United vs EoeL si NoName

  • Autor subiect DeletedUser41586
  • Data de început

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Nenea worlow.. noi nu am fost macelariti in nici un fel..asta poti sa ii intrebi chiar pe ei..ba este exact contrariul.

Daca eram starter nu inchideam speciala de pe 1.
Asta ca raspuns mai sus..nu stau sa ma cert cu voi.. dar cert este ca oricum sunt peste voi la acest joc..degeaba latrati aici.
tu niciodata nu o sa fi peste sundance la joc ptr ca va stiu pe amandoi ca sa nu mai vorbim ca nu vei intra nici macar in tribul mare al United poate cu indulgenta in academie.ai uitat cum trimiteai atacurile pe samcarter?azi curatari si peste 24 de ore nobilii,ca ti-ai batut joc de toata munca lui Bogdan si l-ai facut sa se lase pe 41
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
V.am scos 2 jucatori si pe sundance l.am lasat fara atac de doua ori..dupa eu m.am lasat si sickos a ales sa sparga atacul in sundance sa poata da stergere cum am zis.. te.am invitat pe urmatoarea speciala..te astept acolo
Degeaba ai scos 2 dacă ai fost scos. Mișcă, mergi pe specială ca văd ca altceva nu știi. Dacă ești tu tare-n c*r așa cum te lauzi, scoate un trib nu 2 jucatori. Dacă nu ești așa tare am vaselină sa suporti mai ușor umilința. Cu sau fără 2 jucatori luați, united te-a scos. Și radem toți de voi cum vrem.
 

DeletedUser41586

Vorbiți serios? :)
Am zis și mă repet încă o data, va rog lasati-ma pe mine și lăsați-l și pe Giga! Lasati-ne pe amândoi așa noobi cum suntem.
Da, ne-ați scos, ne-ați bătut, ne-ați făcut la diplomație, la absolut tot. Felicitări!

Puteți să dați din tastatura cat vreți. Daca pentru noi așa noobi cum suntem v-ați cam panicat...ce sa mai zic de viitor..

In fine, spor la joc și felicitări încă o data.
 

DeletedUser19773

Tema asta a devenit o sursă inepuizabilă de ...comedie:))))
Ar trebui redenumită în : “Sickos+Tractoristu’ VS UNITED” .. că nu mai văd pe niciunul din NoName să scoată căpușorul la vedere.



PS. Buna George :)
 

DeletedUser48447

Eren..pe 41 din cate imi amintesc v.am lasat contul de abia dupa ce ydn s.a lasat de joc..deci de unde balariile ce le zici tu ?
In fine nu o sa mai raspund aici..ca nu are rost..sunteti niste proplayeri dar totusi aveati jumatate din atacul meu sau din farm.. :))
 

DeletedUser45403

Vorbiți serios? :)
Am zis și mă repet încă o data, va rog lasati-ma pe mine și lăsați-l și pe Giga! Lasati-ne pe amândoi așa noobi cum suntem.
Da, ne-ați scos, ne-ați bătut, ne-ați făcut la diplomație, la absolut tot. Felicitări!

Puteți să dați din tastatura cat vreți. Daca pentru noi așa noobi cum suntem v-ați cam panicat...ce sa mai zic de viitor..

In fine, spor la joc și felicitări încă o data.

Salutare asa in traducere (cred) ca el (sikos) vrea sa zica ''LASATI-NE SA NE PREGATIM PT LIGA CAMPIONILOR'' (cred ca e vorba de speciala...)
 

DeletedUser47655

Parte 1:
Triburi: Unit.A, Unit.B, United, Unit.C, SACRED
Parte 2:
Triburi: NoNamA, NoNamB, NoNamC, NoNamD, NoName

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 20
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101,562
Tabăra 2: 55,676
Diferență: 45,886

chart
 

DeletedUser48660

Parte 1:
Triburi: United, Unit.A, Unit.B, Unit.C, SACRED
Parte 2:
Triburi: NoName, NoNamA, NoNamB, NoNamC, NoNamD, NoNamF

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75
Tabăra 2: 24
Diferență: 51

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 217,694
Tabăra 2: 66,360
Diferență: 151,334

chart
 
Sus