mult tupeu si ma indoiesc de asta :D :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Habar nu am despre ce vorbesti ... :| macar daca faci afirmatii sustinele
 

DeletedUser

lasa ca stii tu mai bine, catre cine ai zis asta ;), persona respectiva mi-a zis la tel si nu prea am ce sa iti arat ;)
 

DeletedUser

daca tu crezi ca se da rollback pt un om ... inseamna ca esti prea posedat de acest joc
 

DeletedUser

Shinobi666 astept s aimi zici pentru ca afirmi ceva si te dai inapoi , nu e prea frumos
 

DeletedUser

@aikon ei lasa ca nu era pt un om si rugayah era in pericol mare, deasta se si explica de ce sprijinul mergea si atacurile s-au intors inapoi ;).

@Leul999 sti bine cand cineva a venit la tine dupa sprijin si ti-a zis ca e groasa si ca are nevoie de ajutor iar tu ai zis " stai sa vorbesc cu rainn21 sa vedem ce poate face" iar dupa acel rollback iai zis "multumit, sa rezolvat nu" poate iti spune ceva numele de krombach :rolleyes: :cool:


LE: nu ma dau inapoi ci doar am putina treaba si raspund si eu cand pot ;)
 

DeletedUser

nu imi spune nimic numele ... si inca nu stiu la ce te referi ... daca vrei nu ar fi rau sa imi improspatezi memoria si sa nu o mai ocolesti atat
 

DeletedUser

e pe naiba hai ca asta e tare ca nu iti spune nimic numele de krombach :)) a fost cu la tine in rib o perioada si imi zici ca nu cunosti numele, ce era de spus se spuse, la afirmatia lui rainn care zicea ce zicea dupa contul sau raskapur21 sau ceva de genul
 

DeletedUser

il stiu pe krombach dar numele lui nu imi spune nimic in situatia de fata in cazul explicatiei care mi-ai dat-o ( niciuna inca )


Nu stiu cine e raskapur21 si nu se spuse nimic pentru ca tot ocolesti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu nu ocolesc nimic, iti zisei cam ce mai zis krombach si anume fragmente din discutia purtata cu el ;) nu pot sa aduc stenograme asa cum doreste lumea importat este ca a avut loc acea discutie, pe atunci el era in Sparta si stii tu mult mai bine la fel si rainn21, daca nu era asa nu aveati de ce sa va agitati atata, nu ?
 

DeletedUser

am inteles ideea :)) gata m-am retras de pe extern pana data viitoare :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

@aikon ei lasa ca nu era pt un om si rugayah era in pericol mare, deasta se si explica de ce sprijinul mergea si atacurile s-au intors inapoi ;).

@Leul999 sti bine cand cineva a venit la tine dupa sprijin si ti-a zis ca e groasa si ca are nevoie de ajutor iar tu ai zis " stai sa vorbesc cu rainn21 sa vedem ce poate face" iar dupa acel rollback iai zis "multumit, sa rezolvat nu" poate iti spune ceva numele de krombach :rolleyes: :cool:


LE: nu ma dau inapoi ci doar am putina treaba si raspund si eu cand pot ;)

atunci poate imi explici de ce cand v-am bagat 400 de atacuri fi fake-uri mi-au disparut toate din cauza serverului...sau iti amintesti doar ce vrei tu...ce era in favoarea mea nu si in defavoarea:|...
si app...la cum atacati voi...nu o sa m asperie niciodata nici 1000 de atacuri de la voi ...dar cate 100 si mai ales toate pe un sat...inca 3-4 fake-uri pe satele din jurul lui...si va mai si mirati apoi de ce nu l-ati luat...pai asa faceti voi action???
 

DeletedUser

sa ii zici multumesc lui Leul999, ca te-a sprijinit si cand erai atacata, iti statea sitter iar cand se dau atacuri de la tine le da canibalulcatalin ca tu nu esti instare sa faci nici una din astea doua ;) sau ai uitat ? ce paguba sa ne fi facut tu noua ca l-ati atacat pe motonache cu 600 de atacuri si nu ati luat nimic asa ca nu mai vorbi aiureli ca tu sigur te-ai uitat la alt film :D. aaaa si sa nu uit nu mai vorbi de R~W ca noi nu am fugit in Unique sa ne salvam pielea si cine nu a intrat in Unique a doua zis a fost inchis culmea "paranormalului" ca sa zic asa :cool::rolleyes:
 

DeletedUser14300

sa ii zici multumesc lui Leul999, ca te-a sprijinit si cand erai atacata, iti statea sitter iar cand se dau atacuri de la tine le da canibalulcatalin ca tu nu esti instare sa faci nici una din astea doua ;) sau ai uitat ? ce paguba sa ne fi facut tu noua ca l-ati atacat pe motonache cu 600 de atacuri si nu ati luat nimic asa ca nu mai vorbi aiureli ca tu sigur te-ai uitat la alt film :D. aaaa si sa nu uit nu mai vorbi de R~W ca noi nu am fugit in Unique sa ne salvam pielea si cine nu a intrat in Unique a doua zis a fost inchis culmea "paranormalului" ca sa zic asa :cool::rolleyes:

astea sunt fanteziil etal esau ce?...pe motonache al anu am organizat niciodata nimic...poate nicugurzu ...doar c aau dost vre-o 100 de full-uri si vre-o 200 de fake nu 500 de full-uri cum se lauda el...si alea trimise la misto...doar ca sa il tinem ocupat pana luam noi satele lui ramses;))) asa ca...las-o balta...iar cand eu am plecat in unique...nu aveam un atac de la voi si nici nu avusesem de ceva vreme!...copile...revino la realitate...trezestete din visul ala frumos in care traiesti tu!
 

DeletedUser

ha ha ha nu ai ati organizat nimic pe motonache, dureros sa vad o persoana cum se minte singura in halul acesta, a fost ultimul vostru mare "action" facut pe el inainte sa fugiti de frica in Unique ;)
 

DeletedUser14300

pfff....poate aia de langa el sa fi organizat ceva..vmihai si altii...eu nu:D ...si oricum nu s-a facut nimic oficial! nu am vazut circulare in trib sau postari pe forum....dar daca au facut baietii mei asa ceva si fara sa ma implic eu...chiar mai mult ...fara macar sa stiu...ii felicit...mai ales ca au reusit sa va dea peste cap intratat incat sa mai discutati inca de aceal action...inseaman ca sunt mult prea buni fat ade cat credeam eu...sa imi fie rusine ca imi dau seama abea acum de asta...sper sa ma iertati baieti...se pare ca nu v-am apreciat indeajuns>:D<
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus