Update versiune joc - Trimitere sprijin - Discutie deschisa!

Scor reacție
0
Salut,

Am observat ca sa dezactivat scriptul de T-Train.
Dar observ ca in joc a fost inlocuit cu posibilitatea de a adaugat un nou atac in comanda fara ca acel atac sa contina neaparat Generatie de nobil.
Ok inteleg, foarte bine .
Da de ce nu exista aceasi posibilitatea si pe trimitere de sprijin?
De ce nu pot adauga alte comenzi cand vreau sa trimiti sprijin catre un sat?
Nu mi se pare corect ca la atac sa poti sa adaugi alta comanda noua dar la sprijin nu.

Ori faceti un update si rezolvati aceasta situatie ori scoateti posibilitea de a adauga alta comanda de atac catre un sat desi acesta nu contine nobil.

PS: am deschis acest topic cu intentia de a avea o discutie deschisa pe acest subiect.
Daca ideea este sprijinita si de comunitate va fii implementata.
Tinand cont ca scripturile care interactionau cu butonul de SEND au fost dezactivate consider ca integrarea lor in joc trebuie sa fie in mod egal atat pentru a putea ataca un sat cat si pentru a putea sprijini acel sat.
Atat timp cat jucam cu atacuri la mlsecunde mi se pare o lipsa majora de avantaj in conditiile in care sa ataci din joc cu 4 taburi poti da sa sprijini NU.
PS2: Cred ca se poate rezolva acest mic detaliu fara prea multa bataie de cap, nu as vrea sa revin la vechiul sistem de t-train (Configurare in chrome).



Multumesc,
Devil
 
Ultima editare:

Dilau

member
Scor reacție
0
-1
e simplu de ce nu s-a adaugat pentru spirjin, o sa fie mult mai simplu sa faci split.
 
Scor reacție
0
Pai atunci sa scoata aceasta optiune si pentru atac.
Hai sa atacam cum atacam odata cu 4 taburi nu cu nobili din 100 in 100 ml secunde.
Ori vorbim de egalitate ori unii is avantajati si alti nu.

Acu mai nou se poate da si fake-uri la secunda cu berbec tot din joc, pana acum era pentru GN.

Mi se pare de bun simt si respect fata de comunitate care de atatia ani inca isi mai pierd timpul pe aici sa se introduca acest update.
E doar o sansa la egalitate.
Nimic mai mult!
 
Sus