UPS si marile tradari de pe L2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Helou, helou! :D
Vad ca va plictisiti si m-am gandit sa va dau motive sa va treziti. Cine pe cine tradeaza pe L2? In afara de upS care s-a consacrat prin asta?
 

DeletedUser

Cred ca glumesti.... upS nu tradeaza... cel putin niciodata nu o face complet, intotdeauna ii mai ramane!:D
 

DeletedUser

Intotdeauna :)) dar nici o grija, ii ia pe rand!:))

Chiar, oare ce aliati mai are? razboi EW, Getica, fostul DBD? :)) Dar cea mai mare intrebare, oare ce va face DBD-ul acu, ca nu o sa mai aiba ce ataca!:)) Ataca ew? getica? sau prietenii din upS?:))
 

DeletedUser

va rog sa nu va luati de dbd.ei nu sunt ca ups,sa se arunce in farfuria fratilor
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Cine s-a luat de DBD? E o discutie... Cine pe cine tradeaza, daca tradeaza si cand tradeaza? :p De fapt, cand e momentul sa tradezi pe triburile? :D
 

DeletedUser

Sa inveti sa ce? Sa tradezi? In primul rand, cine sunteti voi? ca nu va gasesc pe L2... si-au gasit sa vorbeasca 2 fantome (voi) cu un strigoi (eu) =))
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
am aflat ca e diplomat bun. :D:D s-a dus buhu pe toate lumile.... da' i-o fi tremurat mana... ce mi-e c, ce mi-e d...:rolleyes:
 

DeletedUser

Nu nu... dora e o panseluta delicata de primavara, ea nu posteaza pe forumul extern...stiu din surse sigure!

si totusi... ce te-a apucat bampirule de te-ai trezit sa deschizi topic... ia...fi cinstit (a) cine esti si de unde stii de tradarile upS?
 

DeletedUser

cine este dora?vreau sa aflu mai multe despre aceasta faptura gingasa :))
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Citesc presa. :D Am o verisoara in Getica, un frate in EW si un unchi in DBD. Tata e din NE si unchiul din ATL... Doar cu ups am o dilema ca pare mama vitrega. :D:D:D :eek:
 

DeletedUser

Sa nu dea Domnu sa te "infratesti" cu ei, ca ti-ai batut soata-n cui... in cuiul sicriului!:D:D:D:D:D
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Io-s mic si pana ma initiaza astia, m-au exilat prin triburi fantoma. :) Cica sa intru in upS ca sa invat meserie. Da' jur ca mi-e frica! :D
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
de vin sau venin, fratioare? tu ai vazut ce familie am??? crezi ca am baut sange stricat? upssss.... ce am zis! :D:D
 

DeletedUser

Da de ce nu intrati in EW mai bine? hai ca asa ajutati si voi fratii din Getica.. aia saracii nus ce-or mancat intr-o zi ca le-a crescut limba si s-a intins ditamai razboiul de pe-o zi pe alta!:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus