United vs EoeL si NoName

  • Autor subiect DeletedUser41586
  • Data de început
Scor reacție
0
Am intrat la lucru de la ora 5:00 daca chiar doresti asa de mult sa cunosti cum am dormit eu cu spume.La ce sa mai fac splituri?Sa mai piarda colegii def degeaba?Nu are rost :)
Dau inceput nou si asta e ;)
Nu iti fa griji pentru mine sau pentru satul meu...cum am mai zis: este numai un joc,nu un mod de viata prin care iti castigi existenta :)
Stiu ca este doar un joc..si nici eu nu pun mare accent.Dar nu crezi ca e destul de penibil sa razi de ceilalti ca dorm la 6 in loc sa si apere satul..iar cand faci acelasi lucru in loc sa iti recunosti greseala,nu de joc,ci de atitudine legata de cei care au facut la fel ca tine..tu sa ti gasesti scuze?:)
 

DeletedUser19773

Pot sa te intreb acelasi lucru,Watcher?
Am spus-o si o repet...nu ma intereseaza prea mult pe mine sa ‘excelez’ pe harta :)


Niiii .. la el!
Păi, cine se bătea cu pumnu’ în piept zilele trecute .. și făcea comentarii la adresa jucătorilor din UNITED?
Breeee... ai nevoie de o reîmprospătare a memoriei?

Ptiu!Ptiu! Să nu te deochi!
 

DeletedUser19773

Așa e: nu e bai.
Nu e bai că amărâții ăia din UNITED, care nu știu să joace triburile, care trimit și rup trupe (că deh, ăsta e un joc de Simcity- doar creștem sate)... te-au trimis într-o excursie la marginea hărții.

Ai dreptate. Nu e bai.

:):):):):):)
 

DeletedUser19773

Credeti ca ma oftic prea tare?


Ăăă... stai să mă gândesc!
Ahh! DA! Așa cred: că te oftici! Atât de tare încât o să iei niște extra-ture la muncă, bagi pp-uri, crești satul repede și ... în, “inocenta” ta, îți spui că o să ne înveți să jucăm triburile:))))

Hai! Zi că nu e așa! :p:p:p:p
 

DeletedUser41586

I s-a stricat tractoru lu sickos?:))

da, s-a stricat...



Acum toti suntem tari in tastatura..Pana mai acum cateva zile cand eram la joc unitedul era cam tacut. In fine, nu are rost sa dam in bascalie dar ideea e ca nu m-ati putut scoate si nici nu o sa puteti vreodata pe vreo lume pe care voi activa..
contul era la un amic si satele au fost luate de catre colegi, ca sa nu credeti ca inca mai jucam:))

Pacat de GGWP ca daca nu erau niste influetabili am fi putut juca in continuare si noi si credeti-ma..nu fac afirmatii ca si alinutzu sa dam termen lui x si y dar sigur nu era bine pentru united.

Lasati vrajeala si lasati-ma pe mine asa noob cum sunt..vedeti-va de jocul vostru in continuare!


Ăăă... stai să mă gândesc!
Ahh! DA! Așa cred: că te oftici! Atât de tare încât o să iei niște extra-ture la muncă, bagi pp-uri, crești satul repede și ... în, “inocenta” ta, îți spui că o să ne înveți să jucăm triburile:))))

Hai! Zi că nu e așa! :p:p:p:p

buna Alexandra!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dacă rugam oare adminii sa ne spună dacă acel cont chiar era la “un prieten” sau nu se poate sa aflam? Ca deja ma plictisește vrăjeala asta.

Când pierzi recunoști ca ai pierdut și gata. Nu contează motivul și nu contează de ce!
A făcut inamicul jocuri de culise? Asta e, a fost mai deștept, încă o Rușine in plus ca n-ai fost tu mai deștept.

Te-a bătut pe harta de visai noaptea doar lăncieri..asta e, dormi cu lancea in pat de acum.

Vrăjeli din astea greu de demonstrat am auzit sute.

Învață și accepta cum sa pierzi și atunci te numești jucător, dickoss.
 

DeletedUser46680

Mă sickoss gata frate te-ai și evaporat de pe harta ? :)) Of și eu îți dădusem 2 luni se pare că decât gura e de tine , numai cauta scuze penibile că nu era contul tău ...
 

DeletedUser48447

Contul era al meu bre, sickos a venit si a jucat cu mine.. eu am dat atacurile eu am luat satele, sickos v.a umilit prin backuri si recuperari..deci per ansamblu cat am jucat amandoi pe acel cont toti din united erau fara trupe sau fara sate langa noi, este asa sau nu este asa ?
Sate luate ca la ultimii noobi, ale jucatorilor care au inchis cu voi lume.. ce dracu vorbim aici, da ,NU am avut gasca puternica si aliati de incredere..dar cu toate astea cat am jucat am facut.o exceptional.. fara mii de pp ca voi am reusit sa ajungem locu 12 pe lume ,5 agresori si 15 aparatori..si inca aveam trupe prieteni..
Locu 12 luand sate dusmane, si nu ne opream aici daca gg nu intorcea armele..toata zona aia cadea, dupa ca eram scosi..probabil..asta era alta problema..dar ce a tinut de noi s.a facut..asta sa fie clar. Daca united nu se temea nu facea o alianta doar ca prafetii aia sa intoarca armele .. v.ati coborat cam jos.. va invit pe speciala, cand se deschide sa intre united si sa intram noi, sa vede care cum joaca ..nu mai vorbiti de noi cand noi chiar am jucat si nu dormeati noptile de frica sa nu va prindem in sat :)) ce cacat..
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Uite unde era teoria lui Arhimede. Starterii nu se numesc jucatori bre, ci puștani care au timp angro dar pe termen lung mintea nu ii duce sa joace la un nivel acceptabil. Hai mergeți la școala ca va luați absenta.
 

DeletedUser46680

Giga cred că ai fumat ceva de la sickoss , atât de frica le era dușmanilor de voi încât nu țineau trupele in sat , haideți de ce nu recunoașteți adevăratele motive pentru care numai jucați !!!!!
V-au măcelărit băieții ăia fara trupe in sat :))))
Și numai jucați că iar a păcălit sickoss( Ralph y sickoss, i m m o r t a l,etc) pe vreunul de câteva mii de PP.
 

DeletedUser48447

Nenea worlow.. noi nu am fost macelariti in nici un fel..asta poti sa ii intrebi chiar pe ei..ba este exact contrariul.

Daca eram starter nu inchideam speciala de pe 1.
Asta ca raspuns mai sus..nu stau sa ma cert cu voi.. dar cert este ca oricum sunt peste voi la acest joc..degeaba latrati aici.
 

DeletedUser46680

Nu te contrazic poate ești dar....poate pe 62 că aici v-ați dus din cauza că excelați de buni ce sunteți..
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Tu si sickos de buni ce sunteti ati luat-o cam pe fiecare lume unde ati jucat,a fost de ajuns sa dati de un trib cat de cat si gata cu voi:D
 

DeletedUser48346

Contul era al meu bre, sickos a venit si a jucat cu mine.. eu am dat atacurile eu am luat satele, sickos v.a umilit prin backuri si recuperari..deci per ansamblu cat am jucat amandoi pe acel cont toti din united erau fara trupe sau fara sate langa noi, este asa sau nu este asa ?
Sate luate ca la ultimii noobi, ale jucatorilor care au inchis cu voi lume.. ce dracu vorbim aici, da ,NU am avut gasca puternica si aliati de incredere..dar cu toate astea cat am jucat am facut.o exceptional.. fara mii de pp ca voi am reusit sa ajungem locu 12 pe lume ,5 agresori si 15 aparatori..si inca aveam trupe prieteni..
Locu 12 luand sate dusmane, si nu ne opream aici daca gg nu intorcea armele..toata zona aia cadea, dupa ca eram scosi..probabil..asta era alta problema..dar ce a tinut de noi s.a facut..asta sa fie clar. Daca united nu se temea nu facea o alianta doar ca prafetii aia sa intoarca armele .. v.ati coborat cam jos.. va invit pe speciala, cand se deschide sa intre united si sa intram noi, sa vede care cum joaca ..nu mai vorbiti de noi cand noi chiar am jucat si nu dormeati noptile de frica sa nu va prindem in sat :)) ce cacat..


Te rog mult sa vezi de treaba ta , cred ca pana acum m-am abtinut suficent sa nu va dau un raspuns.
De cate ori am fost deranjat de voi sa va dau invitatii ? Ia pune si mana si numara te rog frumos.
Acum sa vedem si partea putin mai comica:) . Ati ajuns sa dati mesaje si sa va injurati intre voi?:) oare cum se poate sa mintiti si sa faceti tot posibilul ca United sa va accepte aici?:) .
Mai bine nu mai vorbiti pe extern ca va faceti de ras . Sa iti explic un lucru : Orice jucator poate sa joace la inceput de lume cu 8k lanceri 8 k spade etc:) . Au venit jucatori de la voi si sa plans ca in fiecare zi bagai cate o circulara cu deff . Nu ai scos nici macar un jucator United ! Zerocool a fost pe sitter timp de o saptamana , fiindca era plecat ( doar atat ati reusit aici dragule ) Krax a fost pur si simplu invitat la noi dar nu a jucat cu noi pana acum . Dar sa joci cu 8k lanci si spade , exagerat de mult prietene . Eu nu numesc asta un jucator.
Ai incercat sa dai in Sundace si ai luat-o urat de tot , acolo a fost si stergerea ta dupa lumea 61:)
Acum vreau sa imi raspunzi si mie te rog , cine la cine a furat pp-urile ? Ori tu ai scris ori Sikos:)) dar sa te injuri la propria persoana este cam ciudat.
Ati pierdut si niciodata nu puteti voi doi sa scoateti United .
Asteptam cu totii un raspuns aici:) cine a scris si sa umilit asa tare:).

Me Myself and n data de 09.12. la ora 11:04
pai sikos a facut ce a facut dupa cum ti.am zis
ia.ma in trib ca o sa aveti de castigat nu sunt de ieri de alaltaieri pe jocul asta

Me Myself and în data de 09.12. la ora 11:02
intreaba in trib daca sunt de acord
ptrkn ma stie spear ma stie
cum decideti
Me Myself and în data de 09.12. la ora 10:58
e un distrus
Me Myself and în data de 09.12. la ora 10:57
imi dati invitatie la voi?
sickoss mi.a furat pp.urile si a disparut
ba mai mult m.a pus si in kkt pe lumea asta..

trebuia sa accept de cand am vorbit cu patrykana..dar s.a bagat el!!

Asteptam un raspuns dragilor:))
 

DeletedUser48447

V.am scos 2 jucatori si pe sundance l.am lasat fara atac de doua ori..dupa eu m.am lasat si sickos a ales sa sparga atacul in sundance sa poata da stergere cum am zis.. te.am invitat pe urmatoarea speciala..te astept acolo
 

DeletedUser48346

Me Myself and n data de 09.12. la ora 11:04
pai sikos a facut ce a facut dupa cum ti.am zis
ia.ma in trib ca o sa aveti de castigat nu sunt de ieri de alaltaieri pe jocul asta

Me Myself and în data de 09.12. la ora 11:02
intreaba in trib daca sunt de acord
ptrkn ma stie spear ma stie
cum decideti
Me Myself and în data de 09.12. la ora 10:58
e un distrus
Me Myself and în data de 09.12. la ora 10:57
imi dati invitatie la voi?
sickoss mi.a furat pp.urile si a disparut
ba mai mult m.a pus si in kkt pe lumea asta..

trebuia sa accept de cand am vorbit cu patrykana..dar s.a bagat el!!


Raspunde si tu la aceasta intrebare te rog :) . Cine a scris tu sau sikos?:) Care pe care sa furat:)) ? Care tot a cerut invitatie dintre voi doi:))
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Contul era al meu bre, sickos a venit si a jucat cu mine.. eu am dat atacurile eu am luat satele, sickos v.a umilit prin backuri si recuperari..deci per ansamblu cat am jucat amandoi pe acel cont toti din united erau fara trupe sau fara sate langa noi, este asa sau nu este asa ?
Sate luate ca la ultimii noobi, ale jucatorilor care au inchis cu voi lume.. ce dracu vorbim aici, da ,NU am avut gasca puternica si aliati de incredere..dar cu toate astea cat am jucat am facut.o exceptional.. fara mii de pp ca voi am reusit sa ajungem locu 12 pe lume ,5 agresori si 15 aparatori..si inca aveam trupe prieteni..
Locu 12 luand sate dusmane, si nu ne opream aici daca gg nu intorcea armele..toata zona aia cadea, dupa ca eram scosi..probabil..asta era alta problema..dar ce a tinut de noi s.a facut..asta sa fie clar. Daca united nu se temea nu facea o alianta doar ca prafetii aia sa intoarca armele .. v.ati coborat cam jos.. va invit pe speciala, cand se deschide sa intre united si sa intram noi, sa vede care cum joaca ..nu mai vorbiti de noi cand noi chiar am jucat si nu dormeati noptile de frica sa nu va prindem in sat :)) ce cacat..
Stefan eu te stiu de pe l41 asa ca nu te da mare jucator.cu sat blindat de trib si nepotul meu de 3 ani joaca triburile.de atacat toti stim ataca problema este pe aparare si acolo chiar nu stai bine.sa iti aduc aminte cum dupa primele 2 organizate ale RS pe 41 ai lasat contul?
 
Sus