UPS si marile tradari de pe L2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Desi ar trebui sa te intreb unde e nobletea ca o ai pe ma-ta aliata la profil :D, o sa-ti raspund la intrebare:

Nobletea familiei EW sta in faptul ca in cei aproape 4 ani de existenta, a ramas fidela scopului initial, acela de a continua razboiul inceput cu partea de nord a hartii! Esti jucator vechi pe harta, ne cunosti chiar foarte bine si stii ca in ciuda disensiunilor aparute in cursul vremii in Sud, soldate cu injuraturi, iesiri si intrari in triburile familiei, razboaie cu MTH, Raptor, Ciava si FALOU2, diplomatia cu Nordul a ramas aceeasi - razboi. Nu am fost ocoliti de greseli : recrutarea Circului, fuziunea EW cu EW-K66, increderea acordata unor persoane cu mai multe fete, naivitatea noastra crezand ca macar in al 12-lea ceas persoanele pe care le consideram prietene isi vor da seama de greseala si nu in ultimul rand inactivitatea celor ramasi si profundul dezgust fata de cele intamplate. In rest, nordul stie foarte bine....WRATH-ul in zilele lui de glorie a avut un cuvant de spus pe harta! Politica interna a tuturor triburilor WRATH (EW, EW-K66, EW-K75, EW-K56, CAG2EW) a fost sa ne rezolvam rahaturile intern si atata sa ne certam intre noi, pana ajungem la un consens. N-a mai fost de ajuns, n-am mai reusit in ultima faza. Pe plan extern, aliatii au fost cei cu aceleasi interes final... si pana la dovada contrariului, ne-am respectat protocoalele diplomatice, nu cred ca poate cineva contesta asta. In rest, multa melancolie amestecata cu dezamagiri si totusi per total o experienta placuta... prieteni adevarati, adrenalina atacurilor, barfele interne, mistourile, conferintele pe mess si skype, Bran, Sovata, 2 Craciunuri, 2 Revelioane, intr-un cuvant: EW. Acum arata-mi un o alta familie pe harta L2 sa se laude cu asta si ma inclin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) ... poante foarte bune...
Pacat ca ati avut mult prea multe probleme interne si ma rog erau interesante la vremea lor sa le citesc de la cei inside ...
Dar aldana jos palaria pentru EW... respect pentru pastrarea principilor, iar fata de fostii mei colegi... nu am cuvinte... mi-e rusine... dar pe L2 tot timpul au fost tradari...

darkwiz... hang on there :)
 

DeletedUser40235

multumit de raspuns!!corect argumentat..si ca sa te linistesti...eu nu am spus ca sint nobil in nici un fel..deci..imi permit sa am prieten si aliat personal si pe mama si pe tata...ba mai chem si vreo cativa frati!!:))
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
get a life! all of you...

Quote:
Text original aldana
We are, we are!
poate vroiai sa zici "we have,we have"

Fratica, ia hai explica-mi si mie de ce ui hev si nu ui are? Ia scoate cartea si lumineaza-l pe fratele tau alb! :confused: A, sau te refereai la sens si sunt eu bou.:eek: Da' tot vreau sa-mi explici. Oi fi si tu vreun "entelectual" din tribul de eminente cenusii?!

LE: te rog sa ma scuzi. am aflat ca esti ungur. m-a certat Aldana ca m-am luat de tine. dar sa stii ca pot suporta orice, mai putin tristetea ei.
 
Ultima editare:

DeletedUser8678

Citesc presa. :D Am o verisoara in Getica, un frate in EW si un unchi in DBD. Tata e din NE si unchiul din ATL... Doar cu ups am o dilema ca pare mama vitrega. :D:D:D :eek:

as dori sa gasesc si eu o tripleta bruneta-blonda-bruneta, te rog sa-mi cauti undeva pe Lumea 2, dar musai sa fie fiecare din alt trib ... te rog ...
 

DeletedUser37659

Fratica, ia hai explica-mi si mie de ce ui hev si nu ui are? Ia scoate cartea si lumineaza-l pe fratele tau alb! :confused: A, sau te refereai la sens si sunt eu bou.:eek: Da' tot vreau sa-mi explici. Oi fi si tu vreun "entelectual" din tribul de eminente cenusii?!

LE: te rog sa ma scuzi. am aflat ca esti ungur. m-a certat Aldana ca m-am luat de tine. dar sa stii ca pot suporta orice, mai putin tristetea ei.

ma tu vrei sa ne certam? :rolleyes:
 

DeletedUser13259

Desi ar trebui sa te intreb unde e nobletea ca o ai pe ma-ta aliata la profil :D, o sa-ti raspund la intrebare:

Nobletea familiei EW sta in faptul ca in cei aproape 4 ani de existenta, a ramas fidela scopului initial, acela de a continua razboiul inceput cu partea de nord a hartii! Esti jucator vechi pe harta, ne cunosti chiar foarte bine si stii ca in ciuda disensiunilor aparute in cursul vremii in Sud, soldate cu injuraturi, iesiri si intrari in triburile familiei, razboaie cu MTH, Raptor, Ciava si FALOU2, diplomatia cu Nordul a ramas aceeasi - razboi. Nu am fost ocoliti de greseli : recrutarea Circului, fuziunea EW cu EW-K66, increderea acordata unor persoane cu mai multe fete, naivitatea noastra crezand ca macar in al 12-lea ceas persoanele pe care le consideram prietene isi vor da seama de greseala si nu in ultimul rand inactivitatea celor ramasi si profundul dezgust fata de cele intamplate. In rest, nordul stie foarte bine....WRATH-ul in zilele lui de glorie a avut un cuvant de spus pe harta! Politica interna a tuturor triburilor WRATH (EW, EW-K66, EW-K75, EW-K56, CAG2EW) a fost sa ne rezolvam rahaturile intern si atata sa ne certam intre noi, pana ajungem la un consens. N-a mai fost de ajuns, n-am mai reusit in ultima faza. Pe plan extern, aliatii au fost cei cu aceleasi interes final... si pana la dovada contrariului, ne-am respectat protocoalele diplomatice, nu cred ca poate cineva contesta asta. In rest, multa melancolie amestecata cu dezamagiri si totusi per total o experienta placuta... prieteni adevarati, adrenalina atacurilor, barfele interne, mistourile, conferintele pe mess si skype, Bran, Sovata, 2 Craciunuri, 2 Revelioane, intr-un cuvant: EW. Acum arata-mi un o alta familie pe harta L2 sa se laude cu asta si ma inclin.
am mai vorbit despre acest aspect si cu droopyx (pe vremea aia nu credeam ca cineva ar putea petrece sarbatorile cu persoane de pe triburile) si inca mi se pare ceva incredibil, imi pare rau totusi ca nu am putut onora invitatia dorei sa cunosc si eu cativa coechipieri. Totusi nu vad ceva pozitiv sa te legi atat de mult de un joc.
ps. jocul prezinta ceva fain atat timp cat ai timpul necesar, dar ca sa legi niste prietenii atat de profunde trebuie sa fii exclus din cercurile de prieteni din jurul tau. asta e parerea mea
 

DeletedUser

Asta e parerea ta si pot sa ti-o respect. Faptul ca nu sunt de acord cu ea, e treaba mea. Ideea din spatele postului meu a fost insa alta.

Daca ti se pare ciudat ca un grup de oameni care s-au cunoscut pe internet pot deveni prieteni, sa se inteleaga intr-atat de bine incat sa faca sarbatorile impreuna in doi ani consecutivi, ei bine, gandeste-te ca jocul asta a facut mult mai multe. Depinde de fiecare cum l-a perceput. Banuiesc ca a inceput ca si o modalitate de a pierde vremea pentru majoritatea si cu timpul, dupa luni, ani, de jucat impreuna, e normal sa te apropii de coechipierii tai. Asta nu inseamna neaparat ca nu ai prieteni in viata reala.... asta chiar ar fi trist.... doar ca efectiv, faci loc si altora.

Btw bobby...pai sa inteleg ca invitatia aia la suc de acum cateva luni... a fost doar de forma? Atunci, noroc ca n-am fost acasa... poate ne imprieteneam si acuma-mi permiteam sa-ti trag una peste ceafa! :D:D:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus