Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

stranutelu a fost un 'mare' conducator...3 razboaie cu 3 triburi din primele 4.....atat de bine juca triburile incat ca si conducator nu avea niciun sat luat de la dusmani....avea 99% innobilari interne...il lasa lumea sitter si se trezea fara sate...a dat dizolvare trib dupa ce in prealabil a dat o circulara prin care a injurat toti membrii tribului....isi da cu parerea de zici ca e ioanitoaia la procesul etapei...daca erai ciumeg ramaneai si jucai....asa ca parerea ta nu cred ca intereseaza pe cineva
 

DeletedUser9828

fiecare cu parerea lui, adevarul ii undeva la mijloc dar nu asta conteaza acum
cum a zis si bebecul sfarsitul asta ii alt inceput pt toti

pt fostii SAS: terminati cu discutiile inutile aici trebuie sa va amintiti partile bune cu astea sa ramaneti


Ps ober tu esti de vina :))


Ps2 cand se deschide o lume noua poate ne adunam cativa din fostii si ne mai "certam" :))
 

DeletedUser

stranutelu a fost un 'mare' conducator...3 razboaie cu 3 triburi din primele 4.....atat de bine juca triburile incat ca si conducator nu avea niciun sat luat de la dusmani....avea 99% innobilari interne...il lasa lumea sitter si se trezea fara sate...a dat dizolvare trib dupa ce in prealabil a dat o circulara prin care a injurat toti membrii tribului....isi da cu parerea de zici ca e ioanitoaia la procesul etapei...daca erai ciumeg ramaneai si jucai....asa ca parerea ta nu cred ca intereseaza pe cineva

21.gif
desi ai mare dreptate , eu raman de parere ca stranutelu a fost un conducator bun
105.gif
faptul ca a stat cu tribul pe locul 3 atata vreme , spune ceva
10.gif
dar si treaba cu 99% intern e adevarata
24.gif
 

DeletedUser

pai a stat tribul destul pe locul 3 dar batea NATO la noi ca la fasole...oricum daca nu dadea desfiintare eram mancati de vii


Cel mai rau ma enerveaza cand aud pe unii "stranutelu este un caracter aparte".Care caracter cand el vorbea cu unu' de lucra pe la SRI ca sa sparga calculatorul unui anumit conducator de trib ca sa dea dizolvare trib?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

stranutelule iar ai aparut frate....esti precum gripa porcina...apari- dispari...lasa-ne frate sa jucam...iar te bagi in seama aiurea....daca ce jucai tu se numeste triburile,ai dreptate,nu stiu sa joc.

nu am sustinut niciodata ca am fost un jucator bun.
am impartit moca peste tot :)),daca luam moca doar pentru mine eram **
eu frate cu tine? :)) am disparut demult mai,dar iti explicam ca nu ai habar nici acum de acest joc.
res tul es te can-can

spisuletz-ce sa zic?nu am stiut,pana mea,oricum nu ma intereseaza ce trib era +SAS+ etc,tu trebuia sa vorbesti de tine,daca iti pasa de +SAS+ nu te duceai la dusmani.
ia-o logic si strategic,ia-o t u cum vrei.
nu stiu de ce sustii alte idei,in fine.

pai na , conteaza ca era el blindat , ca de voi nu il prea interesa :D

multumesc de sprijin.


pai a stat tribul destul pe locul 3 dar batea NATO la noi ca la fasole...oricum daca nu dadea desfiintare eram mancati de vii


Cel mai rau ma enerveaza cand aud pe unii "stranutelu este un caracter aparte".Care caracter cand el vorbea cu unu' de lucra pe la SRI ca sa sparga calculatorul unui anumit conducator de trib ca sa dea dizolvare trib?


avand in vedere ca ai fost catelusul meu nu stiu de ce mai comentezi
nu,nu sunt un caracter aparte,eu tin doar cu ideea de TRIB,nu de individualisto-moca.
Am vorbit si cu maicata :D
Auzi si tu,SRI.
Iti mai aduci aminte de cosmonautu ala care trebuia sa loveasca in satelit sa numai mearga jocul triburile cu prastia?
:))
Cand postez eu,hop si tu,te "durea" cand luau altii moca si tu nu puteai.
Tristule.

Nu stiu de ce dar regret ca a disparut +SAS+ si jos palaria ca Waroom a facut atatea.


succesuri!

nu postam,daca nu era ceva interesant.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843


21.gif
desi ai mare dreptate , eu raman de parere ca stranutelu a fost un conducator bun
105.gif
faptul ca a stat cu tribul pe locul 3 atata vreme , spune ceva
10.gif
dar si treaba cu 99% intern e adevarata
24.gif

Am avut si eu meritul meu.
Norocul tribului a fost ca au fost aproximativ 10 persoane care au functii in viata de zi cu zi destul de importante si nu stateau in niste sate ca altii.
Nu le pasa de ce triburi erau sau mai stiu eu ce.
Le-a placut ideea de a ramane intr-un trib pana la capat si impreuna asa am facut acest lucru.
Au mai fost si alte aproximativ tot 10 persoane care au fost destul de sarite de pe fix,sa se lupte cu imposibilul etc.
restul este cancan.
Nimeni nu a fost stapan pe satele nimanui.

NOI a facut istorie acum mult timp.

aici este vorba de tribul +SAS+ si EU PERSONAL NU SUNT BUCUROS CA NUMAI EXISTA,nu-mi vine sa cred.
 

DeletedUser

Acum observ ca pe langa calitatile de lider ai si simtul umorului...nu ma 'durea' ca luau altii sate moca ma durea faptul ca voi cei din conducere va plangeati toata ziua ca ala nu trimite sprijin,ca s-au mai pierdut nu stiu ce sate.Eu cred ca pe langa faptul ca esti obsedat de triburi te si droghezi din moment ce afirmi ca eu am fost catelasul tau din moment ce tribul NOI nu m-a ajutat cu ABSOLUT nimic.

Cred ca in viata reala esti un lache flaushat care nu te baga nimeni in seama si ai reusit sa iti exprimi frustrarile cu ajutorul functiei de conducator pe care o aveai.


Cica tineai cu idea de trib nu cu ideea de individualist -moca =)))))))))))))))))))))cred ca nici lumea din alte triburi nu te crede.Ai uitat ca iti dadea lumea sitter si in 2 zile ii lasai fara sate?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9828

Arguing on the internet is like participating at the Special Olympics. No matter if you win or not, you'll still remain a retard...


multi ar trebui sa il foloseasca ca si motto
 

DeletedUser6843

Acum observ ca pe langa calitatile de lider ai si simtul umorului...nu ma 'durea' ca luau altii sate moca ma durea faptul ca voi cei din conducere va plangeati toata ziua ca ala nu trimite sprijin,ca s-au mai pierdut nu stiu ce sate.Eu cred ca pe langa faptul ca esti obsedat de triburi te si droghezi din mome

Eu am postat nt ce afirmi ca eu am fost catelasul tau din moment ce tribul NOI nu m-a ajutat cu ABSOLUT nimic.

Cred ca in viata reala esti un lache flaushat care nu te baga nimeni in seama si ai reusit sa iti exprimi frustrarile cu ajutorul functiei de conducator pe care o aveai.


Cica tineai cu idea de trib nu cu ideea de individualist -moca =)))))))))))))))))))))cred ca nici lumea din alte triburi nu te crede.Ai uitat ca iti dadea lumea sitter si in 2 zile ii lasai fara sate?

Tu ai postat cu viteza cosmica dupa mine,restul deduci tu :)),cine e mai terminat.
Mi-a facut placere,tot ce am facut
-in afara ca l-am luat la misto e brad1 si mi-a dat o lectie de viata.
-ca am injurat o femeie in ultimul hal

in rest nu am nici un regret,am ajutat pe cei care meritau,tu erai doar unul care dadea cu matura :D


Daaaaaaaaa sunt cel mai mare lake flausat si replicile le caut pe google :)).
Am ochelari,130 de kg,beau limonada si NU AM VIATA PERSONALA SI CAUT PRIETENI De PE TRIBURILE SI NICI Cu EI NU MA ADAPTeZ :))
 

DeletedUser

eu trebuie sa recunosc ca am si avut ce invata de la el.expresii gen "trupe trimise la plimbare,da-mi sitter pt 24h sau da-mi parola sa-ti fac niste setari " mi-ar fi fost si acum necunoscute.:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

ai ajutat pe cine a meritat si s-a ajuns la desfiintare.Intrebai lumea din trib daca se mai fac angajari la ei la munca,ragaiai de foame pe la calculator.


-colegul sir a uitat sa aminteasca de alta replica de-a voastra din conducere 'suntem obligati sa innobilam intern pentru ca nimeni nu ne trimite sprijin si trebuie sa ne facem singuri aparare'.

Aici pe extern vorbesti atlfel si ti-ai creat alta imagine.Cei care am fost colegi de trib cu tine nu halim vrajeala ta.
 

DeletedUser6843

am trimis in deplasare si mai trimiteam daca se mai putea :D

daca aveti ceva sa imi spuneti puteti sa imi dati mesaj pe l5 intru cu nick-ul
nu demonstrati pe forum ca sunteti noobi si ca v-a durut ideea ca v-am dat clasa si vreti sa faceti off-topic.

crapa inima-n voi :D
mie nu-mi pasa.

invatati jocul.

#
felicitari Unique

am incheiat



nu a fost desfintare(faci parte din noobi)
cei care au pus osul la alcatuirea tribului NOI,joaca acum pe alta lume ;)
greu,greu....te joci de atata timp si nu cunosti jocul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


da sunt noob nu sunt profesionist ca tine sa dau circulara si sa injur tot tribul;)


eu cred ca tu traiesti pe alta lume...care clasa???(clasa ne-ai dat tuturor de pe l5 la innobilari interne cu siguranta)nu aveai NICIUN sat luat de la dusmani...nu am auzit pe nimeni sa te laude vreodata ce bun jucator esti tu....simti nevoia sa te lauzi singur....mai degraba crapa inima in mine ca nu m-am pregatit ca tine pentru interviu pentru postul de "lider".....ma rog am observat de-a lungul timpului ca daca intri in polemica cu prostii e posibil sa nu mai termini.PUNCT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843


da sunt noob nu sunt profesionist ca tine sa dau circulara si sa injur tot tribul;)


eu cred ca tu traiesti pe alta lume...care clasa???nu aveai NICIUN sat luat de la dusmani...nu am auzit pe nimeni sa te laude vreodata ce bun jucator esti tu....simti nevoia sa te lauzi singur....mai degraba crapa inima in mine ca nu m-am pregatit ca tine pentru interviu pentru postul de "lider".....ma rog am observat de-a lungul timpului ca daca intri in polemica cu prostii e posibil sa nu mai termini.PUNCT

citeste ce ai scris mai sus.
ai spus ca la unii le-a placut mentalitatea mea tribara.:)
da....am avut al 2-lea sat din cele 300 de sate.
daca vroiam putam sa am 700 de sate la cati imi spuneau ca se lasa de joc.

problema voastra! voua nu va dadeam moca :)),nu v-am dat moca si voi nu erati loiali NOI 100%
ca am avut eu un feeling,cui trebuie si cui nu trebuie,asta tine numai de mine :p

certuri de la moca :))

la cat moca ati luat cand am dat NOI stergere tot nu v-a ajuns?
acum trebuie sa luptati pentru sate,numai luati sate de barbare de 9.000 moca?:))


au intrat mocarii pe forum

da mai,sunt jucator super slab,asa si?:))
 

DeletedUser

stai calm ca nu te cauta nimeni ...daca nu apari tu pe aici nu te baga nici dracu in seama....la furaciuni nu am cum sa te intrec dar la jocul asta iti dau clasa la orice ora...v-am tinut cu 3 jucatori jumate din razboiul cu Nato....eu luam de la ei si tu luai de la NOI....si spre deosebire de tine eu am statistici in spate care pot sustine ce spun aici.
 

DeletedUser6843

am trimis in deplasare si mai trimiteam daca se mai putea :D

daca aveti ceva sa imi spuneti puteti sa imi dati mesaj pe l5 intru cu nick-ul
nu demonstrati pe forum ca sunteti noobi si ca v-a durut ideea ca v-am dat clasa si vreti sa faceti off-topic.

stai calm ca nu te cauta nimeni ...daca nu apari tu pe aici nu te baga nici dracu in seama....la furaciuni nu am cum sa te intrec dar la jocul asta iti dau clasa la orice ora...v-am tinut cu 3 jucatori jumate din razboiul cu Nato....eu luam de la ei si tu luai de la NOI....si spre deosebire de tine eu am statistici in spate care pot sustine ce spun aici.

te-a contrazis cineva?
tu ai o varsta-RUSINE!!!
ce spun eu si ce spui tu.
esti suparat ca nu ai luat si tu moca?
imi fac cont la margine,il cresc si vi si il iei moca.
cand vezi ca iti dau replica,tu cauti alta.
nu-mi place asa!!!
sustineti o idee!!!
ai stat prea mult la PC-RESPIRAAA!!! trage aer in piept si da-mi o replica decenta sau invata sa iti sustii o idee.


sunt calm mai tristule fara moca
 

DeletedUser

nu inteleg de ce tot sustii ideea asta cu satele moca...care invidie?pe TINE?tu chiar asa important te crezi incat sa te invidieze lumea?

ti-am spus....in viata reala nu iti acorda nimeni atentie si aici ai impresia ca esti invidiat....aveam si ce sa invidiam la tine...frustrarile ti le poti exprima in alta parte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu dupa cum vezi nu am nevoie de moca...sunt in stare sa le iau singur...cred ca de foame faci asa.

Ps.ce-ai facut tu pe triburile pot face oricand,tu ce am facut eu niciodata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus