United vs EoeL si NoName

  • Autor subiect DeletedUser41586
  • Data de început
Scor reacție
0
Conteaza atat de mult de ce nu joc pe harta?
Intreaba-l atunci pe Gundal cum si-a pierdut atacurile si nobilii cand eram eu sitter la playerii ce ii ataca el.
Nu sunt jucator ‘adevarat’ daca nu iau si eu sate(in special d’alea de 1k caci numai asa am vazut ca luati)?

Cu sunatul la ora 4:00 dimineata e alta poveste,nu trebuie sa te bagi tu ;)

Cand ati dat pe Lady Mony i-am blindat satul in 2 ore,cand ati dat pe calistro...era blindat deja(saracu Gundal credea ca daca da la 45 de minute cu nobilul noi nu suntem pregatiti),cand ati dat pe N-ai Tu Treaba am blindat si satul ala in 3 ore(dupa ce split-urile si-au facut treaba si au mancat 2 nobili inainte).
Crezi ca atat eu,cat si ceilalti colegi ai mei stam degeaba pe harta?
Daca da...intreaba-te de ce lost a irosit atatea PP-uri degeaba,de ce Sickoss si Giga au dat in voi 1 saptamana fara sa ii faceti nimic,de ce va gasim totusi dimineata(dupa atata timp) cu atacul in sat,de ce Gundal nu se organizeaza si el ia dea pe un sat asa cum trebuie...
Nu am nimic cu voi,va respect ca si jucatori(da...sunteti buni,ati inchis lumi,oameni cu experienta) dar incercati sa mai jucati si fara PP-uri,e mult mai distractiv asa ;)

Nu stiu de ce nu se organizeaza gundal...dar adevarul e ca gundal e unul dintre jucatorii cu bani dar fara experienta..el incearca sa invete si nu ii e rusine cu asta ..dar in asta consta cat de bun esti tu ca jucator?sa fie altu mai slab?adica scoti in evidenta chestii slabe ale adversarului ca sa ti arati tu valoarea?mi se pare submediocra gandirea ta sincer.Legat de jucatori scosi dimineta,harta trebuie sa se cearna..asa a fost si va fi mereu..ca altfel inchideau 5000 de oameni lumile.
 

DeletedUser48627

Nu stiu de ce nu se organizeaza gundal...dar adevarul e ca gundal e unul dintre jucatorii cu bani dar fara experienta..el incearca sa invete si nu ii e rusine cu asta ..dar in asta consta cat de bun esti tu ca jucator?sa fie altu mai slab?adica scoti in evidenta chestii slabe ale adversarului ca sa ti arati tu valoarea?mi se pare submediocra gandirea ta sincer.Legat de jucatori scosi dimineta,harta trebuie sa se cearna..asa a fost si va fi mereu..ca altfel inchideau 5000 de oameni lumile.
Nu ai inteles cum trebuie...te-ai legat de mine ca pe harta nu ma lupt.Ti-am dovedit ca exista si alte modalitati prin care poti lupta pe harta.
By the way...nu cred ca e imposibil sa te trezesti dimineata la ora 6:30 pentru un minut sa vezi daca ai atacuri,sa scoti trupe afara din sat,sa le bagi la curatare sa ajunga dupa 7:00.Sunt lucruri esentiale pe care multi nu le fac.
Valoare?Nu-mi arat valoarea...valoarea e irelevanta intr-un joc ca acesta.
L61?Nuuu....Speed61 poate ;)
 
Scor reacție
0
Nu ai inteles cum trebuie...te-ai legat de mine ca pe harta nu ma lupt.Ti-am dovedit ca exista si alte modalitati prin care poti lupta pe harta.
By the way...nu cred ca e imposibil sa te trezesti dimineata la ora 6:30 pentru un minut sa vezi daca ai atacuri,sa scoti trupe afara din sat,sa le bagi la curatare sa ajunga dupa 7:00.Sunt lucruri esentiale pe care multi nu le fac.
Valoare?Nu-mi arat valoarea...valoarea e irelevanta intr-un joc ca acesta.
L61?Nuuu....Speed61 poate ;)
Pai din partea mea bine le-ati facut..ti se pare ca a zis cineva de ei ca-s mari jucatori?sau ar trebui sa ne rugam de ei sa se trezeasca la 6:30?Nu s-au trezit,au zburat si aia e,asta nu indeamna ca trebuie sa faci valuri pe extern:)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Sickoss hai sa lasam caterinca si sa vada toata lumea inca odata ce fel de caracter ai (defapt nu ai):

Me Myself and I ieri la ora 11:04
pai sikos a facut ce a facut dupa cum ti.am zis
ia.ma in trib ca o sa aveti de castigat nu sunt de ieri de alaltaieri pe jocul asta


Me Myself and I ieri la ora 11:02
intreaba in trib daca sunt de acord
ptrkn ma stie spear ma stie
cum decideti
Me Myself and I ieri la ora 10:58
e un distrus
Me Myself and I ieri la ora 10:57
imi dati invitatie la voi?
sickoss mi.a furat pp.urile si a disparut
ba mai mult m.a pus si in kkt pe lumea asta..

trebuia sa accept de cand am vorbit cu patrykana..dar s.a bagat el!!

Ai cersit si la SunDance si la Alin de 2 zile invitatiile in United, cei pe care voi, ia ti distrus dupa cum spuneti.
De ce vreti invitatii in trib daca ii bateti?
Caterinca asta proasta ca a intrat cineva pe cont blalblalba, asta ai avut o si pe 59 cu spearrr cu furatul ppurilor.
Esti un jeg de om si asa o sa ramai de aceea nu te suporta nimeni si nimeni nu doreste sa joace cu tine.


P.S.: le ai spus colegilor tai din EOEL cum stateai cu 8k lanci/spade pe sat si ei pierdeau satele ?
Nici pokemingea nu-l mai scoate pe sickoss din asta :D:D
 

DeletedUser48616

Nu mia jucam de acum..stai linistit..dar cat am jucat s.a vaUt, asta spune multe zic eu , nu ? Sa fim seriosi, nu ma ne dam mari tribalisti dar...am dat clasa unitedului cat am jucat, alinutzule..sper sa recunosti asta.. sa recunosti ca daca nu intorceai gg ets foarte greu sa ne bateti..nu am nimic cu tine sau cu jucatorii tai..de aceea ca si dusman iti cer sa admiti ca nu va era deloc usor si ca am prafuit toata zona cat am jucat...defapt...asta spune deja clasamentul,agresorii si aparatorii..nu ?
Patrikana da.ti fie rusinica, m.ai refuzat, o sa ne vedem in alte circumstante..nu.i problema... felicitari united ca au avut o politica smechera.
Imi recunosc pierderea
gica, ati dat sau nu clasa, statistica vorbeste. eoel e dizolvat si punct. in alta ordine de idei, nu mai zice de gundal, ai uitat cum erai pe 42. cand invatai sa joci. toti si toate au un inceput. omul din greseli invata.
 

DeletedUser48447

Salut..nici nu te cunosc, dar nu cred ca am invatat eu sa joc pe 42..mai ales cand pe 41 eram locul 6 cred :)) cam greu nu ?
 

DeletedUser48447

Pe 41 am jucat cu sunt noob ?
..de aici te descurci, s-a vazut ca am jucat pe lumea asta si cum.. in fine, nu am intrat cu gasca..am intrat si am jucat cu sickos si baietii lui, dar se pare ca aliatii mai nou intorc armele mai devreme de cat ma asteptam :))
 

DeletedUser48616

Eu zic de lumea 42 și de contul acesta. Dar înțeleg ideea vrei să mă aduci la nivelul tău așa că am să mă retrag...
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Lasa ca ai intors tu armele impotriva colegiilor de trib,asa ca nu mai plange pe aici ca un noob!
 

DeletedUser47334

Vad ca tu stai bine fara sat , scz ai uitat sa te trezesti dim la 6 jum sa vezi daca ai atacuri ? Atata atmosfera ai facut aici degeaba, bafta in continuare.
 

DeletedUser19773

..
Alinutzu...dimineata parca era vorba ca nu mai sunt pe harta.Ce ai facut?
Hai cauta-ma la statistici acum sa imi vezi ‘istoricul’(ca numai la asta sunteti buni).
By the way...spor la farmat si sper ca o sa fie(asa cum era pe lumiile alea vechi) fairplay.
PS: Eu va inteleg ca oamenii dorm noaptea dar sa te prinda cu atacul in sat dimineata la ora 7:00 e jenant.
Stii ce e si mai jenant?Sa te prinda cu satul gol noaptea pe bonus si sa te demoleze putin pana te prinzi de smecherie(si iar se trimit circulare pentru Dina.Alin) :)



Unde ești? Că nu te mai văd ! :)))))
Ce-ai făcut, mă , nene, mă? Ai adormit cu mouse-ul în mână? :))))))
 

DeletedUser48627

Scor reacție
0
Pot sa te intreb acelasi lucru,Watcher?
Am spus-o si o repet...nu ma intereseaza prea mult pe mine sa ‘excelez’ pe harta :)
E o diferenta..eu mi am aparat satul..a ramas si in trib..si mai am 2..la mine a fost facut split ..nu m au prins cu topoarele in sat..am lansat un backtime etc..tu ai dormit cu spume...exact acelasi lucru de care radeai acum 2 zile..subiectivismul si grandomania atinge cote alarmante...ah si sa nu uitam eu nu am avut sprijin preventiv..daca nu te intereseaza sa excelezi pe harta..nu te mai balacii in mediocritate pe extern.
 

DeletedUser48627

E o diferenta..eu mi am aparat satul..a ramas si in trib..si mai am 2..la mine a fost facut split ..nu m au prins cu topoarele in sat..am lansat un backtime etc..tu ai dormit cu spume...exact acelasi lucru de care radeai acum 2 zile..subiectivismul si grandomania atinge cote alarmante...ah si sa nu uitam eu nu am avut sprijin preventiv..daca nu te intereseaza sa excelezi pe harta..nu te mai balacii in mediocritate pe extern.

Am intrat la lucru de la ora 5:00 daca chiar doresti asa de mult sa cunosti cum am dormit eu cu spume.La ce sa mai fac splituri?Sa mai piarda colegii def degeaba?Nu are rost :)
Dau inceput nou si asta e ;)
Nu iti fa griji pentru mine sau pentru satul meu...cum am mai zis: este numai un joc,nu un mod de viata prin care iti castigi existenta :)
 
Sus