Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

Buna seara,

Incepand cu data de 27.03.09 orele 00:00 ,alianta dintre +SAS+ si Unique se va rupe , si se va transforma in war.



Motive :
Nerespectarea aliantei -Atacarea sub alianta
-Recrutarea jucatorilor din R~W
-Recrutarea jucatorilor din Gloria

Si nu in ultimu rand refuzul dumneavoastra de a ne puna academia la dimplomatie ba mai mult ati atacat atacademia.


Cu respect,
Setzel




Acesta este mesajul oficial dat conducerii +SAS+ care a luat la cunostinta , am discutat cu dansii stiu de situatia .

Fie ca cel mai bun trib sa invinga.
 

DeletedUser7272

Zicea bine cine zicea ce zicea cand zicea...si toata lumea il lua in ras.

Bafta la ambele tabere..se cam inmultesc fronturile pentru unique sa vedem cum va veti descurca !
 

DeletedUser3101

succes ambelor triburi...
sper sa fie un razboi curat.....
 

DeletedUser

vreau pe aceasta cale sa imi cer scuze pentru toti fani mei pentru informatiile eronate pe care l-am pus pe forum ... se pare ca ca de SAS nu mai are loc unique pe harta, UFO mai asteapta ...:D
 

DeletedUser

Zicea bine cine zicea ce zicea cand zicea...si toata lumea il lua in ras.

Bafta la ambele tabere..se cam inmultesc fronturile pentru unique sa vedem cum va veti descurca !

poi cam cum se inmultesc? in loc de celebrul tau fost trib acum e +SAS+ deci e cam egal numarul dusmanilor iar front? tu nu esti front.:))
 

DeletedUser7272

Am zis eu ca reprezint un front intreg ? Mai e si shukaru1 pe acolo..mai sunt si baietii din Sas acolo...modrique randi,specialul..comod..mai enumar ?
 

DeletedUser

da nu fuzionati?k cu ykzlcn o fuzionat waroom!sa vedem acuma ce se intampla:D
 

DeletedUser

cu sas e granita mare,vor recruta cativa juc ,doar cativa,in rest surprize nu vor fi ,
dark cu ufo ,granita mica,jucatori putini activi si buni pe cand sas ciuca batai
 

DeletedUser7272

Baieti gata ca derivam prea mult de la subiect..
Un nou razboi a aparut pe l5 mai bine dezbatem aceasta tema decat locurile din clasament :p
 

DeletedUser

daca +SAS+ este la fel ca in razboiul cu UFO atunci sansele sunt mici rau pt ei ...


Side 1:
Tribes: UFO
Players:

Side 2:
Tribes: +SAS+
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,942
Tabăra 2: 51,185
Diferență: 43,243

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 707
Tabăra 2: 45
Diferență: 662

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 67,117,950
Tabăra 2: 300,189,938
Diferență: 233,071,988

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,322,108
Tabăra 2: 423,009
Diferență: 6,899,099

image.php
 

DeletedUser13364

pici ca la toate temele nu prea ai mare legatura cu topicu, nu te supara.
Asteapta sa vedem ce va fi.

Granita se cunoaste destul de bine ... nu uita, +SAS+ s'a mai batut cu granita aia , adica cu F~K ... si cu cine mai e granita ? cu fosti dhbm ? se stie si granita aia.


o sa se mai faca mutari bineinteles, vom vedea


Bafta waroom si sas
 

DeletedUser

bafta UNIQUE,oricum santeti castigatori chiar inainte de a incepe
va fi o lupta ciudata in est se vor bate intre ei fosti NOI ,iar in partea centrala vechi prieteni intre ei,cam asta va fi razboiul
se vor ataca fosti colegi de trib intre ei si prieteni intre ei,un razboi urat
 

DeletedUser

pici ca la toate temele nu prea ai mare legatura cu topicu, nu te supara.
Asteapta sa vedem ce va fi.

Granita se cunoaste destul de bine ... nu uita, +SAS+ s'a mai batut cu granita aia , adica cu F~K ... si cu cine mai e granita ? cu fosti dhbm ? se stie si granita aia.


o sa se mai faca mutari bineinteles, vom vedea


Bafta waroom si sas

mai baiete ce am zis eu gresit ... am spus doar daca +SAS+ se va bate ca si cu UFO ... totusi 600 sate cucerite nu a fost de la inactivi nu ? atunci +SAS+ are slabe sanse ... eu imi dau cu parerea ma poti injura sau faci ce vrei ... +SAS+ 20% sanse in acest razboi ...

deci eu nu imi explic fuziunea cu Gloria ... deci +SAS+ e la capatul celalalt al hartii de Gloria ... credeti ca veti schimba ceva prin aceasta mutare ? parerea mea e ca nu ... fii sigur ca acea zona de jos se va bate cu zona de jos a tribului UNIQUE si zona de sus adica Gloria se va bate cu zona de sus a tribului Unique ... ca pana accum ... totusi ceva ati obtinut (cativa membri si cateva sate in plus )
 

DeletedUser13364

mai baiete ce am zis eu gresit ... am spus doar daca +SAS+ se va bate ca si cu UFO ... totusi 600 sate cucerite nu a fost de la inactivi nu ? atunci +SAS+ are slabe sanse ... eu imi dau cu parerea ma poti injura sau faci ce vrei ... +SAS+ 20% sanse in acest razboi ...

deci eu nu imi explic fuziunea cu Gloria ... deci +SAS+ e la capatul celalalt al hartii de Gloria ... credeti ca veti schimba ceva prin aceasta mutare ? parerea mea e ca nu ... fii sigur ca acea zona de jos se va bate cu zona de jos a tribului UNIQUE si zona de sus adica Gloria se va bate cu zona de sus a tribului Unique ... ca pana accum ... totusi ceva ati obtinut (cativa membri si cateva sate in plus )


analizeaza cuvantul strategie ... si ai sa intelegi mutarea asta .



oricum nu cred ca esti cel potrivit sa ** de fuziunea asta ... din MT nu ati luat voi ? din NOI nu ati luat si voi ?
 

DeletedUser

setzel.... intrebare fulger :
cum se face ca pe SAS ii anuntati cu cca. 10 zile inainte de razboi dar cu M.T. atacurile au ajuns in momentul expirari celor 24 de ore ??? sa inteleg ca va fost frica atunci si ati atacat miseleste ?
 

DeletedUser4920

setzel.... intrebare fulger :
cum se face ca pe SAS ii anuntati cu cca. 10 zile inainte de razboi dar cu M.T. atacurile au ajuns in momentul expirari celor 24 de ore ??? sa inteleg ca va fost frica atunci si ati atacat miseleste ?



Nu de M.T. s-a ocupat rainn

2 Caractere diferite care se completeaza asta suntem noi


Lui ii place sa atace din scurt eu ador sa sparg blindajele.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus