unirea a doua conturi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

un jucator mia cedat contu iar el ma pus la impartirea legaturii de internet asa k lam pus *** eu ...el nu mai vrea sa joace triburile *** a zis ca imi da contu mie ....dupa cat timp pot sal inobilez sau ce sa fac??:)
 

DeletedUser

sa trimita respectivul ticket la admini ca renunta si vrea sa lase satele ..dupa lasi sitter si poti lua toate satele
 

DeletedUser5151

Nu, doar ca altfel nu se poate. Si trebuie sa il scoti de la impartirea legaturii de net, si sa nu mai intri pe contul sau.
 

DeletedUser

si cand o sa pot sal atac daca il scot de la impartirea legaturii de net?
 

DeletedUser

Eu stiam ca odata ce ai avut un cont trecut la "impartirea legaturii de internet", chiar daca il scoti si nu se mai joaca de pe acelasi calculator(retea, etc), nu mai ai voie sa-l ataci niciodata.
Posibil sa ma insel :).
 

DeletedUser

atunic lamuritima si pe mine daca il atac peste 1 sapt fara sa mai intre ala pe el imi inchide contu sau ce???
 

DeletedUser

nu cred ca ti se va inchide contul dar mai bine cauta altul pe care sa-l ataci pana satele devin sate de barbari.
 

DeletedUser

Eu stiu ca este vorba de 24 de ore...
Incearca sa vezi ce gasesti pe la reguli:D
 

DeletedUser10925

un jucator mia cedat contu iar el ma pus la impartirea legaturii de internet asa k lam pus *** eu ...el nu mai vrea sa joace triburile *** a zis ca imi da contu mie ....dupa cat timp pot sal inobilez sau ce sa fac??:)

Rogi jucatorul respectiv sa anunte prin ticket adminii ca cedeaza contul, va stergeti de la impartirea legaturii de internet si dupa 24 de ore poti lua satele.
 

DeletedUser

Eu stiam ca odata ce ai avut un cont trecut la "impartirea legaturii de internet", chiar daca il scoti si nu se mai joaca de pe acelasi calculator(retea, etc), nu mai ai voie sa-l ataci niciodata.
Posibil sa ma insel :).

Citat din Regulamentul jocului:
§9) Unirea conturilor

În general este permis ca un jucător să cedeze sate altor jucători.(satele trebuie cucerite prin scăderea adeziunii la 0 ) Totuşi, există nişte reguli ce trebuie respectate!!!

Reguli:


  • Doi sau mai multi jucători care au împărţit regulat aceaşi conexiune nu pot să îşi unească conturile.
  • Pe un cont nu poate juca cineva sitter pe o perioada mai lungă de timp doar pentru a da ceda satele contului la care este sitter.
  • Îşi pot uni conturile jucătorii care au împărţit şi împart conexiunea ocazional (aproximativ 10% din timpul de joc).
Rogi jucatorul respectiv sa anunte prin ticket adminii ca cedeaza contul, va stergeti de la impartirea legaturii de internet si dupa 24 de ore poti lua satele.
Asta se aplica doar daca lasa contul pe sitter. Daca nu il lasa nu mai trebuie sa anunte. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oricum pentru evitarea oricaror neplaceri este mai bine sa anunti inainte. Nu te costa decat 2 minute si scapi de orice risc.
 

DeletedUser

va rog raspundetimi repede....

cum pot sa anunt prin tiket??
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus