Unique vs +SAS+

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9828

mai ai de dat mai multe dupa pariul ala asa ca eu daca as fi in locul tau as tacea :)))))
 

DeletedUser

daca nu va potoliti, am senzatia ca o sa cam frecati tusa din vacanta.... conversatiile astea in 2 pe privat, cum de nenumarate ori mi s-a spus :)
 

DeletedUser

2 lucruri vreau sa zic

1 daca vreti sa vedeti pana la urma ce trib erea mai bun luati toti activi care au fost in sas faceti un trib si continuati razboiu pana o parte castiga

2 cine a zic ca nare rost sa te superi avea dreptate fiecare are o parere si daca ar fi sa ne suparam pt parerea fiecaruia ar trebui sa inebunim

P.S Au fost jucatori de calibru un sas uni au ramas alti sau saturat nau vrut sa contnuie cu alt trib poate as putea sa spun ca au fost fideli tribului pana in ultimu moment sau poatea a fost frica de ce va urma de necunoscut
 

DeletedUser

Nu am mai postat demult timp in acest topic ceva mai on-topic sa zic asa. Fiind plecat in relaxare cateva saptamani, am avut surpriza cand am venit sa vad ca +SAS+ nu mai exista si ca au plecat fiecare pe unde au putut: o parte in Unique, alta in YkzaLcn si altii ramasi s-au impartit in 2 tabere: Live si Tracii, nu stiu cat vor rezista sub aceasta forma, de 2 triburi avand in vedere ca atacurile continua sa ajunga pe ei si nu se vor opri. Intr-un fel regret faptul ca +SAS+ nu mai exista in totalitate pentru ca era un trib pe care nu te plictiseai niciodata sa ataci pentru ca mereu aveai parte de surprize avand o granita in K75 si L85 sustinuta de Sp1suletz, meanking, fightmen si qilindory, care din pacate a renuntat la joc. In urma acestei intamplari vad ca mai toti membrii +SAS+-ului au iesit pe extern sa comeneteze vechea si actuala situatie a hartii din sud-est, dar pe parcrusul razboiului au fst niste anonimi, dar stiti cum e proverbul ala: dupa razboi multi viteji se arata. Nu am nimic impotriva lor, DAR, sa isi dea cu parerea unde stiu ceva, nu unde habar nu au, ba chiar unele discutii sunt puerile, fara sens, discutii amicale intre 2 membri, ceea ce nu intereseaza decat pe ei ci nu si pe altii. Pana la urma nu stiu de ce acest thread mai este deschis, pentru ca +SAS+ nu mai exista, chiar daca membrii au ramas. Oricum dizolvarea +SAS+ nu este numai meritul Unique si cel al lui UFO, un trib compact cu o mana de oameni dar toti profesionisti, mai ales zona unde se afla theprintz si gasca lui, fostii M.T., care nu fug niciodata cand e vorba de atac.
Vad ca mai toti isi dau cu parerea despre tribul care o sa urmeze, ba UFo ba yakuza, ori sunteti nepoti de-ai lui Nostradamus ? Aceste precizari isi au locul la O TeleViziune mai de marca, nu aici. Si cu asta imi inchei postarea. O zi buna tuturor si o vara placuta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus