Unitiva

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Propun sa facem un bloc din toate triburile mai puternice din k74(sa ne aliam cu ei) inafara de SOARTAsi DECIDE...acest bloc de triburi va lupta numai contra lor, doar asa ii putem opri...eu socot ca e singura solutie ca sai invingem altfel ne distrug pe toti. Ei au format un bloc tribal puternic si colaboreaza mult, au obtinut foarte mult fiind uniti si noi DOAR UNITI II PUTEM INVINGE, DATI SA NE CONCENTRAM PUTERILE ASUPRA LOR
 

DeletedUser

Dragul meu incearca sa vorbesti cu cei din conducerea triburilor de pe K74 ...
Nu rezolvi nimic daca postezi pe extern...
 

DeletedUser6843

Propun sa facem un bloc din toate triburile mai puternice din k74(sa ne aliam cu ei) inafara de SOARTAsi DECIDE...acest bloc de triburi va lupta numai contra lor, doar asa ii putem opri...eu socot ca e singura solutie ca sai invingem altfel ne distrug pe toti. Ei au format un bloc tribal puternic si colaboreaza mult, au obtinut foarte mult fiind uniti si noi DOAR UNITI II PUTEM INVINGE, DATI SA NE CONCENTRAM PUTERILE ASUPRA LOR


In padurea cu alune, aveau casa trei pitici. Vine pupaza si spune...
 

DeletedUser

Sunt singurel... Bing Bang
Printre copaci... Bing Bang

:D:D:D


P.S. Se scrie "Uniti-va!"
 

DeletedUser18865

Ceva tot realizeaza, se face de ras :D

Si tu si mai rau.
Cu toti am fost incepatori. Nu stiam ce ,unde, (si cum) sa postam.
Daca va bateti joc de el ce credeti ca rezolvati?
Spre exemplu A N D R E Y i-a zis frumos nu si-a batut joc de el.
 

DeletedUser6843

Si tu si mai rau.
Cu toti am fost incepatori. Nu stiam ce ,unde, (si cum) sa postam.
Daca va bateti joc de el ce credeti ca rezolvati?
Spre exemplu A N D R E Y i-a zis frumos nu si-a batut joc de el.

Ana are mere,
Gina are pere.
George i le cere,
Tase-i da o bere,
Ana are mere!
Pere!
Mere!


peseu:nu cred ca o explicatie logica poate jigni,decat in cazul in care se simte umilit ca are un coeficient minim de inteligenta.
parerea mea
 

DeletedUser

M-as amuza putin daca Dinuku ar reusi sa puna toate triburile de pe k74 impotriva Decide F., nu cred ca va fi greu pentru Decide, dar amuzant pentru mine :p
 

DeletedUser

Propun sa facem un bloc din toate triburile mai puternice din k74(sa ne aliam cu ei) inafara de SOARTAsi DECIDE...acest bloc de triburi va lupta numai contra lor, doar asa ii putem opri...eu socot ca e singura solutie ca sai invingem altfel ne distrug pe toti. Ei au format un bloc tribal puternic si colaboreaza mult, au obtinut foarte mult fiind uniti si noi DOAR UNITI II PUTEM INVINGE, DATI SA NE CONCENTRAM PUTERILE ASUPRA LOR

In padurea cu alune, aveau casa trei pitici. Vine pupaza si spune...CE-A ZIS VULPEA LA ARICI ;)):p
 

DeletedUser

Nu sunt trist :p
Apropo sunteti cea mai mare familie dupa L11, ca nr de membri, e greu cu organizarea?
 

DeletedUser

Avand in vedere ca ne cunoastem toti si avem experientza,nu este greu pentru ca ne intelegem din instinct :)))))
 

DeletedUser23646

Eu tot sunt suparat si zac in coltul meu.

Shodu , conducator slab... ?

de ce de noi , PRAFuiti, nu zice nimeni nimic ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus