United VS Shock & Fame

  • Autor subiect DeletedUser48346
  • Data de început

DeletedUser48346

Cam asta este statistica oficiala in 48 plus organizatul Shock pe ziua de astazi!

Parte 1:
Triburi: Unit.A, Unit.B, United
Parte 2:
Triburi: ShocK, Shock!, ShocK.

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 64
Diferență: 72

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 4
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 462,075
Tabăra 2: 267,496
Diferență: 194,579

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,593
Tabăra 2: 27,993
Diferență: 13,600

chart
 

piterake

member
Scor reacție
0
corect! doar mafy a cautat conturi in united ca sa ii blindeze fame si sa fiti voi aia tradati! off mi mila de voi sincer...

oare conturile luate de cei din united cu satele intre noi,de alea nu se zice nimic? si pana la urma,jucatorii vostri ne dau mesaje ca vor sa vina la noi :)) nu noi cumparam conturi ca altii...asa ca nu mai spalati rufele aiurea pe extern sa va planga lumea de mila!
 

karlos

member
Scor reacție
0
Casian ...am inteles, dar tocmai ce mi-am adus aminte de un alt cont din Shock, Anonymul. Iti spune ceva, draga Alin?

PS Poate colegul meu Piterake e un pic mai dur, eu nu vreau decat sa aflu cateva informatii....tot asa ...pentru un prieten!
 

DeletedUser48346

Casian ...am inteles, dar tocmai ce mi-am adus aminte de un alt cont din Shock, Anonymul. Iti spune ceva, draga Alin?

PS Poate colegul meu Piterake e un pic mai dur, eu nu vreau decat sa aflu cateva informatii....tot asa ...pentru un prieten!


Draga Karlos sa iti explic putin situatia.
Totul a inceput de cand colegul nostru m4ry0 a fost invitat de conducerea Shock in tribul vostru bineinteles fiind la noi pe continent si jucator care a fost lasat sa isi innobileze interna fara sa ii punem conditii . Pur si simplu l-am lasat sa creasca in familia United , dupa care bineinteles a fugit la voi .
Pe urma a inceput manevra cu danym jucator care a jucat de la inceput pentru voi fiind ajutat cu pp-uri de noi si aparare cand avea nevoie. Sa nu mai aduc in ecuatie ca a inceput sa trimita mesaj la Copilu82 sa trimita deff la distanta ca este nevoie pentru un coleg pe granita si bineinteles noaptea la 3 a lansat nobili si atac pe colegul respectiv fiind amandoi in familia United. Norocul nostru ca am fost pe faza si i-am salvat satele atunci.
Acum noi dupa ce am primit aceste lovituri si mai sunt cateva care le voi spune , de ce sa nu intorc favorul cu anonymul ?
Noi din cate sate a avut anonymul am luat 5-6 parca , restul fiind cedate voua.
Cam asa sa jucat Karlos si asta este adevarul.
 

piterake

member
Scor reacție
0
saracii de noi! norocu nostru mereu a fost cu cei din Fame! pacat ca pana acum ei nu au lansat nici un atac pe voi si nici deffence nu ne a trimis pana acum! :))dar tot noi am jucat "murdar"...daca era invers voi sa va destramati si sa avansam noi cum a facut Fame cu Wanted...asa ar fii zis oare si ei? plangeau ca voi? ca vai de mine au noroc Fame cu Shock...vorbiti din basme,ca pe harta mare branza nu faceti!
 

DeletedUser49138

Ce spui acolo? Nu a au lansat nici un atac? Tu te auzi ce spui:)) de ce vorbesti daca nu stii? De cine a fost blindat Gaius? De tine ma gandesc.
Ati facut voi pe harta la ultimul organizat. Ati iesit pe - si voi deci mare branza nu faci nici tu.
 

piterake

member
Scor reacție
0
pai ma omule,eu ma gandesc ca totusi joc de multi ani jocu asta! daca 2 triburi is aliate,ii ceva normal sa se ajute,nu?unde scrie ca daca ei stau mai bine pe harta si au posibilitatea sa ne dea ceva deffence ii o problema si ca doar ei ne au ajutat pana acum?
te asigur eu ca pana acum nu ne au trimis nici o lance,ne am descurcat noi si de atacat,poate acum de putin au inceput si ei sa atace vazand ca recrutati pe toata harta!
si cat despre organizate,sa nu vorbim sincer :)) voi nu ati avut vreun organizat ca in 2 zile sa ne luati 60 sate si sa va si ramana voua!
cand o sa apucati sa ne luati atatea sate( fara sa cumparati conturi sa va infiltrati printre noi) atunci vom mai sta la discutii...pana atunci ciocu mic si joc de glezne! :p:p:p
 

DeletedUser49138

saracii de noi! norocu nostru mereu a fost cu cei din Fame! pacat ca pana acum ei nu au lansat nici un atac pe voi si nici deffence nu ne a trimis pana acum! :))dar tot noi am jucat "murdar"...daca era invers voi sa va destramati si sa avansam noi cum a facut Fame cu Wanted...asa ar fii zis oare si ei? plangeau ca voi? ca vai de mine au noroc Fame cu Shock...vorbiti din basme,ca pe harta mare branza nu faceti!
Pai odata zici ca nu a trimis odata zici ca e normal ca v-au trimis:)) serios stii ce spui? mai bine nu posta daca te contrazici singur
 

karlos

member
Scor reacție
0
Consider ca a fost si este o lupta frumoasa intre cele 2 triburi. Nu cred ca e cazul sa stirbim din meritele celor 2 triburi care au participat!
 

DeletedUser49138

Consider ca a fost si este o lupta frumoasa intre cele 2 triburi. Nu cred ca e cazul sa stirbim din meritele celor 2 triburi care au participat!
Corect,aici ai dreptate. Mai vin jucatori ca piterake zici ca e pe alta lume.
 

DeletedUser46901

saracii de noi! norocu nostru mereu a fost cu cei din Fame! pacat ca pana acum ei nu au lansat nici un atac pe voi si nici deffence nu ne a trimis pana acum! :))dar tot noi am jucat "murdar"!

Daca te uiti la organizatul de ieri , a dat un jucator me*florin ( din fame ) impreuna cu shock la organizatul pe united , si jucatorul ala din Fame a luat mai multe sate ieri la organizat decat tot tribul Shock, despre ce vorbim? , va rog nu mai intrati pe extern fara sa va informati inainte de a vorbi !
 

piterake

member
Scor reacție
0
mda,ce sa facem! cred ca vin de pe lumea 68...ai dreptate! suntem niste martoage ce stam sa fim ajutati de Fame! :eek:
 

DeletedUser48346

Oricum Bine ca a batut Dinamo :), macar pot sa fiu fericit , pentru cele 3 puncte:))
 

DeletedUser48684

taberele sa reziste cat mai mult sa avem joc frumos,macar 3 ani ca pe vremuri:rolleyes:
succes tuturor
 

piterake

member
Scor reacție
0
pai daca te uiti postarea mea a fost miercuri :)) cand ati avut voi organizat! si intrebam doar daca a fost organizat s au ati spart atacuri aiurea ca sate nu s au luat :eek::eek::eek:
 

DeletedUser49138

Ma tu esti de pe alta lume si vii si postezi aici:)) Da,nu s-a luat nimic nici atunci bine zici. S-au luat dar cum spuneam vii de pe alta lume
 
Sus