United VS Shock & Fame

  • Autor subiect DeletedUser48346
  • Data de început

piterake

member
Scor reacție
0
corect! intreaba l pe distrugatoru sau care mai ii pe langa mine ca ma teleportez de pe alta lume cumva? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser49158

Cică dacă vrei să pierzi sigur o lume poți intra în tribul lui alinutzu :)))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Si daca vrei sa te faci de tot rasul si sa te tina minte lumea de noob si tradator, te duci in gentle ;]

Statistic vorbind, cred ca gentle are cele mai multe infrangeri pe .ro

Dar de, asa e cand dai de unu care nu isi tradeaza aliatii, asa cum faceti voi.

Ce e mai rusinos, sa pierzi, sau sa te alerge zeci de jucatori pe harta cu pokemingea ca sa te bage in ea? :D
 

DeletedUser49158

Tu esti mai penibil ca bufonul de ursu,comentezi pe orice lume :)) poți fi pokemonul meu daca vrei,mai ales ca ai valoare ca ai închis o lume cu viteza 1 :)) apropo ai ieșit din dulap azi ? Ca te căutau băieții
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Lumea 10, 39, 51, 56, 64...e ok, treci si intinde mana la semafor, am auzit ca esti faimos in braila pentru asta.
 

DeletedUser48346

Cum este vremea la Braila , ploua ? Esti un catelus pentru noi si cam atat:) . Vezi sa te rogi de x sau y pe alta lume sa te accepte sa joci cu ei:)) , probabil doar asa vei mai juca pe RO.
Dicsie este mult peste la tine la toate capitolele , niciodata nu vei reusi sa ajungi la valoarea lui ca si jucator . A fost este si va ramane un zeu pentru tine:) . Cutu , cutu vrei un os ?
 

DeletedUser49158

Vai de viata voastra :)) deasta plangeai la mine sa ti stau pe sittere cand te violau baietii,esti cel mai slab conducator de trib pe care l-am vazut vreodata,iar daca dicsie este peste mine ca jucator inseamna ca trebuie sa ma las...
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cum este vremea la Braila , ploua ? Esti un catelus pentru noi si cam atat:) . Vezi sa te rogi de x sau y pe alta lume sa te accepte sa joci cu ei:)) , probabil doar asa vei mai juca pe RO.
Dicsie este mult peste la tine la toate capitolele , niciodata nu vei reusi sa ajungi la valoarea lui ca si jucator . A fost este si va ramane un zeu pentru tine:) . Cutu , cutu vrei un os ?
Da-i pace Alin.

Cine a jucat impotriva mea, acolo unde am jucat pe bune, stie cum joc. Pot confirma zeci de colegi de-ai lui, si multi altii din RS datorita L61-64, dar evident ca n-or sa zica nimic. Sunt sigur ca n-au uitat cum le dispareau sate noaptea, nici cei din gentle nici cei din RS...da', stai ca o baga pe aia cu cedari si etc... Pana una alta, Braileanu penibileanu, am fost vecini o perioada pe 64, si din nou, ai fost 0 pe harta.

Esti precum tipele alea care arata bomba pe facebook: "Diva pe facebook, zombie in realitate" - "JJmecher pe extern, 0 pe harta."

Iti aduc aminte, ca atata timp cat am jucat pe bune, si am stat pe cont, nici gentle nici RS, nu au luat de la mine niciun sat ( ma refer la sat care deja imi apartinea, nu cucerit de la inamic si recuperat ).

Asa ca ca brailene, iti doresc multa bafta in a te imbata cu apa rece, si pana una alta, sa iti povesteasca cei de pe 64 cum e cu mine ca si vecin.

Spor la intins mana.
 

DeletedUser49158

Cand eram pe locul 1 pe 61 pe tine nu te vedeam nici pe a doua pagina,am jucat foarte putin acolo si am dat fum,n-am mai avut timp si am lasat satele...mi-a parut rau ca n-am avut timpul pe care il am acum sa-ti arat ce si cum,dar poate ne vom intalni pe vreo lume si o sa joci full deff cum joaca cel mai bun conducator din lume alinutzu:))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ai avut filme in cap, te spargeai in aia mici, sau nu-ti aduci aminte?

Rau daca te lasa memoria de pe acum, ai grija sa nu te lase si altele :D Am auzit ca esti slab de "inger" o_O
 

DeletedUser49158

Pai m-am refacut de 3 ori si tu nici caii nu-i aveai cercetati
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cum este vremea la Braila , ploua ? Esti un catelus pentru noi si cam atat:) . Vezi sa te rogi de x sau y pe alta lume sa te accepte sa joci cu ei:)) , probabil doar asa vei mai juca pe RO.
Dicsie este mult peste la tine la toate capitolele , niciodata nu vei reusi sa ajungi la valoarea lui ca si jucator . A fost este si va ramane un zeu pentru tine:) . Cutu , cutu vrei un os ?
Mai, indiferent cum o fi Marius, n-ai cum sa spui ca dicsie e mai bun ca jucator...:) E un bufon dicsie
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Unde i green, nu i green. Unde i Roma(sau Dicsie, se crede Roma), nu-i Roma. Unde se crede green ca e? Acolo e. Unde se crede Roma ca e? Acolo e. Ok. Unde sunt ei? Unde?:)) Jucatori de week-end, fumeaza o tigara, fac un split, rateaza un split, au 200 atacuri, fumeaza altceva, lasa sitter, fumeaza iar; da. Shut up.:)
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Unde i green, nu i green. Unde i Roma(sau Dicsie, se crede Roma), nu-i Roma. Unde se crede green ca e? Acolo e. Unde se crede Roma ca e? Acolo e. Ok. Unde sunt ei? Unde?:)) Jucatori de week-end, fumeaza o tigara, fac un split, rateaza un split, au 200 atacuri, fumeaza altceva, lasa sitter, fumeaza iar; da. Shut up.:)

Da Unnamed, ai dreptate, de unde pot face rost de puncte?
 
Sus