Update joc --> Update scripturi.

DeletedUser

balanta resurse sate

stie cineva de ce nu mai merge scriptul de echilibrat resursele pe sate ? ....adica acesta :
.
.
javascript:function MarketMain(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://www.extremetw.com/rix/mb.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}function getGameDoc(winvar){getdoc=winvar.document;if(!getdoc.URL.match('game\.php')){for(var i=0;i<winvar.frames.length;i++){if(winvar.frames.document.URL.match('game\.php')){getdoc=winvar.frames.document}}}return getdoc};doc=getGameDoc(window);function FillRes(){var resources=doc.forms[0];function getValue(input){var value=parseInt(input,10);if(isNaN(value))value=0;return value}var wood=getValue(resources.wood.value);var clay=getValue(resources.stone.value);var iron=getValue(resources.iron.value);function OKClick(){var arrInputs=resources.getElementsByTagName('input');for(var idx1=0;idx1<arrInputs.length;idx1++){if(arrInputs[idx1].value.indexOf('OK')!=-1){arrInputs[idx1].click();break}}}function insertValues(){var URLargs=doc.URL.split("&");for(var i=0;i<URLargs.length;i++){var args=URLargs.split("=");if(args.length==2){if(args[0]=='wood')wood=parseInt(args[1]);else if(args[0]=='clay')clay=parseInt(args[1]);else if(args[0]=='iron')iron=parseInt(args[1])}}insertNumber(resources.wood,wood);insertNumber(resources.stone,clay);insertNumber(resources.iron,iron)}if(wood+clay+iron>0){OKClick()}else{insertValues()}}if(doc.URL.match(/clay=/)||doc.URL.match(/confirm_send/)){FillRes()}else{MarketMain()}
 

DeletedUser42361

Vouă vă merge scriptul de marcat atacuri? Sau e ceva problemă la mine?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Vouă vă merge scriptul de marcat atacuri? Sau e ceva problemă la mine?

Ce script nu iti merge? Ai incercat cu cel postat aici:

http://forum.triburile.ro/showthread.php?40800-Scripturi-noi&p=1113412&viewfull=1#post1113412

sau ai vreunul mai vechi?

@Puiut

Scriptului de innobilari live, nu am ce sa ii fac. Nu am acces la 'sursa' ca sa pot repara ceva. E facut de doeion si doar el poate sa se ocupe.

De facut altul, da, se poate insa ar fi ceva de munca si sincera sa fiu, fara suparare, dar la cate acuzatii vad ca ni se aduc in ultima vreme celor ce avem cunostintele necesare pentru a ne ocupa de scripturi (facut/refacut), mai bine ma lipsesc si nu imi mai pierd timpul inutil. :)

Va puteti uita in pagina de activitati pentru innobilarile tribului vostru, ca shortcut ce poate fi pus in bara de scripturi aveti: {game}&screen=welcome&intro
 
Ultima editare:

DeletedUser42361

Salut Mythra

Da, am încerc cu toate cele postate. Dau pe semnul acela al întrebării și nu se întâmplă nimic.
 
Sus