Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

eu dupa cum vezi nu am nevoie de moca...sunt in stare sa le iau singur...cred ca de foame faci asa.

Ps.ce-ai facut tu pe triburile pot face oricand,tu ce am facut eu niciodata.

Te rog sa iti iei pastilutele :)),nu are rost sa spunem aici de ce boala suferi
TU aveai 200 de sate si nu stiai ce inseamna un sat de atac =))
In fine.
Revin maine,ok?

eu dupa cum vezi nu am nevoie de moca...sunt in stare sa le iau singur

Esti un adevarat elitist.
Poti lua moca singur.
Un adevarat talent.
 

DeletedUser

de ce mai este deschis acest topic?

SAS a disparut

il rog pe XBLANDY,care ne amendeaza imediat ,pentru orice mizerie,sa ia masuri si sa il inchida ca altfel il banam noi:cool:
 

DeletedUser13364

stranu te uitase lumea, poti pleca linistit


bye bye ... zboara spre Londra

daca tu nu mai joci , lasa pe altii sa o faca
 

DeletedUser6843

stranu te uitase lumea, poti pleca linistit


bye bye ... zboara spre Londra

daca tu nu mai joci , lasa pe altii sa o faca

Daca ai fi atent.
Eu cred ca am scris mai mult decat tine si altii din +SAS+ ca sunt surprins ca numai exista +SAS+.
Vroiam sa imi exprim si eu punctul de vedere si acest lucru am facut pana la urma,apoi s-a ajuns la tam-tam.
Avand in vedere ca ne stiam ca triburi,trebuia sa imi dau si eu cu parerea si am acest drept :D.
As incheia sa spun ca esti un jucator slab ca si caracter,dar ar insemna sa fac off-topic.
 

DeletedUser4920

Daca stiam ca esti atat de sigur pe ce spui , puneam un pariu pe podoaba ta capilara :)) si mie ca castigam si te tundeam zero :D
 

DeletedUser

ia zi ma , vi la meeting in brasov? cu mine si inca 2-3 :D

on UNIQUE , succes sa aveti :D
 

DeletedUser

Te rog sa iti iei pastilutele :)),nu are rost sa spunem aici de ce boala suferi
TU aveai 200 de sate si nu stiai ce inseamna un sat de atac =))
In fine.
Revin maine,ok?



Esti un adevarat elitist.
Poti lua moca singur.
Un adevarat talent.



deja cand nu mai ai ce sa zici o dai in jigniri ieftine...stiam ca nu dureaza mult sa iti iasa la iveala caracterul ieftin
 

DeletedUser



:)) :)))



mno , fi sigur ca atunci cand vede xblandy postul tau , numai de ciuda iti impusca 10 puncte :)))

ca sa fiu si eu ontopic , daca nu se desfiinta SAS , in 4-5 , maxim 6 luni nu mai era unique :))

NU stiu situatia care era intre SAS si UNIQUE dar stiu ca pe partea cu UFO au stat f prost la razboi aveau de 10 ori mai multe sate luate de la ei decat ei de la UFO si sa nu mai zic ca au stat prost si cu academia L.UF.D si noi nici nu prea am atacat =)) deci nu cred ca e corect ce spui referitoriu la faptu ca in 6 luni nu mai era UNIQUE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da .. si sa nu iti spun ca eu nu am fost in SAS , ci in WANTED .. de la inceputul lumii , aproape :rolleyes:
 

DeletedUser

lasa ionut.. nici cu tine nu mi-e rusine.. acum in ultimul timp intradevar...nu prea ai mai facut spam.. dar cu ceva timp in urma? postarile tale erau peste tot...


cat despre tine deeah...si despre ceilalti care ai intrat in alta parte... si cand a fost conflictu cu over..ai iesit repede si una 1-2 in UFO...acum la fel... ce sa reiese din asta?

din cate stiu eu tu erai din academie...
n am nimic cu tine dar repet lasa ne cu parerile tale despre alti jucatori k habar n- ai ;) ...vorbeste despre tine nu de mine,spis ,over si altzii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

n`are rost sa va mai bateti capul cu el. e doar un anonim care a postat si el ceva la plictiseala...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus