Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

la nivel de replici dominati clar vad:)

granita nu e inca stabila, sa se faca o granita calumea si vedem atunci .
replici de genu de mai sus poate da oricine care'si pune'n minte sa faca asa **.


bafta

spinuletzule sa te vad unde te duci cand ajung langa tine.....ca o sa ajung fii sigur. Cum stai cu programul? esti a 12-a? sau muncesti? Ca sa stiu cate nopti te tin treaz.... PS: RAinn
2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat din anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13364

spinuletzule sa te vad unde te duci cand ajung langa tine.....ca o sa ajung fii sigur. Cum stai cu programul? esti a 12-a? sau muncesti? Ca sa stiu cate nopti te tin treaz.... PS: RAinn

merg pe lumea cealalata :)
merg in alt trib doar daca qiilindory vrea asta, in rest raman in sas ;)
astept sa vii, no problem :rolleyes:
 

DeletedUser

merg pe lumea cealalata :)
merg in alt trib doar daca qiilindory vrea asta, in rest raman in sas ;)
astept sa vii, no problem :rolleyes:

Rangul tau de atacator nu prea imi spune ca esti o provocare buna....
266 Sp1suLeTz 8,72 Mio.

probabil ca ar trebuii sa vina colegii mei de 1 mil ca ** aia au mai mult ca tine la atacator...

234 scorpio21 9,38 Mio.
122 alexucosmin 12,79 Mio.
166 yneman 11,32 Mio.

Si lista poate continua....si vorba aia ei nu au nici makar jumate din punctele tale...

Stii satele de barbari nu riposteaza....
 

DeletedUser13364

Rangul tau de atacator nu prea imi spune ca esti o provocare buna....
266 Sp1suLeTz 8,72 Mio.

probabil ca ar trebuii sa vina colegii mei de 1 mil ca ** aia au mai mult ca tine la atacator...

234 scorpio21 9,38 Mio.
122 alexucosmin 12,79 Mio.
166 yneman 11,32 Mio.

Si lista poate continua....si vorba aia ei nu au nici makar jumate din punctele tale...

Stii satele de barbari nu riposteaza....

rain au mai incercat si altii cu faze de genu sa ma "oftice" cu inamicii invinsi ... nu ma intereseaza pe mine asta ...

vedem la war ce va fi ...
 

DeletedUser13364

atunci katerinka cum ii zici tu
pe 27 parca e , sa pun telu sa sune sa nu uit :cool:
 

DeletedUser16008

Eu cu sp1su luptam cat o fii cand nu o sa mai aibe rost dam stergere cont si adio timp pierdut aiurea :D
 

DeletedUser16008

adica nu dam delete ca avem treaba :)
tu creezi diversiuni ma ? sau ce faci ?:) vrei sa faci viata usoara la "katerinka"

dupa ce se termina razboiul asta eu cred ca imi inchei socotelile cu lumea 5 si probabil si cu 11:D

PS: bafta SAS :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13364

las ca nu e nevoie sa pui telu o sa te sune colegii si o sa iti zica ca pleaca din trib :)


daca pleaca e alegerea lor rain ..
nu ii tine nimeni cu forta ...
vor sa lupte alaturi de +SAS+ ? sa o faca ... nu vor ? sa plece ... e simplu :)
 

DeletedUser

daca pleaca e alegerea lor rain ..
nu ii tine nimeni cu forta ...
vor sa lupte alaturi de +SAS+ ? sa o faca ... nu vor ? sa plece ... e simplu :)

O sa pierdeti puncte.....iti dai tu seama ce faceti? mai faceti o fuziune :D makar de ati fii ajuns si voi mai aproape la punctaj.....

Inutila fuziune sincer...
 

DeletedUser

Rangul tau de atacator nu prea imi spune ca esti o provocare buna....
266 Sp1suLeTz 8,72 Mio.

probabil ca ar trebuii sa vina colegii mei de 1 mil ca ** aia au mai mult ca tine la atacator...

234 scorpio21 9,38 Mio.
122 alexucosmin 12,79 Mio.
166 yneman 11,32 Mio.

Si lista poate continua....si vorba aia ei nu au nici makar jumate din punctele tale...

Stii satele de barbari nu riposteaza....

cate milioane aveai tu, la atacatori cand aveai 4 milioane c ai inobilat juma de t.t. nu mai ** de alti cand tu asta reprezinti
 

DeletedUser

yeap,numai superjucatori in sas,aseara aveam 28 de atacuri cu lancieri,spade si grei,acum au mai ramas 21.spis,ai fi putut macar sa nu iei satele omului inainte sa ii ajunga atacurile.chestia e ca in acelasi stil au atacat pana acum vreo 30 de la voi,tot asa aveti de gand sa atacati si pe baietii din unique?
nu de alta dar cel putin grupa lui setzel o stiu si nu vad bine zona de pe langa si aveti cativa refugiati pe care i-ati luat din afo,pardon,dhbm care cu tot sprijinul vostru pierd sate si noi pe aici nu prea stim sa jucam,dam si noi la plezneala.ce veti face cand va veti trezi cu atacuri de la jucatori de la 3 mil in sus?:))
da,probabil stergere cont cum au facut din pacate si altii din fostul meu trib.
 

DeletedUser

florinch ai mai primit un avertisment pentru acele "k" si "sh".
nu ma face sa il dau si pe al doilea
 

DeletedUser

asa rain, fa tu ordine, miscari, manevre, combinatii si alte alea si scapa-ne de noobi, uscaturi etc.
pana ajungi sa te bati cu spis ai grija sa nu te trezesti ca te bati cu actualii colegi.
numai bine iti doresc si asteptam cu nerabdare mutarile pe care le vei face zilele ce vor veni.
 

DeletedUser

sp1sulez crezi ca Unique e pe primu loc de atata timp din gresala a stiut doar sa isi joace cartile mai bine ca alti si de acea merita tot respectu cinste lor acu eu unu sunt de parere ca naveti sanse in fata lor dar ramane de vazut pote o sa ne surprindeti vom vedea
 

DeletedUser

A referitor la jucatori care au crescut din sate de barbari bravo lor sau folosit de anumite metode sa ajunga mari . Acu ramane de vazut daca o sa stie sa le foloseasca la potential maxim.
 

DeletedUser

WaRooM a terminat cu M.T. si acum incept cu +SAS+.Unique vs +SAS+.Foarte interesant.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus